FAZZINO, CHARLES (GEB. 1955), ges. r.o., 'Next Stop Greenwich Village', 3-D print collage 123/400 18
FAZZINO, CHARLES (GEB. 1955), ges. r.o., 'Next Stop Greenwich Village', 3-D print collage 123/400 18 x 8 cm. ...[more]
NINABER, J., ges. r.o., abstractie, doek 50 x 70 cm.Ninaber, J., signed, abstraction, canvas 50 x 70
NINABER, J., ges. r.o., abstractie, doek 50 x 70 cm.Ninaber, J., signed, abstraction, canvas 50 x 70 cm. ...[more]
LEVAV, RUVEN (GEB. 1948), ges. en gedat. 2003 verso, 'Diana', doek 70 x 50 cm.LEVAV, RUVEN (BORN
TOL, BAS VAN, onges, studio van, 'Japanese girl', C-print achter perspex opl. 10 100 x 100 cm.
TOL, BAS VAN, onges, studio van, 'Japanese girl', C-print achter perspex opl. 10 100 x 100 cm. ...[more]
HARING, KEITH, NAAR, ges. in plaat American music festival-New York city ballet, offsetprint 60 x 90
HARING, KEITH, NAAR, ges. in plaat American music festival-New York city ballet, offsetprint 60 x 90 cm. ...[more]
HARING, KEITH, NAAR, ges. in plaat (authorizedby the estate of Keith Haring) figuratief, offsetprint
HARING, KEITH, NAAR, ges. in plaat (authorizedby the estate of Keith Haring) figuratief, offsetprint 60 x 90 cm. ...[more]
BOURGEOIS, LOUISE (1911-2010), gemon. L.B. r.o. te dateren 2000, 'Eight in Bed', litho 12/40 35 x 43
VILLEMOT, BERNARD, ges. in plaat Bally, offsetprint 64 x 42 cm. ...[more]
GROOT, ARIE DE (1937), ges. achterz. Monochroom wit met stiknaden, gem. tech. op board, 83 x 97 cm.
MIRO, JOAN (1893-1983), ges. r.o., print naar een litho uit 1930 (49/50,1973) 57 x 45 cm.Miro,
MONTIJN, JAN (1924-2015), beide ges. en gedat. 1983 en 1994 r.o., compositie, lot van 2 div. etsen
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Apres midi d'été, litho (114/120,1961) 48 x 61 cm.Corneille (
APPEL, KAREL (1921-2006), ges. r.o., Twee gezichten, zeefdruk (42/120,1969) 54 x 66 cm.Appel,
CREMER, JAN (1940), ges. en gedat. '99 r.o., Landschap met boerderij, zeefdruk 141/250 28 x 36
MOORE, HENRY (1898-1986), ges. r.o., compositie, ets 76/200 30 x 24 cm.MOORE, HENRY (1898-1986),
LUCEBERT (1924-1994), ges. en gedat. '69 m.o., compositie met opgewonden figuur, litho 49,5 x 39
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. en gedat. '78 in druk en ges. en gedat. 1985 m.o., compositie
CORNEILLE (1922-2010), zonder signatuur, Memoire de Cuba, zeefdruk (2000,Jaski Art Production) 47
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '91 r.o., compositie met hoofd en palmboom, litho 71/160 31
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '91 r.o., compositie met hoofd en palmboom, litho 71/160 31 x 20 cm. ...[more]
WOLVECAMP,THEO (1925-1992), ges. r.o., abstract, zeefdruk (50/250,1989) 36 x 52 cm. -herkomst:
CORNEILLE (1922-2010), ges en gedat. 2009, Vrouwen met vogels, litho 6/150, 68 x 48 cm.CORNEILLE (
CORNEILLE (1922-2010), ges. r.o., vis, zeefdruk (145/150,1999) 38 x 50 cm. -herkomst: collectie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '71 r.o., 'Rose Tropique', litho E/A 38 x 44 cm.CORNEILLE (
ALECHINSKY, PIERRE (1927), ges. r.o., monsieur Stock, ets (e.a.,8/20) 17 x 24 cm.Alechinsky,
ALECHINSKY, PIERRE (1927), ges. r.o., 100 Barrieres, ets (e.a.,8/20) 19 x 24 cm.Alechinsky,
ALECHINSKY, PIERRE (1927), ges. r.o., hoofd met rekening, ets (e.a.,8/20) 13 x 15 cm.Alechinsky,
MUIS, ALBERT (1914-1982), gemon. en gedat. '59 r.o., 'Port Vendres', doek 65 x 80 cm. ...[more]
PRINSE, O., ges. r.o., 'Laatste Oordeel', doek 70 x 50 cm. ...[more]
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), ges. verso, compositie, doek 199 x 179 cm.BEN ALI, RACHID (BORN
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), ges. en gedat. 2012 verso, compositie 'Spring' met vermoedelijk
HORST, VAN DER, ges. en gedat.'92 uitgaansleven, olie op papier 45 x 62 cm. ...[more]
ELST, FENNEKE VAN DER, ges. r.o., tulpen, acryl op papier 42 x 50 cm. -Herkomst: bedrijfscollectie
SLAATS, MIRJAM, ges. en gedat. 2000 "De Vrijheid", olie op papier 27 x 27 cm. ...[more]
CALSINA FABREGA, JOSE (GEB. 1936), allen ges. en gedat. 1989 r.o., landschap, lot van 7 drukken
CALSINA FABREGA, JOSE (GEB. 1936), allen ges. en gedat. 1989 r.o., landschap, lot van 7 drukken van dezelfde ets 14 x 25 cm. ...[more]
BELLAARD, HENK (1896-1975), ges. r.o., schepen in haven, zwartkrijttekening 27 x 39 cm. ...[more]
HERMKENS, JEROEN (GEB. 1960), ges. en gedat. 2002 r.o., 'Dom, Utrecht', litho 25/35 90 x 117 cm.
HERMKENS, JEROEN (GEB. 1960), ges. en gedat. 2002 r.o., 'Dom, Utrecht', litho 25/35 90 x 117 cm. ...[more]
VALK, ANTON VAN DER (1884-1975), (pseudoniem Ton van Tast), ges. en gedat 1952. surrealistisch
KROEF, HANS VAN DER (GEB. 1946), ges. en gedat. '95/8 l.o., 'Novelle', doek 90 x 80 cm. ...[more]
TEEKEN, TON (GEB. 1944), gemon. T.T.'94 r.o., 'Masker', aquarel 65 x 50 cm. ...[more]