Art, Antiques, Collectibles

1377 items 1377 items
No Image
(3 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(3 day sale)

  • ( Lots: 2001 – 2632)
  • ( Lots: 601 – 873)
  • ( Lots: 1 – 600)
  • ( Lots: 1001-1075)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

1377 items
Per Page

Noten roltop bureau met 3 laden op taps toelopende poten verbonden door regels, eind 19e eeuw, h. 115, br. 90, d. 64 cm. ...[more]

Stel 1-lichts Empire-stijl deels gepatineerde tafellampen gedragen door putti rustend op klauwpoten, h. 53 cm. ...[more]

Zwartlak offertafel met gestoken relief decor van arbeiders, China, h. 102, br. 115, d. 49 cm. (zijkanten beschadigd) ...[more]

Zwartlak barmeubel met oosters decor van bloesemtakken en figuren in landschap, China 20e eeuw, h. 107, br. 95, d. 48 cm. ...[more]

Tapijt, Bidjar 292 x 200 cm. ...[more]

Mahonie secretaire a abattant met lade, 2 paneeldeuren en schrijfklep waarachter een interieur, 19e eeuw, h. 155, br. 112, d. 50 cm. ...[more]

Palissanderhouten Barok Drentse notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren en lade op bolpoten, 18e eeuw, h. 207, br. 200, d. 77 cm. ...[more]

Vruchtenhouten commode met 7 gebogen laden versierd met bandintarsia en inlegwerk in de vorm van c-voluten, h. 102 br. 60 d. 30 ...[more]

Tapijt, Kashan 393 x 290 cm. ...[more]