Art, Antiques, Collectibles

1935 items 1935 items
No Image
(2 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(2 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
1935 items
Per Page

Serie van zes eiken stoelen versierd met bandintarsia en rustend op gecanneleerde pootjes met zwenkwieltjes, circa 1870 ...[more]

Mahonie Louis XVI hoekkast met vier deuren onder open fronton met gestoken houten urn, Holland, circa 1800, H. 250, B. 135, D. 65 cm. ...[more]

Serie van acht eiken eetkamerstoelen waarvan twee met armleggers versierd met schelpvormig snijwerk en bekleed met groen velours ...[more]

Mahonie Empire trumeau met onderin een spiegel en afgedekt door grijs ge-aderd marmeren blad, 19e eeuw, h. 92, br. 83, d. 48 cm. ...[more]

Set mahonie Empire-stijl herenfauteuil en damesfauteuil bekleed met groene stof, gedecoreerd met gestoken dolfijnen koppen ...[more]