Kunst und Antiquitäten / Art & Antiques

2263 items 2263 items
Auction closed (5 day sale)
room AP Diemen (Amsterdam)

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 2001-2242)
  • ( Lots: 501-729)
  • ( Lots: 730-963)
  • ( Lots: 2501-2713)
  • ( Lots: 1-275)
  • ( Lots: 1001-1247)
  • ( Lots: 3001-3270)
  • ( Lots: 1301-1636)
  • ( Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

  • Item Type
2263 items
Per Page

Lot 3193A

.

Lot 3194

.

Kristallen bokaal met ruitslijpel, h. 37 cm. Crystal vase, h. 37 cm. ...[more]

Lot 3195

.

Lot 3196

.

Lot 3197

.

Lot 3198

.

Lot 3199

.

Lot 3200

.

Lot 3201

.

Lot 3202

.

Lot 3203

.

Lot 3204

.

Gietijzeren VOC-stijl kanon op deel houten affuit, h. 25, br. 50, d. 23 cm. ...[more]

Lot 3205

.

Vruchtenhouten sculptuur van Maria met kind, 20e eeuw, h. 73 cm. ...[more]

Lot 3206

.

Uitgebreid Villeroy & Boch servies, model "Burgenland", w.o. borden, kop en schotels en terinnes. (div. kwal.) ...[more]

Lot 3207

.

Lot 3208

.

Mahonie Empire schuitvormige theestoof met koperen banden en koperen waterketel, 19e eeuw, h. 35, br. 32, d. 26 cm. ...[more]

Lot 3209

.

Roodkoperen vogelkooi met waterbakjes, h. 60 cm. ...[more]

Lot 3210

.

Lot van een roodkoperen doofpot, h. 52 cm., koperen aker, h. 31 cm., koperen melkbus en waterketel nr. 15, 19e eeuw. ...[more]

Lot 3211

.

Bijbel met lederen omslag en 100 illustraties van Gustave Dore, 1873 cm. ...[more]

Lot 3212

.

Kristallen bokaal met ruitslijpsel, h. 53 cm. Crystal vase, h. 53 cm. ...[more]

Lot 3213

.

Uitgebreid kristallen geslepen glasservies, w.o. witte, rode, en waterglazen. ...[more]

Lot 3214

.

Lot 3215

.

Pendule in deels zwartmarmeren kast, h. 29 cm. (+ sleutel) Pendulum in partly black marble case, h. 29 cm. (+ key) ...[more]

Lot 3216

.

Lot 3217

.

Lot 3218

.

Bronzen sculptuur van faun met putto op marmeren basement, Frankrijk 19e eeuw, h. 44 cm. ...[more]

Lot 3219

.

Bronzen sculptuur van baadster op marmeren basement, h. 46 cm. ...[more]

Lot 3220

.

Reisklok in met intarsia ingelegde palissander gefineerde houten kast en emaille wijzerplaat, 19e eeuw, h. 22 cm. ...[more]

Lot 3221

.

Empire kolompendule met emaille wijzerplaat in mahonie kast, 2de periode eind 19e eeuw, h. 48 cm. (+ sleutel) ...[more]

Lot 3222

.

Porseleinen dekseldoos bekroond met putti en bloemen, pseud. gemerkt onderzijde Meissen R.B., h. 17 cm. ...[more]

Lot 3223

.

Lot 3224

.

Kobalt blauw porseleinen Marie-Antoinette lier pendule, Franklin Mint, h. 38 cm. ...[more]

Lot 3225

.

Lot 3226

.

Verzilverd koelvat met geschulpte rand en ribben, h. 19, diam. 27 cm. onduid. winkelmerk ...[more]

Lot 3227

.

Stel Kalaga kussens met gouddraad decor van paarden, Birma, 55 x 40 cm. ...[more]

Lot 3228

.

Zwartgelakte papier-mache dienblad met verguld decor van vaas, vogels en bloemtakken, 19e eeuw, 77 x 60 cm. ...[more]

Lot 3229

.

Lot 3230

.

Lot 3231

.

Zamak pendule met emaille wijzerplaat en putto op houten basement, Frankrijk 19e eeuw, h. 53 cm. (defecten) ...[more]

Lot 3232

.

Lot 3233

.

Lot 3234

.

Bronzen Biedermeier tafelstuk als bewerkte schaal met 3 dolfijnen en piece de milieu, 19e eeuw, h. 23, diam. 47 cm. ...[more]

Lot 3235

.

Wortelnoten gefineerde schrijfkist, binnenzijde met rood vilt en vakverdeling, Engeland 19e eeuw ...[more]

Lot 3236

.

Lot 3237

.

Pendule in marmeren kast met bronzen ornamenten, h. 49 cm. ...[more]

Lot 3238

.

Stel Noord-Afrikaanse musket geweren met koperen banden en inlegwerk, eind 19e eeuw. h. 160 cm. ...[more]

Lot 3239

.

Lot met 4 porseleinen tegels ...[more]

Lot 3240

.

Lot 3241

.

Lot 3242

.

Lot 3243

.

Lot divers verzilverd, wo twee 4 flessenbakken en twee pannetjes. Lot divers silver plate, ao four bottle coasters. ...[more]

Lot 3244

.

Lot 3245

.

Vuurvergulde bronzen Charles x pendule bekroond met apollo, lier en bladmuziek op rijk bewerkte kast, 19e eeuw, h. 54 cm. ...[more]

Lot 3246

.

Lot 3247

.

Lot 3248

.

Lot 3249

.

Eiken religieus sculptuur van Madonna met kind, h. 50 cm. ...[more]

Lot 3250

.

Bronzen sculptuur van Corpus Christi, h. 43, br. 32 cm. ...[more]

Lot 3251

.

Japanse schildering van figuren en karaktertekens, 67 x 44 cm. ...[more]

Lot 3252

.

Lot van 2 schilderingen op doek, Indonesië, verschillend formaat Lot of 2 paintings on canvas, Indonesia ...[more]