Brand

Item Type

Art, Antiques, Collectibles

Zeeuws Veilinghuis - Auctionhouse Zeeland Live Webcast Auction 18 Feb 2020 12:00 CET (11:00 GMT)

PB Middelburg

  • Kleverskerkseweg 53c
  • PB Middelburg
  • 4338
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 28.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Auctioneer Details

There are 402 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 7

Lot 1

Een ijzeren schatkistje met ingenieuze sluiting. Frankrijk, ca. 1550. Afm. 6 x 8 x 7 cm.

Lot 2

Lot 3

Lot 4

Lot 5

Een notenhouten sculptuur op sokkel, van een Piëtà. Zuidelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw. H. sculptuur 42 cm.

Lot 6

Lot 7

Lot 8

Lot 9

Een bronzen knoopkandelaar. Zuidelijke Nederlanden, 15e eeuw. H. 18,5 cm.

Lot 10

Lot 11

Een bronzen penkandelaar. Zuidelijke Nederlanden, ca. 1600. H. 48 cm.

Lot 12

Een bronzen penkandelaar. Holland, 17e eeuw. H. 27,5 cm.

Lot 13

Lot 14

Een bronzen knoopkandelaar. Vlaanderen, 16e eeuw. Bodemvondst. H. 20,5 cm.

Lot 15

Lot 16

Een bronzen mihrab met voorstelling van een poort en een Arabische tekst. Islamitisch, 19e eeuw. Gew. ca. 685 g. Afm. 22 x 17 cm.

Lot 17

Een ovaal ivoren miniatuurportet van Shah Jahan en Mumtaz Mahal. India, 19e eeuw. L. 7 cm. H. 5 cm.

Lot 18

Twee perzische miniaturen met ruitervoorstelling. 18e/19e eeuw. Afm. 27,5 x 15 cm.

Lot 19

Lot 20

Lot 21

Lot 22

Een handgekleurde landkaart van Zeeland door Jacob van Deventer (1505 - 1575). Uitgegeven door Ortelius. Afm. ca. 35 x 48 cm.

Lot 23

Lot 24

Lot 25

Lot 26

Lot 27

Grote kaart van Zeeland in 36 delen. Oudgekleurd Le Rouge A Paris 1748. In gemarmerde band.

Lot 28

Een eikenhouten vierdeurskast met gestoken panelen, met decor van bijbelse voorstellingen. Noord-Nederland, ca. 1650. Afm. 165 x 70 x 212 cm.

Lot 29

Een rozenhouten theestoof met twee lakpanelen met chinoiserie decor. Holland, Lodewijk XVI, ca. 1790. H. 50 cm.

Lot 30

Een koloniale VOC-scheepskist met koperen beslag en slotplaat. Holland/Batavia, 17e eeuw. Afm. 59 x 96 x 49 cm.

Lot 31

Lot 32

Een strijkstok. Gesigneerd Voirin. Frankrijk, 19e eeuw.

Lot 33

Lot 34

Lot 35

Lot 36

Twee flessen rode wijn, 1974. Château Margaux. Frankrijk, Margaux.

Lot 37

Fles rode wijn, 1974. Château Lafite Rothschild. Frankrijk, Pauillac.

Lot 38

Fles rode wijn, 1977. Château Mouton Rothschild. Frankrijk, Pauillac.

Lot 39

Fles rode wijn, Pètrus 1973. SC du Château Pètrus. Frankrijk, Gironde, Pomerol.

Lot 40

Fles rode wijn, Pètrus 1982. SC du Château Pètrus. Frankrijk, Gironde, Pomerol.

Lot 41

Een gobelin met voorstelling van 'bergère'. Gemerkt M.R.D. (Manufacture Royale d' Aubusson). Frankrijk, 18e eeuw. Afm. 177 x 142 cm.

Lot 42

Een gobelin met voorstelling van de zalving van een koning. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 232 x 238 cm.

Lot 43

Een gobelin fragment met voorstelling van een Romeinse veldheer en officier. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 220 x 110 cm.

Lot 44

Een handgeknoopt perzisch tapijt. Afm. 377 x 295,5 cm.

Lot 45

Lot 46

Lot 47

Een polychroom houten drieluik reisikoon. Rusland, 17e/18e eeuw. Afm. 16 x 12,5 cm.

Lot 48

Lot 49

Lot 50

Een polychroom beschilderde houten tafel met lade, met decor van pijprokende figuren. Hindeloopen, 19e eeuw. Afm. 84,5 x 40,5 x 47,5 cm.

Lot 51

Lot 52

Een Fries stoelschippertje met beschilderde wijzerplaat en wekkerwerk. 18e eeuw. H. ca. 36,5 cm.

Lot 53

Een houten tafelklok met schildpad belijmd uurwerk met acht bellen en bronzen monturen. Engeland, Westminster, 19e eeuw. H. 75 cm.

Lot 54

Een eikenhouten tafelklok met regelbaar Westminster slagwerk op vier en acht gongstaven. Engeland, ca. 1900. H. 63,5 cm.

Lot 55

Lot 56

Lot 57

Lot 58

Lot 59

Lot 60

  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 7