Kunst und Antiquitäten / Art & Antiques

2263 items 2263 items
Auction closed (5 day sale)
room AP Diemen (Amsterdam)

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 2001-2242)
  • ( Lots: 501-729)
  • ( Lots: 730-963)
  • ( Lots: 2501-2713)
  • ( Lots: 1-275)
  • ( Lots: 1001-1247)
  • ( Lots: 3001-3270)
  • ( Lots: 1301-1636)
  • ( Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

  • Item Type
2263 items
Per Page

Lot 181

.

Tapijt, Sarouk 362 x 270 cm. (met label van Meeuwen) Carpet, Sarouk 362 x 270 cm. (with label van Meeuwen) ...[more]

Lot 182

.

Iepenhouten Windsor armstoel, ca. 1900. ...[more]

Lot 183

.

Lot 184

.

Lot 185

.

Tapijt, Kashmir 280 x 180 cm. (gerafeld aan zijkant) Kashmir carpet 280 x 180 cm. ...[more]

Lot 186

.

Eiken Mechelse buffetkast met glazen deur, lade en 2 paneeldeuren, ca. 1910, h. 210, br. 100, d. 58 cm. ...[more]

Lot 187

.

Lot 188

.

Lot 189

.

Facet geslepen spiegel in goudlak lijst, 100 x 157 cm. Mirror in gold laquer frame, h. 100 cm. ...[more]

Lot 190

.

Spiegel in Biedermeier mahonie lijst, 19e eeuw, 104 x 55 cm. ...[more]

Lot 191

.

Spiegel in goud beschilderde 19e-eeuwse lijst bekroond met putto, 192 x 75 cm. (beschadigingen) ...[more]

Lot 192

.

Empire halspiegel in vergulde lijst met rozetten, 19e eeuw, 94 x 44 cm. ...[more]

Lot 193

.

Geslepen spiegel in goudlak lijst, 85 x 115 cm. ...[more]

Lot 194

.

Spiegel in mahonie lijst met gestoken kuif, 19e eeuw, 200 x 80 cm. ...[more]

Lot 195

.

Lot 196

.

Lot 197

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (3 gewichten) ...[more]

Lot 198

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (geen gewichten) ...[more]

Lot 199

.

Lot 200

.

Lot 201

.

Lot 202

.

Spiegel in goudlak lijst bekroond met kuif van medaillon gefankeerd door Hoorn des Overvloeds, 155 x 86 cm. (defecten) ...[more]

Lot 203

.

Spiegel bekroond met bloemenvaas en putti in goudlak lijst, 20e eeuw, 135 x 88 cm. ...[more]

Lot 204

.

Lot 205

.

Geslepen ovale spiegel met gegoten medaillons van putti in goudlak lijst, 142 x 105 cm. ...[more]

Lot 206

.

Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm. Heriz carpet 430 x 117 cm. ...[more]

Lot 207

.

Lot 208

.

Eiken dekenkist met 2 gestoken paneeldeuren, h. 66, br. 110, d. 53 cm. (omgebouwd tot kast) ...[more]

Lot 209

.

Gebeitste houten Louis XV-stijl schildersezel met gestoken rocaille en bloemen, h. 190 cm. ...[more]

Lot 210

.

Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm. A carpet, Kashan, 416 x 288 cm. ...[more]

Lot 211

.

Lot 212

.

4 slags kamerscherm met decor van vruchtenboom "appeltjes van Oranje", h. 140, br. 160 cm. ...[more]

Lot 213

.

Beukenhouten klapstoel met groen velourse bekleding. ...[more]

Lot 214

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (1 gewicht) ...[more]

Lot 215

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (3 gewichten, zonder slinger) ...[more]

Lot 216

.

Lot 217

.

Friese kortstaart klok, zgn. kantoortje met beschilderde wijzerplaat in eiken kast. (3 gewichten, 3 poppen op kap) ...[more]

Lot 218

.

Friese kortstaart klok, zgn. kantoortje met beschilderde wijzerplaat in eiken kast met 2 tollen op kap. (3 gewichten) ...[more]

Lot 219

.

Lot 220

.

Lot 221

.

Tapijt, Kerman 420 x 300 cm. Kerman carpet 420 x 300 cm. ...[more]

Lot 222

.

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. (3 gewichten, poppen ontbreken) ...[more]

Lot 223

.

Bronzen 6-lichts hangkroon met kristallen pegels, h. 50 cm. ...[more]

Lot 224

.

Koperen zakkroon met glazen pegels ...[more]

Lot 225

.

Lot 226

.

Lot 227

.

Lot 228

.

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast met houten tollen op de kap, 19e eeuw. (3 gewichten) ...[more]

Lot 229

.

Friese kortstaart klok, zgn. kantoortje met maan en zon in eiken kast. (2 gewichten, 1 tol op kap) ...[more]

Lot 230

.

Lot 231

.

Stel noten gedraaide piedestalles, h. 108 cm. ...[more]

Lot 232

.

Eiken kast met 2 paneeldeuren met vakverdeling op blokpoten, 20e eeuw, h. 150, br. 157, d. 53 cm. ...[more]

Lot 233

.

Lot 234

.

Lot 235

.

Lot 236

.

Lot 237

.

Zwartlak kamferkist met bewerkt messing beslag, slotplaten en sloten, China, h. 60, br. 100, d. 50 cm. ...[more]

Lot 238

.

Lot 239

.

Lot 240

.