- Lots with images only
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'CORNELIS VAN HORICK DE (deed) MI (mij) MAKEN
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'LOF GOD VAN AL ANNO 1605'. Middenfries met een
Bronzen vijzel met donkere patina. Op de rand het opschrift 'LOF GODT VAN AL ANNO 1609'. Middenfries
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'AMOR VNCIT (vincit) OMNIA 1704'. Bovenste
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'ME FECET P R (Pieter Rockers) AMSTERDAM 76'.
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'AMOR VINCIT OMNIA 1670'. Op de romp een
Bronzen pinkandelaar op ronde geprofileerde voet op drie peervormige bolpoten. Vlaanderen, 16e eeuw.
Bronzen pinkandelaar op ronde geprofileerde voet op drie peervormige bolpoten. Vlaanderen, 16e eeuw. H. 31 cm. Diam. voet 10 cm.
Een stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. Pinnen van latere datum. Vlaanderen, 16e
Bronzen rokkandelaar op ronde conische voet die als vetvanger dienst doet. Noordelijke of Zuidelijke
Bronzen reiskandelaartje op ronde conische voet. Nederlanden, 17e eeuw. H. 11,5 cm. Diam. voet 9 cm.
Twee bronzen kraagkandelaars, in vier delen gegoten. Nederlanden, 17e eeuw. H. 21 - 21,5 cm. Diam.
Twee bronzen kraagkandelaars, in vier delen gegoten. Nederlanden, 17e eeuw. H. 21 - 21,5 cm. Diam. voet 9,5 - 10 cm.
Stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. De bodemplaat vetvanger en pinnen in
Stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. De bodemplaat vetvanger en pinnen in ijzer. Italië, 16e eeuw. H. 43 cm. Diam. voet 16 cm.
Stel bronzen pin-wandkandelaars. Pinnen van latere datum. Italië, 16e eeuw. L. 27,5 cm.
Bronzen vijzel met stamper, handgreep en ribben. Italië, ca. 1500. Toegevoegd een gladde bronzen
Drie bronzen ribbenvijzels. Frankrijk, 16/17e eeuw. H. 8 - 9,5 cm.
Bronzen saluutkanon, met decor van dolfijnen en bloemen. Gedateerd 1636. Nederlanden. L. 43 cm.
Koperen processiekruis. Vlaanderen, 17e eeuw. H. 37 cm.
Bronzen bel. De bovenrand met reliëfdecor van bladranken, het centrale fries met decor van een
Koperen wierookvat. De opengewerkte bovenkant in dome-vorm, de bak met een fries met tekst. Europa, Gotiek, 15e eeuw.
Koperen doopschotel met decor van de annunciatie. Met opstaande rand. Neurenberg, 16e eeuw. Diam.
Koperen doopschotel met decor van de annunciatie. Met opstaande rand. Neurenberg, 16e eeuw. Diam. 29,5 cm.
Vier wijwateremmers met hengsel. Drie: Nederlanden, 16e eeuw. Een: Vlaanderen, 17e eeuw. H. emmer
Vier wijwateremmers met hengsel. Drie: Nederlanden, 16e eeuw. Een: Vlaanderen, 17e eeuw. H. emmer 7 - 8,5 cm.
Geelkoperen wandkandelaar met zes ophanghaken. Holland, 18e eeuw. L. 35 cm. Toegevoegd een bronzen
Smeedijzeren geldkist met polychroom beschilderd floraal decor. Neurenberg, 17e eeuw. Afm. ca. 19,
Smeedijzeren geldkist met polychroom beschilderd floraal decor. Neurenberg, 17e eeuw. Afm. ca. 19,5 x 34,5 x 18,5 cm.
Vermoedelijk Jambiya dolk, in koperen schede. Lemmet met koperen versiering. Ca. 1900. L. incl.
Vermoedelijk Jambiya dolk, in koperen schede. Lemmet met koperen versiering. Ca. 1900. L. incl. schede 50 cm.
Eikenhouten sculptuur voorstellende de treurende Maria onder het kruis. Brabant, 15e eeuw. H. 41,5
Eikenhouten sculptuur voorstellende de treurende Maria onder het kruis. Brabant, 15e eeuw. H. 41,5 cm.
Gesneden en verguld houten reliekschrijn, met op de hoeken engelen en op de zijkanten zes heiligen
Een eikenhouten Corpus Christi. Zuidelijke Nederlanden, 17/18e eeuw. H. 109 cm.
Stel eikenhouten panelen met hoog reliëfgesneden decor, voorstellende 'De geboorte' en 'De besnijdenis'. Holland, eind 16e eeuw. Afm. 34 x 26 cm.
Stel eikenhouten panelen met in reliëf gesneden decor 'Het offer van Abraham', gedateerd 'Anno 1608'
Eikenhouten kastpaneel met reliëfgesneden decor met in het midden een kop van een nar. Vlaanderen,
Eikenhouten kastpaneel met reliëfgesneden decor met in het midden een kop van een nar. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 35 x 23 cm.
Gestoken houten sculptuur van een vrouw met resten van polychromie. Vlaanderen, 16/17e eeuw. H. 68
Gestoken houten sculptuur van een vrouw met resten van polychromie. Vlaanderen, 16/17e eeuw. H. 68 cm.
Een albasten reliëf met decor van de graflegging. Gedeeltelijk met resten van vergulding en polychromie. Mechelen, 17e eeuw. Afm. 12,5 x 10 cm.
Eikenhouten kastfragmenten; twee mannen- en een vrouwenhoofd. Nederlanden, 17e eeuw. H. 24 cm.
Eikenhouten schooltas met beschilderd decor van een lakenwinkel. Holland, 18e eeuw. Afm. 22,5 x 7,
Eikenhouten schooltas met beschilderd decor van een lakenwinkel. Holland, 18e eeuw. Afm. 22,5 x 7,5 x 41 cm.
Wasportret van Willem III van Oranje die getrouwd was met Mary II van Engeland (William and Mary).
Wasportret van Willem III van Oranje die getrouwd was met Mary II van Engeland (William and Mary). 17/18e eeuw. Afm. ca. 15 x 12 cm.
Smeedijzeren kistje. Frankrijk, ca. 1600. Afm. 15 x 10,5 x 11 cm.
Een Kerbschnitt houten kistje met op het deksel een voorstelling van een pijproker. Pootjes van
Een roodbruin ijzeren kistje met twee hengsels en reliëfdecor. 19e eeuw. Afm. 31 x 16,5 x 19 cm.
Zes diverse oude manuscripten en enkele toevoegingen. Zeeland, o.a. uit 1392.
Vijf diverse oude manuscripten en enkele toevoegingen.
'Leven en bedrijf van Michiel de Ruiter', door Gerard Brandt, 1687. Afm. 40 x 25 cm.
'Historiën des Ouden en Nieuwen Testaments', in twee delen, van Pieter Mortier, 1700. Met gravures
'Historiën des Ouden en Nieuwen Testaments', in twee delen, van Pieter Mortier, 1700. Met gravures in halflederen band. Afm. 44 x 29,5 cm.
Een mahoniehouten schaakbord, ingelegd met ivoor en parelmoer. Mogelijk Anglo Indian, eind 19e eeuw.
Een mahoniehouten schaakbord, ingelegd met ivoor en parelmoer. Mogelijk Anglo Indian, eind 19e eeuw. Afm. 40,5 x 40,5 cm.
Friedrich Christian Krieger (1774-1832) Portretminiatuur van een heer, gesigneerd en gedateerd á
Een beursje met gouden monturen en een portretminiatuur van een man. Holland, 18e eeuw. Diam.
Een beursje met gouden monturen en een portretminiatuur van een man. Holland, 18e eeuw. Diam. portret 3 cm.
Hippolyte François Moreau (1832-1927) Een bronzen sculptuur van een musicerend meisje. Gesigneerd.
Hippolyte François Moreau (1832-1927) Een bronzen sculptuur van een musicerend meisje. Gesigneerd. H. 32 cm.
Bronzen penning met portret van J.A. Baron de Smeth, ontwerp Charlotte van Pallandt, gedateerd 1994.
Bronzen penning met portret van J.A. Baron de Smeth, ontwerp Charlotte van Pallandt, gedateerd 1994. Diam. 13 cm.
Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met
Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met bronsgietmerk LV déposé, genummerd 4458. H. 58 cm.
Bronzen beeldengroep van faun met putto, op groen marmeren sokkel. Gesigneerd Clodion. Frankrijk,
Bronzen beeldengroep van faun met putto, op groen marmeren sokkel. Gesigneerd Clodion. Frankrijk, 19e eeuw. H. 36 cm.
Bronzen sculptuur 'La défense du Drapeau'. Gesigneerd C. Anfrie. H. 50 cm.
Bronzen sculptuur 'Mercurius op boomstronk', gesigneerd Pierre Marius Montagne. H. 67 cm.
Bronzen sculptuur van een man met geit. Niet gesigneerd. H. 65 cm.
Hetty Heyster (1943), Bronzen sculptuur van een lepelaarjong. H. 20 cm.
Vier aardewerken schotels, w.o. twee met decor van harten. Twee gemerkt. Toegevoegd een gelobd
Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van een lange lijs in een tuin. 18e eeuw. Afm. 29,5 x
Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van een lange lijs in een tuin. 18e eeuw. Afm. 29,5 x 33,5 cm.
Stel Delfts blauw aardewerk tulpenvazen met floraal decor. Gemerkt. 18e eeuw. H. 20 cm.
Delfts blauw aardewerk balustervaas met later (19e eeuws) messing deksel, met chinoiserie decor
Een paar polychrome aardewerk sculpturen van rustende koeien. Delft of Makkum, 19e eeuw. L. ca. 9
Een paar polychrome aardewerk sculpturen van rustende koeien. Delft of Makkum, 19e eeuw. L. ca. 9 cm.