Filter entfernen- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
Schätzpreis
Jaap Min (1914-1987) Gezicht op een tuin doek, gesign. r.o., 81 x 65 cm. Herkomst: Familie van de
Jaap Min (1914-1987) Gezicht op een tuin doek, gesign. r.o., 81 x 65 cm. Herkomst: Familie van de kunstenaar. ...[more]
Jaap Min (1914-1987) Huizen bij een kerk inkt en gouache, gesign. r.o., 57 x 46 cm. Herkomst:
Jaap Min (1914-1987) Huizen bij een kerk inkt en gouache, gesign. r.o., 57 x 46 cm. Herkomst: Familie van de kunstenaar. ...[more]
Jaap Min (1914-1987) Religieuze voorstelling beschilderde tegel, gemonn. r.o., 26 x 19 cm.
Jaap Min (1914-1987) Religieuze voorstelling beschilderde tegel, gemonn. r.o., 26 x 19 cm. ...[more]
Maurits Niekerk (1871-1940) 'Le déjeuner en plein air' doek, gesign. l.o., Paris, 176 x 114 cm.
Maurits Niekerk (1871-1940) 'Le déjeuner en plein air' doek, gesign. l.o., Paris, 176 x 114 cm. ...[more]
Henri Dethier (geb. 1931) Station Lichtervelde doek, gesign. r.o., 50 x 73 cm. ...[more]
Constant (1920-2005) Orpheus met dieren kleurenets, gesign. r.o., 157/200, 41,5 x 39,5 cm. ...[more]
Constant (1920-2005) Plaisir et Tristesse de l'amour IV kleurenets, gesign. r.o., 87/99, 42 x 43 cm.
Constant (1920-2005) Plaisir et Tristesse de l'amour IV kleurenets, gesign. r.o., 87/99, 42 x 43 cm. ...[more]
David Hockney (geb. 1937) Maurice Payne ets, gesign. r.o., '71, 46/75, 70 x 55 cm. ...[more]
Antoni Tapies (1923-2012) Zonder titel ets en aquatint, gesign. r.o., 37/75, 53 x 68 cm. ...[more]
David Hockney (geb. 1937) 'Mo asleep' ets, gesign. r.o., '71, 44/75, 68 x 53,5 cm. ...[more]
André Volten (1925-2002) Voorstudie voor ‘Akoestische wandÂ’. Dit wit-houten plastiek is een
Eugene Brands (1913-2002) 'Black movement' gouache, initialen l.o., 26 x 31 cm. ...[more]
Eugene Brands (1913-2002) 'Nature Morte; 'Panta Rhei' gouache, verso gesign., 1997-2, 30 x 49 cm.
Eugene Brands (1913-2002) 'Nature Morte; 'Panta Rhei' gouache, verso gesign., 1997-2, 30 x 49 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Piet Ouborg (1893-1956) 'Primaire kleurencompositie vrij - 23' gouache, gesign.?
Toegeschreven aan Piet Ouborg (1893-1956) 'Primaire kleurencompositie vrij - 23' gouache, gesign.? Met initiaal l.o., 66 x 50 cm. ...[more]
Co Westerik (geb. 1924) Compositie met naakt figuur aquarel, gesign. l.b., 1973, 27 x 36,5 cm.
Co Westerik (geb. 1924) Compositie met naakt figuur aquarel, gesign. l.b., 1973, 27 x 36,5 cm. ...[more]
Hans Kanters (geb. 1947) 'Urbi et Orbi'. Herkomst: Galerie Siau, tentoonstelling 8 realisten,
Roel Frankot (1911-1986) Abstracte compositie. Tentoonstelling: Vijf generaties, Stedelijk Museum
Roel Frankot (1911-1986) Poes op een tafel doek, gesign. l.o., '41, 80 x 95 cm. ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Uitladen van de kar houtskool en pastel, gesign. r.o., 83 x 70
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Uitladen van de kar houtskool en pastel, gesign. r.o., 83 x 70 cm. ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Geitenherder houtskool en pastel, gesign. l.o., '42, 84 x 64 cm.
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Geitenherder houtskool en pastel, gesign. l.o., '42, 84 x 64 cm. ...[more]
Joe Tilson (geb. 1928) 'Transparency Vallegrande Bolivia, October 10th' druk, gesign. l.b., 1969,
Joe Tilson (geb. 1928) 'Transparency Vallegrande Bolivia, October 10th' druk, gesign. l.b., 1969, 48/70, 70 x 50 cm. ...[more]
Jim Dine (geb. 1935) Tool box VI druk en collage, gesign. m.m., 60 x 45 cm. ...[more]
Sol LeWitt (1928-2007) 'Lines, not long, not heavy, not touching, drawn at random' litho, gesign., '70, 44 x 32 cm. ...[more]
Jiri Georg Dokoupil (geb. 1954) Blad gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '88, 41 x 30 cm.
Jiri Georg Dokoupil (geb. 1954) Blad gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '88, 41 x 30 cm. ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005) Compositie met figuur gouache, gesign. m.o., 65 x 75 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) 'Second chorus' gemengde techniek / collage op board, gesign. l.o.,
Sam Middleton (1927-2015) 'Second chorus' gemengde techniek / collage op board, gesign. l.o., 1967, verso titel, 37 x 40 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) 'Solo' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '82, 49 x 64
Sam Middleton (1927-2015) 'Solo' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '82, 49 x 64 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel gemengde techniek / collage op papier, ongesign., ca. 1966,
Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel gemengde techniek / collage op papier, ongesign., ca. 1966, 14 x 21 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) 'Corner Pocket' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '
Sam Middleton (1927-2015) 'Corner Pocket' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '84, verso titel, 18 x 25,5 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) 'Day-dream' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., 1972,
Sam Middleton (1927-2015) 'Day-dream' gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., 1972, verso titel, 18 x 23 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '81 15 x
Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel gemengde techniek / collage op papier, gesign. r.o., '81 15 x 23 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel gemengde techniek / collage op papier, ongesign, 9,5 x 12 cm.
Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel gemengde techniek / collage op papier, ongesign, 9,5 x 12 cm. ...[more]
Charles Eyck (1897-1983) Uitzicht vanaf een terras op een heuvellandschap gouache, gesign. r.o.,
Charles Eyck (1897-1983) Uitzicht vanaf een terras op een heuvellandschap gouache, gesign. r.o., 14-10-'77, 22 x 19,2 cm. ...[more]
Charles Eyck (1897-1983) Heuvellandschap gouache, gesign. r.o., 12,7 x 35,6 cm. ...[more]
Charles Eyck (1897-1983) Landschap gouache, gesign. r.o., 17,5 x 29,5 cm. ...[more]
Charles Eyck (1897-1983) Schepen in een rivier bij heuvels aquarel en gouache, gesign. l.o., 9 x 8,2
Charles Eyck (1897-1983) Schepen in een rivier bij heuvels aquarel en gouache, gesign. l.o., 9 x 8,2 cm. ...[more]
Charles Eyck (1897-1983) Portret van een vrouw potlood en rood krijt, gesign. l.o., '21, 31 x 23 cm.
Charles Eyck (1897-1983) Portret van een vrouw potlood en rood krijt, gesign. l.o., '21, 31 x 23 cm. ...[more]
Rob Houdijk (geb. 1950) Paardje rijden doek, gesign. r.o., '81, 56 x 65 cm. Herkomst: uit de
Rob Scholte (geb. 1958) 'Plus' doek, verso gesign., 2004, 51 x 40 cm. ...[more]
Ger Lataster (1920-2012) Abstracte compositie doek, verso gesign., '83, 100 x 100 cm. ...[more]
Anton Martineau (geb. 1926) 'Klok en lamp' doek, gesign. r.o., 150 x 100 cm. ...[more]
Anton Martineau (geb. 1926) Compositie met figuren doek, beschadigd, gesign. r.o., 132 x 130 cm.
Anton Martineau (geb. 1926) Compositie met figuren doek, beschadigd, gesign. r.o., 132 x 130 cm. ...[more]
Hollandse school Man en vrouw in deuropening koper, 13 x 10 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Stilleven paneel, 25 x 18,5 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Schepen op zee doek, 80 x 110 cm. ...[more]
Italiaanse school, 18e/19e eeuw Judith met het hoofd van Holofernes doek, 76 x 58 cm. ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969) Paddenstoelen aquarel, gesign. l.o., 20 x 26 cm. ...[more]
Europese school Aanbidding der wijzen doek, niet ingelijst, 75 x 95 cm. ...[more]
Italiaanse school, 19e eeuw Presentatie van Christus in de tempel doek, niet ingelijst, 35 x 49 cm.
Italiaanse school, 19e eeuw Presentatie van Christus in de tempel doek, niet ingelijst, 35 x 49 cm. ...[more]
Dorothea Krebs (1734-1772) Iris. Hierbij twee etsen van beren door Marcus de Bije en aquarel van een
Diverse grafiek en tekeningen, 17e t/m 20e eeuw ...[more]
Serie van vier met schildpad belegde lijsten, 20e eeuw, binnenmaat 57 x 57 cm. ...[more]
Italiaanse school, 17e eeuw Strijd van de goden en giganten inkttekening, 44 x 28 cm. Herkomst:
Jan Cossaar (1874-1966) Heuvellandschap met een dorp aquarel, gesign. r.o., 27 x 25 cm. Herkomst:
Jules Achille Noël (1815-1881) Figuren bij een waterput aan de rand van een stad tekening, gesign.
Jules Achille Noël (1815-1881) Figuren bij een waterput aan de rand van een stad tekening, gesign. l.o., 24,5 x 35 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Charles Bruno Donat Delin (1756-1818) Portret van Jan Jansz Rens/portret van Clara
Rudolph Lauwerier (1797-1883) Paar landschappen paneel, gesign. met initialen, 18 x 21,5 cm.
Rudolph Lauwerier (1797-1883) Paar landschappen paneel, gesign. met initialen, 18 x 21,5 cm. ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Crypte doek, 25 x 34 cm. ...[more]