Stel kristallen gembercoupes met ruitslijpsel, 19e eeuw, h. 25 cm. (randschilfers) ...[more]
Stel geelkoperen schuifkandelaars, Engeland 19e eeuw, h. 31 cm. A pair of bronze candlesticks, 19the
Stel geelkoperen schuifkandelaars, Engeland 19e eeuw, h. 31 cm. A pair of bronze candlesticks, 19the century ...[more]
Tafelklok in houten kast afgezet met intarsia, 19e eeuw, h. 22 cm. Pendulum in wooden case, 19th
Tafelklok in houten kast afgezet met intarsia, 19e eeuw, h. 22 cm. Pendulum in wooden case, 19th century, h. 22 cm. ...[more]
Lot van 2 stellen 1-lichts kandelaars op houten voet Combination of 4 candlesticks ...[more]
Bronzen sculptuur van engel, l.26 cm. ...[more]
Wit porseleinen buste Marie Antoinette (chips), h. 37 cm. White porcelain sculpture of Marie
Wit porseleinen buste Marie Antoinette (chips), h. 37 cm. White porcelain sculpture of Marie Antoinette, h. 37 cm. (chips) ...[more]
Kobaltblauwe porseleinen urnvaas met bloemen in medaillion, gemerkt Meissen, h. 25 cm. Blue
Deels vergulde porseleinen Meissen suikerpot met deksel, h. 15 cm. (chip) Meissen porcelain sugar
Porseleinen beeldengroep met voorstelling van romantisch musicerend paar, gemerkt, Duitsland eind
Polychroom porseleinen vaas op metalen voet, 19e eeuw, h. 27, diam. 20 cm. (voet van latere datum)
Porseleinen Meissen theepotje met bloemdecor, deksel bekroond met bloem, h. 10 cm. a porcelain
Zeskantige bonbonnière met bronzen montuur. h. 25 cm. A hexagonal bonbonniere with bronze frame.
Zeskantige bonbonnière met bronzen montuur. h. 25 cm. A hexagonal bonbonniere with bronze frame. h. 25 cm. ...[more]
Porseleinen Famille Rose/ Encre de Chine ciderpot met vergulde gevlochten greep en familliewapen,
Aardewerk terrine op schotel met polychroom decor van bloemen en familie wapen: "Benigno Numinf.
Porseleinen chocolade kop voorzien van deksel op schotel, versierd met polychroom decor van bloemen,
Stel kristallen gember coupes met olijfslijpsel, eind 19e eeuw, h. 27 cm. (randschilfers) ...[more]
Stel kristallen gember coupes met olijfslijpsel, h. 36 cm. (randschilfers) ...[more]
Lot van 2 kristallen coupes, w.o. met olijfslijpsel, 19e eeuw 2 cristal coupes, 19th century
Lot van 2 kristallen coupes, w.o. met olijfslijpsel, 19e eeuw 2 cristal coupes, 19th century ...[more]
Polychroom houten gestoken sculptuur van Sint Ivo, bescherm heilige van de rechtspraak, voorzien
Lot bestaande uit 3 mahonie dienbladen w.o met marqueterie ingelegd, houten tabakspot en een koperen
Stel deels bronzen Empire-stijl kandelaars gedragen door moren, h. 33 cm. Stel Empire-style
Stel deels bronzen Empire-stijl kandelaars gedragen door moren, h. 33 cm. Stel Empire-style candlesticks, 20th century, h. 33 cm. ...[more]
Lot van 5 miniatuur portretten, allen gesigneerd, Frankrijk 19e eeuw, div. maten ...[more]
Bronzen mysterieus olifanten klokje, h. 27 cm. Bronze mysterieus l'elephant clock, h. 27 cm.
Bronzen mysterieus olifanten klokje, h. 27 cm. Bronze mysterieus l'elephant clock, h. 27 cm. ...[more]
Stel verguld houten engelen, h. 19, br. 25 cm. A pair of gold lacquer wooden sculptures of angels,
Stel verguld houten engelen, h. 19, br. 25 cm. A pair of gold lacquer wooden sculptures of angels, h. 19, br. 25 cm. ...[more]
Kristallen Baccarat toiletset, bestaande uit 2 karaffen en dekselpot, gesigneerd: Baccarat,
Matthew Norman 8-daags uurwerk reisklokje in messing kast, Swiss made, ca. 1970, h. 15 cm. (geen
Reisklok in messing en porseleinen kast, gedecoreerd met vlinder jagerde putti, adres: Eliot & Son
Schildpad theedoosje, 19e eeuw h.10 cm. ...[more]
Miniatuur schildering van Jezus geschilderd op porselein in houten kader, 15 x 13 cm. Miniature
Kronyck ende historie, van het edele ende machtige geslachte van den huyse van Egmondt, 1655, Den
Kronyck ende historie, van het edele ende machtige geslachte van den huyse van Egmondt, 1655, Den vijfden Druck ...[more]
Statenbijbel in lederen band met koperen beslag, uitgegeven 1796 door Joh. Enschede en Zoonen te
Lot van 6 boeken, w.o. 2 delen van Paul Scarron - Oeuvres de Monsieur Scarron - 1737, 3 delen van
Statenbijbel in lederen kaft, afkomstig uit de Oosterkerk te Amsterdam, inscritpie kaft: "Oosterkerk, ADH 1827" ...[more]
Alle de Godgeleerde Wercken van Menno Symons, uigegeven Amsterdam, Johannes van Veen, 1681,
Travels Through Sweden, Finland and Lapland to the North Cape, in the Years 1798 and 1799, Volume
Geeraert Brandt - Historie der Reformatie, en andere Kerkelyke Geschiedenissen, in en omtrent de
Geeraert Brandt - Historie der Reformatie, en andere Kerkelyke Geschiedenissen, in en omtrent de Nederlanden - 4 delen - 1677/1704 ...[more]
Lot van 5 div. oude boeken w.o. Defense de La Chronologie Fondee Sur Les Monumens de L'Histoire
Een opvouwbaar peilkompas in kistje. h. 11 cm. A foldable compass in wooden case. h. 11 cm ...[more]
Een Zeiss verrekijker, Deutsche Reichsbahn. h. 90 cm. A pair of binoculars, Zeiss, Deutsche
Een Zeiss verrekijker, Deutsche Reichsbahn. h. 90 cm. A pair of binoculars, Zeiss, Deutsche Reichsbahn. h. 90 cm ...[more]
Bronzen buste van dame, h. 34 cm. Bronse sculpture of a lady, h. 34 cm. ...[more]
Kapitale kristallen dekselcoupe, 19e eeuw, h. 37 cm. Cristal cover jar, 19th century, h. 37 cm.
Kapitale kristallen dekselcoupe, 19e eeuw, h. 37 cm. Cristal cover jar, 19th century, h. 37 cm. ...[more]
Serie van 4 ovale miniatuurschilderingen van o.a Pieternella Wilhelmina van den Driessen Mareeuw (
Lot van diverse parelmoer fiches, 19e eeuw A collection of diverse fishes 19th century ...[more]
Porseleinen Famille Rose kom met decor van een bloemenmand, insecten en bloeiende heesters, h. 11,
Stel gipsen plaquettes met voorstellingen van o.a. Bacchus, 10 x 15 cm. A pair of plaster plaquettes
Stel gipsen plaquettes met voorstellingen van o.a. Bacchus, 10 x 15 cm. A pair of plaster plaquettes in frame with Bacchus ...[more]
Stel bronzen Renaissance-stijl 1-lichts kandelaars, h. 42 cm. A pair of bronze candlesticks, h. 42
Stel bronzen Renaissance-stijl 1-lichts kandelaars, h. 42 cm. A pair of bronze candlesticks, h. 42 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van discuswerper op hardstenen basement, met signatuur, h. 31 cm. Bronse sculpture
Bronzen sculptuur van discuswerper op hardstenen basement, met signatuur, h. 31 cm. Bronse sculpture of discobolus, h. 31 cm. ...[more]
Lot van 3 schildpad lepeldoosjes en 1 theedoos, 19e eeuw (defecten) A collection of 3 cases for
Lot van 8 miniatuur portretten, w.o. Mdm de Pompadour. ...[more]
Lot van 2 stellen 1-lichts koperen kandelaars Combination of 4 copper candlesticks ...[more]
2 polychroom aardewerk deksel kruiken met tinnendeksel, gemerkt, Erfurt 18/19e eeuw, hierbij een
Een bronzen beeld van Vrouwe Justicia. h. 40 cm A bronze sculpture of Lady Justice. h. 40 cm.
Een bronzen beeld van Vrouwe Justicia. h. 40 cm A bronze sculpture of Lady Justice. h. 40 cm. ...[more]
Koperen vijzel in de fries opschrift: "Anno 1590", hierbij 2 tafelbellen met o.a. opschrift:
Tinnen terrine met deksel bekroond met granaatappel op schotel, gemerkt met wapenschild en Franse
Bronzen vijzel met tekst in fries "Albert Arentsen Bartien"", met dat. 1636 h.10,5 cm. met stamper.
Bronzen vijzel met tekst in fries "Albert Arentsen Bartien"", met dat. 1636 h.10,5 cm. met stamper. ...[more]
Aardwerk kastkom met floraal decor versierd, Delft 18e eeuw, diam. 25 cm. (haarlijnen) Pottery
Aardewerk knobbelvaas met chinoise decor van figuren in landschap, gemerkt A 10, Holland ca. 1680,
Delfstblauw wandbord in Wanli-stijl met centraal decor van zittende figuren en randdecoratie van
Delfstblauw wandschotel in Wanli-stijl met centraal decor van leew en randdecoratie van figuren en