Wasportret van Willem III van Oranje die getrouwd was met Mary II van Engeland (William and Mary).
Wasportret van Willem III van Oranje die getrouwd was met Mary II van Engeland (William and Mary). 17/18e eeuw. Afm. ca. 15 x 12 cm.
Pieter Gerritsz van Roestraten (1630-1698) Toegeschreven aan, 'Stilleven met bokaal met blazen,
Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een vrouw. Buste naar links, in zwart kostuum met wit kapje
Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) 'De brief', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 22 x 16
Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) 'De brief', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 22 x 16 cm.
Paulus Moreelse (1571-1638) Toegeschreven aan, 'Moeder en kind, afgebeeld als Venus en Amor',
Johannes Bosboom (1817-1891) 'Kerkinterieur met graftombe', gesigneerd l.o., sepia. Afm. 27 x 17,5
Johannes Bosboom (1817-1891) 'Kerkinterieur met graftombe', gesigneerd l.o., sepia. Afm. 27 x 17,5 cm.
Anthonie Erkelens (1774-1804) 'Riviergezicht met molen en vissers in een bootje', gesigneerd l.o.,
Anthonie Erkelens (1774-1804) 'Riviergezicht met molen en vissers in een bootje', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 15,5 x 20,5 cm.
Kees van Dongen (1877-1968) 'Molengezicht', gesigneerd r.o., twee potloodtekeningen. Afm. 8 x 10
Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880) 'IJsgezicht', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 31,5 x 28,
Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880) 'IJsgezicht', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 31,5 x 28,5 cm.
Willem Roelofs (1822-1897) 'Molen aan de plas', gesigneerd l.o., gewassen inkt. Afm. 16 x 25 cm.
Gerhardus Meijer (1816-1875) 'Landschap met herdersscène', gesigneerd en gedateerd 1860 r.o.,
Gerhardus Meijer (1816-1875) 'Landschap met herdersscène', gesigneerd en gedateerd 1860 r.o., paneel. Afm. 37 x 52,5 cm.
Christoffel Frederik Franck (1758-1816) Pendanten, 'Landschapsschilderingen met boerenhoeve',
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'Zeilschepen aan de oever', gesigneerd l.o., doek. Afm. 53 x
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'Zeilschepen aan de oever', gesigneerd l.o., doek. Afm. 53 x 81 cm.
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) 'Zuidhavenpoort Zierikzee', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) 'Zuidhavenpoort Zierikzee', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 70 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Schepen voor slot Loevestein', niet gesigneerd, verso 'opdenhoff',
Hollandse School (19e eeuw) 'Schepen voor slot Loevestein', niet gesigneerd, verso 'opdenhoff', paneel. Afm. 12 x 18 cm.
Hendrik Vader (1928-1997) 'Bedrijvigheid in de haven', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 120 cm.
E. Stoffels 'Leven aan het strand, Katwijk aan Zee', gesigneerd en gedateerd 1909 l.o., marouflé.
E. Stoffels 'Leven aan het strand, Katwijk aan Zee', gesigneerd en gedateerd 1909 l.o., marouflé. Afm. 25,5 x 38 cm.
Cornelis Groeneveld (1882-1952) 'Plasgezicht met figuren op boot', gesigneerd en gedateerd 1916 l.
Cornelis Groeneveld (1882-1952) 'Plasgezicht met figuren op boot', gesigneerd en gedateerd 1916 l.o., doek. Afm. 44 x 54 cm.
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) 'Zeegezicht met schepen in de branding', gesigneerd r.o., doek.
Willem de Zwart (1862-1931) 'Veemarkt', gesigneerd en gedateerd 1903 l.o., doek. Afm. 50,5 x 69,5
Willem de Zwart (1862-1931) 'Veemarkt', gesigneerd en gedateerd 1903 l.o., doek. Afm. 50,5 x 69,5 cm.
Constant Artz (1870-1951) 'Eendenfamilie aan de waterkant', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 12,5 x
Constant Artz (1870-1951) 'Eendenfamilie aan de waterkant', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 12,5 x 17,5 cm.
Louis Robbe (1806-1887) 'Schaapsherder', gesigneerd l.o., doek. Afm. 33 x 53 cm.
Cornelis Pouderoijen (1868-1948) 'Gezicht op Renkum met grazend vee', gesigneerd en gedateerd 1890
Cornelis Pouderoijen (1868-1948) 'Gezicht op Renkum met grazend vee', gesigneerd en gedateerd 1890 r.o., doek. Afm. 42,5 x 60,5 cm.
Constant Artz (1870-1951) 'Eendenfamilie', gesigneerd l.o., board. Afm. 18 x 24 cm.
John W. Morris (1865-1924) 'Kudde schapen', gesigneerd l.o., doek. Afm. 59 x 100 cm.
Cor Noltee (1903-1967) 'Woonwagenkamp', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 80 cm.
Anton Doll (1826-1887) 'Wintergezicht', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60,5 x 92 cm.
Frans Simon Hoos (1884-1966) 'Twee fuikenvissers', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 80 cm.
Cornelis Westerbeek (1844-1903) 'Koeien bij een bruggetje', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 21 x 29
Conradijn Cunaeus (1828-1895) 'Spelende hondjes in de sneeuw', gesigneerd l.b., paneel. Afm. 19 x 27
Conradijn Cunaeus (1828-1895) 'Spelende hondjes in de sneeuw', gesigneerd l.b., paneel. Afm. 19 x 27 cm.
George Pletser (1871-1942) 'Stilleven met koper', gesigneerd r.o., doek. Afm. 84 x 103 cm.
Jan Jacob Spohler (1811 - 1866) 'IJsgezicht', gesigneerd l.o., gedoubleerd. Afm. 87 x 140 cm.
Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922) 'Overzetveer', gesigneerd en gedateerd '58 l.o., paneel. Afm.
Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922) 'Overzetveer', gesigneerd en gedateerd '58 l.o., paneel. Afm. 38,5 x 52 cm.
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) 'Angstige ogenblikken', gesigneerd r.o., verso met
Henri d'Estienne (1872-1949) 'Een jonge vrouw aan de kust', gesigneerd r.o., pastel. Afm. 35 x 26
Henri d'Estienne (1872-1949) 'Een jonge vrouw aan de kust', gesigneerd r.o., pastel. Afm. 35 x 26 cm.
Sara Henze (1857-1936) 'Pioenrozen', gesigneerd l.o., doek. Afm. 43 x 26 cm.
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) 'Tweeling in de duinen', gesigneerd en gedateerd 1934 r.o.,
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) 'Tweeling in de duinen', gesigneerd en gedateerd 1934 r.o., doek. Afm. 70,5 x 50,5 cm.
Marie Henri Mackenzie (1878-1961) 'Rue St. Rustique, Parijs', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60,5 x
Marie Henri Mackenzie (1878-1961) 'Rue St. Rustique, Parijs', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60,5 x 50,5 cm.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) 'Interieur', gesigneerd l.o., bedoekt. Afm. 60 x 50 cm.
Herman Bogman (1890-1975) 'Winteravond in het Haagse Bos', gesigneerd l.o., doek. Afm. 40,5 x 30,5
Herman Bogman (1890-1975) 'Winteravond in het Haagse Bos', gesigneerd l.o., doek. Afm. 40,5 x 30,5 cm.
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965) 'Tahitiaanse man', gesigneerd l.o., doek. Afm. 57 x 41,5 cm.
Roland Lary (1855-1932) 'Boer met paard', gesigneerd l.o., gedoubleerd. Afm. 99 x 79 cm.
Hollandse School (19e eeuw) Omgeving familie Roos (18e eeuw), 'Man drinkend uit hoed bij een
Hollandse School (19e eeuw) Omgeving familie Roos (18e eeuw), 'Man drinkend uit hoed bij een waterval', niet gesigneerd, paneel. Afm. 23 x 27 cm.
Willem Jan van Dam (1895-1964) 'Onze Lieve Vrouwetoren, zgn. 'Lange Jan' te Amersfoort', gesigneerd l.o., pastel. Afm. 64 x 44 cm.
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951) 'Trekpaarden aan de waterkant', gesigneerd en
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951) 'Trekpaarden aan de waterkant', gesigneerd en gedateerd 1914, paneel. Afm. 24 x 32,5 cm.
James William Booth (1867-1953) 'Ploegende paarden', gesigneerd r.o., doek. Afm. 23 x 31 cm.
'Spelende katjes', gesigneerd 'H.J. Jasper' r.o., doek. Afm. 69,5 x 80 cm.
Leo Pors (1952-) 'Stilleven met kersen', gesigneerd en gedateerd '01 l.o., board. Afm. 25 x 45 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Prima ballerina', gesigneerd r.o., board. Afm. 27 x 21 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Zeeuws meisje', gesigneerd en gedateerd 1924 l.o., aquarel/pastel.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Zeeuws meisje', gesigneerd en gedateerd 1924 l.o., aquarel/pastel. Afm. 48 x 25 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Ballerina', gesigneerd r.o., doek. Afm. 60,5 x 50,5 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Ballerina', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 40 x 24,5 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Straatje in Nice', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 40,5 x 25,5 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Schaapherder en kudde in berglandschap', gesigneerd r.o., marouflé. Afm. 29 x 23 cm.
Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Jongen bij piano', gesigneerd r.b., doek. Afm. 50,5 x 40,5 cm.
Willem Dooijewaard (1892-1980) 'Straatje in Blaricum', gesigneerd r.o., board. Afm. 49,5 x 40 cm.
Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Portret van acteur Henry de Vries', gesigneerd l.o., paneel. Afm.
Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Portret van acteur Henry de Vries', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 35 x 27 cm.
Jacob Dooijewaard (1876-1969) 'Noors landschap Olden', gesigneerd r.o., doek. Afm. 37 x 43 cm.