629 items 629 items
(14 Tag(e) Verkauf)
room

(14 Tag(e) Verkauf)

Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Schätzpreis

bis

629 items
Per Page

Jaap Min (1914-1987) Huizen bij een kerk inkt en gouache, gesign. r.o., 57 x 46 cm. Herkomst: Familie van de kunstenaar. ...[more]

Toegeschreven aan Piet Ouborg (1893-1956) 'Primaire kleurencompositie vrij - 23' gouache, gesign.? Met initiaal l.o., 66 x 50 cm. ...[more]

Sol LeWitt (1928-2007) 'Lines, not long, not heavy, not touching, drawn at random' litho, gesign., '70, 44 x 32 cm. ...[more]

Sam Middleton (1927-2015) 'Second chorus' gemengde techniek / collage op board, gesign. l.o., 1967, verso titel, 37 x 40 cm. ...[more]

Sam Middleton (1927-2015) 'Corner Pocket' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '84, verso titel, 18 x 25,5 cm. ...[more]

Sam Middleton (1927-2015) 'Day-dream' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., 1972, verso titel, 18 x 23 cm. ...[more]

Charles Eyck (1897-1983) Uitzicht vanaf een terras op een heuvellandschap gouache, gesign. r.o., 14-10-'77, 22 x 19,2 cm. ...[more]