Gotische ijzeren wandklok met gaand- en slagwerk. Frame met geprononceerde neuzen, hoekstaanders met
Driedelig verguld bronzen lierpendule met twee kandelabers, en touwslingeruurwerk. Frankrijk, 19e
Driedelig verguld bronzen lierpendule met twee kandelabers, en touwslingeruurwerk. Frankrijk, 19e eeuw. H. 40 - 45 cm.
Een driedelig vuurverguld en groen marmeren pendulestel met twee kandelaars. Aan weerszijden
Driedelige zwart- en bruinmarmeren pendule. Art-Deco. H. klok 28,5 cm.
Vuurvergulde bronzen pendule bekroond met meisje met vogel en mand met fruit. Uurwerk met zgn.
Vuurvergulde bronzen pendule met een voorstelling van Venus en Cupido. Frankrijk, Empire, ca.
Vuurvergulde bronzen pendule met een voorstelling van Venus en Cupido. Frankrijk, Empire, ca. 1810. H. 37 cm.
Eikenhouten staand horloge met 8-daags uurwerk met datumaanduiding. Gesigneerd Francois Fricx.
Eikenhouten staand horloge met 8-daags uurwerk met datumaanduiding. Gesigneerd Francois Fricx. Antwerpen, 18e eeuw. H. 255 cm.
Palissanderhouten Zaanse klok. De klok is bekroond met een verfijnd uitgewerkte atlas met op de
Wortelnotenhouten gefineerd staand horloge met drie vaasornamenten en 8-daags uurwerk met maan- en
18-kt gouden vestzakhorloge, witte wijzerplaat met Romeinse uren en Arabische minuten. Snek uurwerk,
Gouden zakhorloge met witte wijzerplaat, Romeinse uren en Arabische minuten. Snek uurwerk, gesign.
Zilveren vestzakhorloge, witte wijzerplaat met Romeinse uren en Arabische minuten. Snek uurwerk,
Zilveren vestzakhorloge, witte wijzerplaat met Romeinse uren, sec. op 6 uur. Uurwerk gesign.
Zilveren vestzakhorloge, witte wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk, gesign. W.M. Russel,
Verguld vestzakhorloge, witte wijzerplaat met Arabische uren, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk.
18-kt gouden damespolshorloge, Chopard, Happy diamonds. Gele wijzerplaat zonder indices, quartz
18-kt gouden polshorloge van het merk Roamer, witte wijzerplaat met streepindices, datum op 3 uur.
18-kt gouden polshorloge van het merk Roamer, witte wijzerplaat met streepindices, datum op 3 uur. Automatisch uurwerk. Met bruin lederen bandje.
Gouden en stalen damespolshorloge van het merk Bulgari, model 'Classic', zwarte wijzerplaat met
Gouden en stalen damespolshorloge van het merk Bulgari, model 'Classic', zwarte wijzerplaat met datumaanduiding. Quartz uurwerk.
Metalen herenpolshorloge, Chopard 1000 Miglia, zwarte wijzerplaat met Arabische uren. Automatisch
18-kt gouden damespolshorloge van het merk Longines. Gele wijzerplaat met Arabische cijfers.
18-kt gouden damespolshorloge van het merk Longines. Gele wijzerplaat met Arabische cijfers. Handopwind uurwerk. Met bruin bandje.