Histoire Naturelle, Buffon 77-delige serie boeken 'Histoire Naturelle Oiseaux' door Buffon, voorzien
2 boeken, planten, dieren en mineralen 2 antieke boeken: Natuurlijke historie of uitvoerige
Kaart Nederland, Blaeu ingekleurde gravure met voorstelling van De Nederlanden door W. Blaeu, 17e
antieke gravure Nederland handingekleurde Franse gravure met voorstelling van de Nederlanden, 17e
Antieke kaart van Nederland ingekleurde gravure met voorstelling van de Nederlanden Provinciae
antiek boek Den Haag -beschadigd- antiek boek: Beschrijving van 's Gravenhage, tweede deel, door
antiek boek Den Haag -beschadigd- antiek boek: Beschrijving van 's Gravenhage, tweede deel, door Jacob de Riemer, anno 1749 ...[more]
serie boekjes la Nouvelle Heloise serie van 6 boeken Lettres De Deux Amans, door J.J. Rousseau,
serie boekjes la Nouvelle Heloise serie van 6 boeken Lettres De Deux Amans, door J.J. Rousseau, uitgave Amsterdam, 1761 ...[more]
kaart Amsterdam ingekleurde gravure met voorstelling van Amstelland en omgeving, door I. Covens en
kaart De Wit, Utrecht ingekleurde gravure met voorstelling van de kaart van de provincie Utrecht,
serie van 7 Bijbelse prenten serie van 7 gravures met voorstelling van Bijbelse scènes, 18e eeuw, h.
4 diverse gravures 4 diverse gravures waaronder kaart De Zype, Kaart Harderwijk en strijdtoneel,
4 diverse gravures 4 diverse gravures waaronder kaart De Zype, Kaart Harderwijk en strijdtoneel, alle 18e eeuw ...[more]
3 pagina's 4 diverse boekpagina's in 3 lijsten waaronder zgn. schrootprenten uit Heures a l'Usage de
5 antieke boekjes 5 antieke boeken waaronder Den toetssteen van de Wereldt dorr J. van Riet, 1687 en
5 antieke boekjes 5 antieke boeken waaronder Den toetssteen van de Wereldt dorr J. van Riet, 1687 en bijbeltje 1761 ...[more]
serie boekjes w.o. Voltaire en Moliere serie van 8 boeken Les Chef-Deouvre....Voltaire, 18e eeuw
prent, brand New York opticaprent met voorstelling van brand in New York, uit F. X. Haberman, 18e
prent, brand New York opticaprent met voorstelling van brand in New York, uit F. X. Haberman, 18e eeuw, h. 30, br. 40, in mahonie lijst ...[more]
gravure van Brabant ingekleurde gravure met voorstelling van Brabantia, 18e eeuw, h. 24, br. 31,
gravure van Brabant ingekleurde gravure met voorstelling van Brabantia, 18e eeuw, h. 24, br. 31, in lijst met passe partout ...[more]
gravure Leyden ingekleurde gravure met voorstelling van de kaart van Leyden, door I.G. Ringle,
aquatint, thuiskomst in de koets aquatint, 45 x 75, elegant paar in koets op weg naar kasteel,
aquatint, thuiskomst in de koets aquatint, 45 x 75, elegant paar in koets op weg naar kasteel, onbekend ...[more]
ingelijste prent ingekleurde blokdruk met voorstelling van soldaten, zgn. centsprenten, 1e helft 19e
ingelijste prent ingekleurde blokdruk met voorstelling van soldaten, zgn. centsprenten, 1e helft 19e eeuw, in mahonie lijst ...[more]
ingelijst spel houtdruk met voorstelling van een spel, uitgave: J. Hendriksen, Rotterdam, 1820,
ingelijst spel houtdruk met voorstelling van een spel, uitgave: J. Hendriksen, Rotterdam, 1820, 48, br. 40, in mahonie lijst ...[more]
boek Rooms Hollands Regt S. v. Leeuwen antiek boek Room Hollands Regt, door Simon van Leeuwen, 18e
boek Rooms Hollands Regt S. v. Leeuwen antiek boek Room Hollands Regt, door Simon van Leeuwen, 18e eeuw ...[more]
Otto Eerelman, Perzisch paard kleurenlitho, 44 x 58, Perzisch paard, gesigneerd in de druk O.
Otto Eerelman, Perzisch paard kleurenlitho, 44 x 58, Perzisch paard, gesigneerd in de druk O. Eerelman (=Otto Eerelman, 1839-1926) ...[more]
kaart Maas gravure met voorstelling van verdedigingswerken aan de Maas, anno 1602, h. 25, br. 35, in
kaart Maas gravure met voorstelling van verdedigingswerken aan de Maas, anno 1602, h. 25, br. 35, in lijst met passe partout ...[more]
wereldkaart ingekleurde gravure met voorstelling van de wereldkaart: Mappe - Monde, door M. L'Abbé
wereldkaart ingekleurde gravure met voorstelling van de wereldkaart: Mappe - Monde, door M. L'Abbé Clouet, 1769, h. 30, br. 55 cm. ...[more]
2 anatomische prenten 2 antieke anatomische gravures, door Govard Bidloo, 18e eeuw (=Govert
2 anatomische prenten 2 antieke anatomische gravures, door Govard Bidloo, 18e eeuw (=Govert Bidloo, 1649-1713) ...[more]
gravure vogel ingekleurde gravure met voorstelling van een loopvogel, Jacana du Mexique, door F.N.
2 Engelse prenten 2 Engelse ingekleurde gravures met voorstelling van London en Richmond Surry,
2 Engelse prenten 2 Engelse ingekleurde gravures met voorstelling van London en Richmond Surry, 1751-1752, in lijst met passe partout ...[more]
7 diverse prenten 7 diverse prenten waaronder 19e eeuwse lithografische kaart van Avenhorn, 18e
kaart Ottens kanaal Utrecht ingekleurde gravure met voorstelling van het kanaal van Utrecht naar
kaart Ottens Utrecht ingekleurde gravure met voorstelling van Utrecht, door I. Ottens, 1e helft
kaart Ortelius ingekleurde gravure met voorstelling van de Nederlanden, door A. Ortelius, 16e/17e
kaart Ortelius ingekleurde gravure met voorstelling van de Nederlanden, door A. Ortelius, 16e/17e eeuw, h. 16, br. 22, in passe partout ...[more]
landkaart ingekleurde gravure met voorstelling van de kaart van Maastricht en omgeving, uit
2 prenten prent met voorstelling van stoomschip achter glas en wereldkaart naar 17e eeuws voorbeeld
2 prenten prent met voorstelling van stoomschip achter glas en wereldkaart naar 17e eeuws voorbeeld ...[more]