Art, Antiques, Collectibles

17 items 17 items
(6 Tag(e) Verkauf)
room

Art, Antiques, Collectibles

(6 Tag(e) Verkauf)

  • ( Lose: 1-395)
  • ( Lose: 501-910)
  • ( Lose: 3001-3450)
  • ( Lose: 1001-1395)
  • ( Lose: 1800-2001)
  • ( Lose: 2001-2400)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%

Schätzpreis

bis

17 items
Per Page

ikoon Chistus Pantokrator Russische ikoon met voorstelling van Christus Pantokrator omgeven door heiligen, 19e eeuw, h. 50, br. 35 ...[more]

ingelijste ikoon Griekse ikoon met voorstelling van Thaumatourgos, voorzien van verzilverde koperen rizza, circa 1900, h. 14, br. 9 ...[more]