vijzel antieke bronzen vijzel met oren en reliëfdecor met voorstelling van wapenschild geflankeerd
antieke smeedijzeren geldkist smeedijzeren geldkist versierd met stootbanden en siernoppen, met
antieke gietijzeren haardplaat antieke gietijzeren haardplaat met voorstelling van figuur bij
stel gestoken engelen panelen stel beschilderde en gestoken houten sierornamenten met voorstelling
Engelse tinnen klepkan balustervormige Engelse tinnen klepkan met gebogen oor en eikelvormige
Zwitserse kan grote Zwitserse tinnen buikkan met duimrust en knop in de vorm van ramskoppen,
lot divers w.o. olielamp en sleutel bronzen wierrookbrander, idem wijwaterbakje en olielampje,
Duits kistje, 16e eeuw Duits ijzeren geldkistje met halfronde deksel en voorzien van verborgen
vijzel antieke bronzen vijzel met rechte oren en fries met saters en florale motieven, voorzien
vijzel bronzen vijzel met gebogen oren in de vorm van dolfijnen, voorzien van florale fries en
ijzeren offerblok cilindervormig ijzeren offerblok voorzien van hangslot, 18e/19e eeuw, h. 11 cm
ijzeren offerblok cilindervormig ijzeren offerblok voorzien van hangslot, 18e/19e eeuw, h. 11 cm ...[more]
3 bronzen penningen, 16e eeuw 3 bronzen penning met voorstelling van het bekleg van Nijmegen, Bergen
antieke baardmankruik antieke steengoed baardmankruik versierd met rozetten, Raeren, 17e eeuw, h. 23
antieke baardmankruik antieke steengoed baardmankruik versierd met rozetten, Raeren, 17e eeuw, h. 23 cm ...[more]
2 haken stel smeedijzeren haken met balustervormige stam, 16e / 17e eeuw, l. 56 en 48 cm. ...[more]
Neurenbergs sluitgewicht antiek bronzen sluitgewicht met gegraveerd decor en gebogen handgreep,
houten doos ovale wortelnoten en schildpad snuifdoos met zilveren montuur, de deksel versierd met
houten doos ovale wortelnoten en schildpad snuifdoos met zilveren montuur, de deksel versierd met reliëfdecor van zegewagen, 18e eeuw ...[more]
koperen tabakdoos, 17e eeuw octagonale messing tabaksdoos met reliefdecor van Wilhelmus, prins van
Duitse koperen snuifdoos, 18e eeuw Iserlohner messing tabaksdoos met voorstelling van Frederik de
koperen tabaksdoos met roggenhuid bekleed koperen tabaksdoos bekleed met roggenhuid en voorzien
2 kandelaars stel deels gepatineerd koperen 3-lichts kandelaars met toortsvormige armen, versierd
vide poche ronde marmeren vide poche rustend op zwarte zuiltjes en vierkante voet, circa 1920, diam.
vide poche ronde marmeren vide poche rustend op zwarte zuiltjes en vierkante voet, circa 1920, diam. 35 cm ...[more]
stel empire kandelaars stel Franse vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van fluitende
2 gestoken stoven 2 gestoken eiken voetenstoven met gestoken decor van zonmotieven, 18e en 19e eeuw
2 gestoken stoven 2 gestoken eiken voetenstoven met gestoken decor van zonmotieven, 18e en 19e eeuw ...[more]
bronzen vijzel antieke bronzen vijzel met verticale ribben, Spanje 16e eeuw, h. 9 cm ...[more]
klein vijzeltje bronzen vijzel met stamper, versierd met verticale ribben, Spanje 16e eeuw, h. 8 cm
klein vijzeltje bronzen vijzel met stamper, versierd met verticale ribben, Spanje 16e eeuw, h. 8 cm ...[more]
stel empire kandelaars met verguldsel stel Franse vergulde bronzen empire kandelaars met stam
grote aardewerk schotel, Frankfurt 17e eeuw grote aardewerk schotel met blauw chinoiserie decor
koeler gedreven koperen wijnkoeler versierd met lobwerk en leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, 17e eeuw, l. 44 cm ...[more]
glazen pul met tin deksel Duitse glazen bierpul met tinnen deksel en gegraveerd decor van wapenschild, 18e eeuw, h. 17 cm. ...[more]
ivoren Zeeuws mes met Adam en Eva, anno 1727 Zeeuws mes met gestoken ivoren heft bekroond door
sigarendoos en theekist mahonie theedoos met bronzen hoekstukken, 18e eeuw en Duitse noten sigarenkist met gestoken decor, 19e eeuw ...[more]
Oosterse dolk Oosterse jambiya met bewerkte zilveren en koperen handgreep en schede, 19e eeuw, l. 42
Oosterse dolk Oosterse jambiya met bewerkte zilveren en koperen handgreep en schede, 19e eeuw, l. 42 cm ...[more]
2 ivoren doosjes Japans rond voren doosje met decor van aap, Meiji, circa 1890 en rond ivoren
2 ivoren doosjes Japans rond voren doosje met decor van aap, Meiji, circa 1890 en rond ivoren doosje, 19e eeuw ...[more]
7 apothekers potten 7 aardewerk apothekerspotten met opschrift in cartouche, o.a. Delft, 18e eeuw,
6 apothekers potten serie van 6 Delfts aardewerk apothekerspotten met opschriften in cartouche,
6 apothekers potten serie van 6 Delfts aardewerk apothekerspotten met opschriften in cartouche, 18e eeuw, h. 12 cm (randschilfers) ...[more]
2 kleine palissander snijwerktjes putti, 17e eeuw stel gestoken palissander ornamenten met voorstelling van putti, 17e eeuw, h. 17 cm ...[more]
antiek koelvat ovaal gedreven koperen koelvat met decor van putti en bloemen, rustend op klauwpoten,
antiek koelvat ovaal gedreven koperen koelvat met decor van putti en bloemen, rustend op klauwpoten, 17e eeuw, h. 26, br. 44, d. 37 ...[more]
stel kandelaars, Louis XVI-stijl stel koperen kandelaars versierd met cannelures, Louis XVI-stijl,
stel kandelaars, Louis XVI-stijl stel koperen kandelaars versierd met cannelures, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
schildpad dekseldoos en 2 visitekaartjeshouders schildpad dekseldoos en 2 idem kaartjes etuis, 19e
schildpad dekseldoos en 2 visitekaartjeshouders schildpad dekseldoos en 2 idem kaartjes etuis, 19e eeuw, h. 4, br. 18, d. 10 cm ...[more]
Italiaanse penkandelaar Italiaanse bronzen renaissance penkandelaar met knoopvormige stam op rond
Italiaanse penkandelaar Italiaanse bronzen renaissance penkandelaar met knoopvormige stam op rond basement, 16e/17e eeuw, h. 67 cm. ...[more]
bronzen kandelaar antieke bronzen renaissance penkandelaar met balustervormige stam, 17e eeuw, h. 41
bronzen kandelaar antieke bronzen renaissance penkandelaar met balustervormige stam, 17e eeuw, h. 41 cm ...[more]
kistje wortelnoten gefineerd kistje met gecontourneerd front, 18e eeuw, h. 14, br. 35, d. 24
kistje wortelnoten gefineerd kistje met gecontourneerd front, 18e eeuw, h. 14, br. 35, d. 24 ...[more]
ivoren Corpus Christi gestoken ivoren corpus Christi, vermoedelijk Duitsland 16e/17e eeuw, h. 36 cm
ivoren Corpus Christi gestoken ivoren corpus Christi, vermoedelijk Duitsland 16e/17e eeuw, h. 36 cm ...[more]
lindenhouten corpus christi gestoken lindenhouten Corpus Christi voorzien van gezwart houten en
6 diverse sabels/zwaarden 6 diverse sabels waaronder Hollandse officiers exercitie sabels, circa
blaker, begin 18e eeuw antieke bronzen blaker met gedraaide houten greep, begin 18e eeuw, diam. 15,5
blaker, begin 18e eeuw antieke bronzen blaker met gedraaide houten greep, begin 18e eeuw, diam. 15,5 cm ...[more]
stel empire kandelaars stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars versierd met
stel empire kandelaars stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars versierd met palmetten, circa 1810, h. 21 cm ...[more]
schildering op ivoor, 'Le triomphe de Amphitrite' miniatuurschildering op ivoor met voorstelling van
Weense bulldog Weense bronzen sculptuur met voorstelling van een zittende bulldog, circa 1900, h. 10
Weense bulldog Weense bronzen sculptuur met voorstelling van een zittende bulldog, circa 1900, h. 10 cm. ...[more]
bronzen vijzel, 17e eeuw antieke bronzen vijzel met stamper en oren in de vorm van dolfijnen,
bronzen kandelaar Henri II Vlaamse bronzen kandelaar met 2 knopen, rustend op rond basement, Henri
bronzen kandelaar Henri II Vlaamse bronzen kandelaar met 2 knopen, rustend op rond basement, Henri II, 16e eeuw, h. 22 cm. ...[more]
tinnen ketel op comfoor, Amsterdam 18e eeuw antieke tinnen ketel op komfoor gemerkt Amsterdam, 18e
tinnen ketel op comfoor, Amsterdam 18e eeuw antieke tinnen ketel op komfoor gemerkt Amsterdam, 18e eeuw, h. 26 cm ...[more]
antieke helm antieke ijzeren helm, mogelijk 16e eeuw, h. 25 cm ...[more]
tabaksdoos antieke messing tabaksdoos gegraveerde voorstelling van figuren, 18e eeuw, l. 17 cm
tabaksdoos antieke messing tabaksdoos gegraveerde voorstelling van figuren, 18e eeuw, l. 17 cm ...[more]
blikken tabaksdoos blikken tabaksdoos met polychroom beschilderde voorstelling van figuren in
blikken tabaksdoos blikken tabaksdoos met polychroom beschilderde voorstelling van figuren in landschap, 19e eeuw, br. 13 cm. ...[more]
vergulde putto gestoken houten sculptuur met voorstelling van knielende putto, 18e eeuw, h. 14 cm
vergulde putto gestoken houten sculptuur met voorstelling van knielende putto, 18e eeuw, h. 14 cm ...[more]
3 antieke stijgbeugels 3 antieke smeedijzeren stijgbeugels, 18e/19e eeuw ...[more]
sextant Boosman messing sextant in bijpassende mahonie kist, firma W. Boosman, Amsterdam, circa 1900
sextant Boosman messing sextant in bijpassende mahonie kist, firma W. Boosman, Amsterdam, circa 1900 ...[more]