Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer ...[more]
Mahonie schrijfkist met geel koperen banden en pennenvak, Engeland 19e eeuw, h. 16, br. 46, d. 25
Stel tafellampen op houten voet en stoffen kap, h. 90 cm. (herkomst: Theodore Alexander) ...[more]
Mahonie Biedermeier salontafel met gecontourneerd blad, 2 laden op gedraaide poot uitlopend in 4-
Serie van 6 eiken Empire stoelen met gestoken vaasornament in leuning, 19e eeuw., 2 met groen velour
Stel goudlak Louis XV-stijl armstoelen met zwarte bekleding. ...[more]
Mahonie Empire boekenkast met een lade en 2 glazen deuren geflankeerd door zuilen met bronzen
Stel bronzen sculpturen met verlichting gedragen door Moorse man en vrouw, h. 153 cm. ...[more]
Noten Louis XVI-stijl kastje met lade en paneeldeur ingelegd met japanlak panelen, h. 89, br. 88, d.
Noten Louis XVI-stijl kastje met lade en paneeldeur ingelegd met japanlak panelen, h. 89, br. 88, d. 41 cm. (slechte staat) ...[more]
Tapijt, Kerman 420 x 300 cm.
Tapijt, Kerman 420 x 300 cm.Kerman carpet 420 x 300 cm. ...[more]
3-delen goudlak houten gestoken Louis XVI salongarnituur versierd met bloemmotieven, met rotan
Stel Empire-stijl wijntafeltjes met koperen ornamenten en bladrand, etiket Maitland-Smith, h. 74,
Feurich babyvleugel in noten kast, h. 99, br. 138, d. 147 cm. ...[more]
Mahonie pianokruk met gestoken rand, zwartlederen zitting, in hoogte verstelbaar, gemerkt onderzijde
Lot van een Louis XVI armstoel met geborduurde bekleding, armstoel, stoel en Louis XV tabouret (
Lot van een Louis XVI armstoel met geborduurde bekleding, armstoel, stoel en Louis XV tabouret (allen in slechte staat) ...[more]
Set van een Louis XVI bank met petit point bekleding hierbij 3 bijpassende armstoelen en 2 stoelen, (allen in slechte staat) ...[more]
Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm.Sparta carpet 410 x 282 cm. ...[more]
Mahonie Biedemeier klepsecretaire met klep waarachter interieur, 3 laden, 19e eeuwMahogany deks with 3 drawers, 19th century ...[more]
Babyvleugel in notenhouten kast, adres: Monington & Weston, Engeland (1858-1976), genummerd 60940,
Eiken Louis XV kabinet met gestoken kuif, 2 paneeldeuren en 3 gebogen laden op bolpoten, Holland 18e
Eiken Louis XV kabinet met gestoken kuif, 2 paneeldeuren en 3 gebogen laden op bolpoten, Holland 18e eeuw, h. 250, br. 180, d. 60 cm. ...[more]
Houten Empire-stijl latjesstoof/cachepot gedragen door dolfijnen, 20e eeuw, h. 72, diam. 50 cm.
Houten Empire-stijl latjesstoof/cachepot gedragen door dolfijnen, 20e eeuw, h. 72, diam. 50 cm. ...[more]
Mahonie armstoel met medaillon in rugleuning. ...[more]
Massief mahonie armstoel, 19e eeuw ...[more]
Mahonie Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak op dolfijn poten, 20e eeuw, h. 56, diam. 32
Mahonie Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak op dolfijn poten, 20e eeuw, h. 56, diam. 32 cm. ...[more]
Mahonie Empire armstoel met dolfijnkoppen en groen velourse bekleding, 2de periode ca. 1880 en een
Eiken chiffonniere met 6 laden, 19e eeuw, h. 157, br. 100, d. 50 cm. ...[more]
Victoriaans breistoeltje met inlegwerk w.o. parelmoer bekleed met groen velours, Engeland ca. 1880.
Victoriaans breistoeltje met inlegwerk w.o. parelmoer bekleed met groen velours, Engeland ca. 1880. ...[more]
Mahonie Empire trumeau, met gedraaide poten rustend op polpoten, 19e eeuw, h. 88 br. 110 d. 46 cm.
Mahonie armfauteuil bekleed met gestreepte stofMahogany armchair with striped velvet ...[more]
Mahonie Victoriaan cilinderburea met 3 laden in opstand, uitschuifbaar schrijfblad, interieur met
Tapijt, Keshan 363 x 247 cm.
Tapijt, Keshan 363 x 247 cm.Keshan carpet 363 x 247 cm. ...[more]
Mahonie trumeau met marmeren blad op gebogen poten en achterwand spiegel, 19e eeuw, h. 80, br. 50,
Tapijt, Bachtiar 332 x 248 cm.Bachtiar carpet 332 x 248 cm. ...[more]
Noten Louis XVI stijl damesbureau met 2 zijbladen en ingelegd blad waaronder blauwvilten schrijfblad
Tapijt, Mir 390 x 300 cm.
Tapijt, Mir 390 x 300 cm.Mir, carpet 390 x 300 cm. ...[more]
Walnoten tafel met rijkgestoken poten van de 4 jaargetijden figuren, tussenregels met gestoken
Grijs en goudlak beschilderde zgn. dagbed met losse stoffen kussen en uitschuifbaar, Gustaaf III
Smeedijzeren geldkist met ijzeren banden waartussen geschilderde bloemen en bewerkte slotplaat aan
Mahonie Biedermeier bank met gestoken rugleuning en blauw velourse bekleding, 19e eeuw, h. 128,
Mahonie Biedermeier bank met gestoken rugleuning en blauw velourse bekleding, 19e eeuw, h. 128, br. 180, d. 66 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier voltaire met gestoken rugleuning en blauw velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]
Mahonie armstoel met gestoken rugleuning en blauw velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]
Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm.
Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm.Carpet, Jaz, 360 x 265 cm. ...[more]
Gray-wash Louis XV-stijl armstoel en voetenbank met grijze bekleding. ...[more]
Mahonie bijzettafel met ingelegd schaakbord op 4-sprant, 19e eeuw, h. 75, br. 46 cm. ...[more]
Mahonie Empire trumeau met marmeren blad afgezet met gestoken acanthusblad en rustend op klauwpoten,
Mahonie Empire trumeau met 2 laden en paneeldeur, 19e eeuw, h. 81, br. 74, d. 46 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier secretaire abattant met lade, schrijfklep en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 146,
Mahonie Biedermeier secretaire abattant met lade, schrijfklep en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 146, br. 105, d. 48 cm. ...[more]
Mahonie secretaire abattant met lade en schrijfklep waarachter interieur met 8 diverse lade en 2
Tapijt, Kashan, 398 x 287 cm.
Tapijt, Kashan, 398 x 287 cm.A carpet, Kashan, 398 x 287 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier salontafel met witmarmeren blad op rijkgestoken poot met druivenranken uitlopend
Mahonie coulissentafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, h. 75, diam. 120 cm., en 2 mahonie
Mahonie coulissentafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, h. 75, diam. 120 cm., en 2 mahonie tussenbladen, 50 x 120 cm. ...[more]