Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'CORNELIS VAN HORICK DE (deed) MI (mij) MAKEN
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'LOF GOD VAN AL ANNO 1605'. Middenfries met een
Bronzen vijzel met donkere patina. Op de rand het opschrift 'LOF GODT VAN AL ANNO 1609'. Middenfries
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'AMOR VNCIT (vincit) OMNIA 1704'. Bovenste
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'ME FECET P R (Pieter Rockers) AMSTERDAM 76'.
Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'AMOR VINCIT OMNIA 1670'. Op de romp een
Bronzen pinkandelaar op ronde geprofileerde voet op drie peervormige bolpoten. Vlaanderen, 16e eeuw.
Bronzen pinkandelaar op ronde geprofileerde voet op drie peervormige bolpoten. Vlaanderen, 16e eeuw. H. 31 cm. Diam. voet 10 cm.
Een stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. Pinnen van latere datum. Vlaanderen, 16e
Bronzen rokkandelaar op ronde conische voet die als vetvanger dienst doet. Noordelijke of Zuidelijke
Bronzen reiskandelaartje op ronde conische voet. Nederlanden, 17e eeuw. H. 11,5 cm. Diam. voet 9 cm.
Twee bronzen kraagkandelaars, in vier delen gegoten. Nederlanden, 17e eeuw. H. 21 - 21,5 cm. Diam.
Twee bronzen kraagkandelaars, in vier delen gegoten. Nederlanden, 17e eeuw. H. 21 - 21,5 cm. Diam. voet 9,5 - 10 cm.
Stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. De bodemplaat vetvanger en pinnen in
Stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. De bodemplaat vetvanger en pinnen in ijzer. Italië, 16e eeuw. H. 43 cm. Diam. voet 16 cm.
Stel bronzen pin-wandkandelaars. Pinnen van latere datum. Italië, 16e eeuw. L. 27,5 cm.
Bronzen vijzel met stamper, handgreep en ribben. Italië, ca. 1500. Toegevoegd een gladde bronzen
Drie bronzen ribbenvijzels. Frankrijk, 16/17e eeuw. H. 8 - 9,5 cm.
Bronzen saluutkanon, met decor van dolfijnen en bloemen. Gedateerd 1636. Nederlanden. L. 43 cm.
Koperen processiekruis. Vlaanderen, 17e eeuw. H. 37 cm.
Bronzen bel. De bovenrand met reliëfdecor van bladranken, het centrale fries met decor van een
Koperen wierookvat. De opengewerkte bovenkant in dome-vorm, de bak met een fries met tekst. Europa, Gotiek, 15e eeuw.
Koperen doopschotel met decor van de annunciatie. Met opstaande rand. Neurenberg, 16e eeuw. Diam.
Koperen doopschotel met decor van de annunciatie. Met opstaande rand. Neurenberg, 16e eeuw. Diam. 29,5 cm.
Vier wijwateremmers met hengsel. Drie: Nederlanden, 16e eeuw. Een: Vlaanderen, 17e eeuw. H. emmer
Vier wijwateremmers met hengsel. Drie: Nederlanden, 16e eeuw. Een: Vlaanderen, 17e eeuw. H. emmer 7 - 8,5 cm.
Geelkoperen wandkandelaar met zes ophanghaken. Holland, 18e eeuw. L. 35 cm. Toegevoegd een bronzen
Smeedijzeren geldkist met polychroom beschilderd floraal decor. Neurenberg, 17e eeuw. Afm. ca. 19,
Smeedijzeren geldkist met polychroom beschilderd floraal decor. Neurenberg, 17e eeuw. Afm. ca. 19,5 x 34,5 x 18,5 cm.
Gesneden en verguld houten reliekschrijn, met op de hoeken engelen en op de zijkanten zes heiligen
Stel eikenhouten panelen met hoog reliëfgesneden decor, voorstellende 'De geboorte' en 'De besnijdenis'. Holland, eind 16e eeuw. Afm. 34 x 26 cm.
Stel eikenhouten panelen met in reliëf gesneden decor 'Het offer van Abraham', gedateerd 'Anno 1608'
Eikenhouten kastpaneel met reliëfgesneden decor met in het midden een kop van een nar. Vlaanderen,
Eikenhouten kastpaneel met reliëfgesneden decor met in het midden een kop van een nar. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 35 x 23 cm.
Eikenhouten kastfragmenten; twee mannen- en een vrouwenhoofd. Nederlanden, 17e eeuw. H. 24 cm.
Eikenhouten schooltas met beschilderd decor van een lakenwinkel. Holland, 18e eeuw. Afm. 22,5 x 7,
Eikenhouten schooltas met beschilderd decor van een lakenwinkel. Holland, 18e eeuw. Afm. 22,5 x 7,5 x 41 cm.
Smeedijzeren kistje. Frankrijk, ca. 1600. Afm. 15 x 10,5 x 11 cm.
Een Kerbschnitt houten kistje met op het deksel een voorstelling van een pijproker. Pootjes van
Een roodbruin ijzeren kistje met twee hengsels en reliëfdecor. 19e eeuw. Afm. 31 x 16,5 x 19 cm.
Een mahoniehouten schaakbord, ingelegd met ivoor en parelmoer. Mogelijk Anglo Indian, eind 19e eeuw.
Een mahoniehouten schaakbord, ingelegd met ivoor en parelmoer. Mogelijk Anglo Indian, eind 19e eeuw. Afm. 40,5 x 40,5 cm.
Friedrich Christian Krieger (1774-1832) Portretminiatuur van een heer, gesigneerd en gedateerd á
Een beursje met gouden monturen en een portretminiatuur van een man. Holland, 18e eeuw. Diam.
Een beursje met gouden monturen en een portretminiatuur van een man. Holland, 18e eeuw. Diam. portret 3 cm.