ikoon: Nederdaling ter Helle Russische ikoon ingedeeld in drie registers met in het hoofdgedeelte de
feestdagenikoon Russisch feestdagen ikoon, 1e helft 19e eeuw, h. 45, br. 39 ...[more]
ikoon: Johannes de Soldaat Russische ikoon met voorstelling van Johannes de Soldaat met in de
staurotheek ikoon Russische 'Staurotheek' met daarin een bronzen huiskruis geflankeerd door de beide
feestdagenikoon Russisch feestdagen ikoon 19e eeuw, h. 54, br. 45 ...[more]
feestdagen ikoon Russische feestdagen ikoon, 19e eeuw, met metalen rizza, afmetingen: 31 x 27
feestdagen ikoon Russische feestdagen ikoon met 13 verschillende scenes, 19e eeuw, h. 52, br. 43 -
feestdagen ikoon Russische feestdagen ikoon met 13 verschillende scenes, 19e eeuw, h. 52, br. 43 -overschilderingen- ...[more]
ikoon Chistus Pantokrator Russische ikoon met voorstelling van Christus Pantokrator omgeven door
ikoon Chistus Pantokrator Russische ikoon met voorstelling van Christus Pantokrator omgeven door heiligen, 19e eeuw, h. 50, br. 35 ...[more]
ikoon Maria met kind ikoon met voorstelling van Maria met kind in Italo-Byzantijnse stijl, midden
ikoon Maria met kind ikoon met voorstelling van Maria met kind in Italo-Byzantijnse stijl, midden 19e eeuw, h. 30, br. 24 ...[more]
feestdagenikoon Russische feestdagen ikoon, 19e eeuw, h. 45, br. 37 ...[more]
Russische ikoon Russische ikoon met voorstelling van Christus en op de achtergrond 4 heiligen, 19e
Russische ikoon Russische ikoon met voorstelling van Christus en op de achtergrond 4 heiligen, 19e eeuw, h. 22, br. 17 ...[more]
primitieve ikoon Griekse ikoon met voorstelling van Maria met kind, 19e eeuw, h. 30, br. 27
primitieve ikoon Griekse ikoon met voorstelling van Maria met kind, 19e eeuw, h. 30, br. 27 ...[more]
ingelijste ikoon Griekse ikoon met voorstelling van Thaumatourgos, voorzien van verzilverde
ingelijste ikoon Griekse ikoon met voorstelling van Thaumatourgos, voorzien van verzilverde koperen rizza, circa 1900, h. 14, br. 9 ...[more]
viervlaks ikoon ikoon met vier voorstellingen van o.a. Maria met Jezus en Johannes de doper, 19e
viervlaks ikoon ikoon met vier voorstellingen van o.a. Maria met Jezus en Johannes de doper, 19e eeuw, h. 41, br. 33 ...[more]
kleine ikoon met verzilverde rizza Russiche ikoon met voorstelling van Christus pantocrator,
zegekruis ikoon Russische zegekruis versierd met emaille, h. 20 cm ...[more]
ikoon met verguld zilveren rizza Russische ikoon met voorstelling van St. Mitrofanij, voorzien van