the saleroom

The home of art & antiques auctions

Brand

Item Type

Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis - Auctionhouse Zeeland Live Webcast Auction 06 Dec 2018 13:30 CET (12:30 GMT)
Connect to auction

PX Middelburg

  • Herengracht 74
  • PX Middelburg
  • 4331
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 28.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Auctioneer Details

There are 286 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 5

Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'CORNELIS VAN HORICK DE (deed) MI (mij) MAKEN

Lot 101

More details

Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'LOF GOD VAN AL ANNO 1605'. Middenfries met een

Lot 102

More details

Bronzen vijzel met donkere patina. Op de rand het opschrift 'LOF GODT VAN AL ANNO 1609'. Middenfries

Lot 103

More details

Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'AMOR VNCIT (vincit) OMNIA 1704'. Bovenste

Lot 104

More details

Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'ME FECET P R (Pieter Rockers) AMSTERDAM 76'.

Lot 105

More details

Bronzen vijzel met stamper. Op de rand het opschrift 'AMOR VINCIT OMNIA 1670'. Op de romp een

Lot 106

More details

Bronzen pinkandelaar op ronde geprofileerde voet op drie peervormige bolpoten. Vlaanderen, 16e eeuw.

Lot 107

Bronzen pinkandelaar op ronde geprofileerde voet op drie peervormige bolpoten. Vlaanderen, 16e eeuw. H. 31 cm. Diam. voet 10 cm.

More details

Een stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. Pinnen van latere datum. Vlaanderen, 16e

Lot 108

More details

Bronzen rokkandelaar op ronde conische voet die als vetvanger dienst doet. Noordelijke of Zuidelijke

Lot 109

More details

Bronzen reiskandelaartje op ronde conische voet. Nederlanden, 17e eeuw. H. 11,5 cm. Diam. voet 9 cm.

Lot 110

More details

Twee bronzen kraagkandelaars, in vier delen gegoten. Nederlanden, 17e eeuw. H. 21 - 21,5 cm. Diam.

Lot 111

Twee bronzen kraagkandelaars, in vier delen gegoten. Nederlanden, 17e eeuw. H. 21 - 21,5 cm. Diam. voet 9,5 - 10 cm.

More details

Stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. De bodemplaat vetvanger en pinnen in

Lot 112

Stel bronzen pinkandelaars op ronde geprofileerde voet. De bodemplaat vetvanger en pinnen in ijzer. Italië, 16e eeuw. H. 43 cm. Diam. voet 16 cm.

More details

Stel bronzen pin-wandkandelaars. Pinnen van latere datum. Italië, 16e eeuw. L. 27,5 cm.

Lot 113

More details

Bronzen vijzel met stamper, handgreep en ribben. Italië, ca. 1500. Toegevoegd een gladde bronzen

Lot 114

More details

Bronzen saluutkanon, met decor van dolfijnen en bloemen. Gedateerd 1636. Nederlanden. L. 43 cm.

Lot 116

More details

Bronzen bel. De bovenrand met reliëfdecor van bladranken, het centrale fries met decor van een

Lot 118

More details

Koperen wierookvat. De opengewerkte bovenkant in dome-vorm, de bak met een fries met tekst.

Lot 119

Koperen wierookvat. De opengewerkte bovenkant in dome-vorm, de bak met een fries met tekst. Europa, Gotiek, 15e eeuw.

More details

Koperen doopschotel met decor van de annunciatie. Met opstaande rand. Neurenberg, 16e eeuw. Diam.

Lot 120

Koperen doopschotel met decor van de annunciatie. Met opstaande rand. Neurenberg, 16e eeuw. Diam. 29,5 cm.

More details

Vier wijwateremmers met hengsel. Drie: Nederlanden, 16e eeuw. Een: Vlaanderen, 17e eeuw. H. emmer

Lot 121

Vier wijwateremmers met hengsel. Drie: Nederlanden, 16e eeuw. Een: Vlaanderen, 17e eeuw. H. emmer 7 - 8,5 cm.

More details

Geelkoperen wandkandelaar met zes ophanghaken. Holland, 18e eeuw. L. 35 cm. Toegevoegd een bronzen

Lot 122

More details

Smeedijzeren geldkist met polychroom beschilderd floraal decor. Neurenberg, 17e eeuw. Afm. ca. 19,

Lot 123

Smeedijzeren geldkist met polychroom beschilderd floraal decor. Neurenberg, 17e eeuw. Afm. ca. 19,5 x 34,5 x 18,5 cm.

More details

Vermoedelijk Jambiya dolk, in koperen schede. Lemmet met koperen versiering. Ca. 1900. L. incl.

Lot 124

Vermoedelijk Jambiya dolk, in koperen schede. Lemmet met koperen versiering. Ca. 1900. L. incl. schede 50 cm.

More details

Eikenhouten sculptuur voorstellende de treurende Maria onder het kruis. Brabant, 15e eeuw. H. 41,5

Lot 125

Eikenhouten sculptuur voorstellende de treurende Maria onder het kruis. Brabant, 15e eeuw. H. 41,5 cm.

More details

Gesneden en verguld houten reliekschrijn, met op de hoeken engelen en op de zijkanten zes heiligen

Lot 126

More details

Een eikenhouten Corpus Christi. Zuidelijke Nederlanden, 17/18e eeuw. H. 109 cm.

Lot 127

More details

Stel eikenhouten panelen met hoog reliëfgesneden decor, voorstellende 'De geboorte' en 'De

Lot 128

Stel eikenhouten panelen met hoog reliëfgesneden decor, voorstellende 'De geboorte' en 'De besnijdenis'. Holland, eind 16e eeuw. Afm. 34 x 26 cm.

More details

Stel eikenhouten panelen met in reliëf gesneden decor 'Het offer van Abraham', gedateerd 'Anno 1608'

Lot 129

More details

Eikenhouten kastpaneel met reliëfgesneden decor met in het midden een kop van een nar. Vlaanderen,

Lot 130

Eikenhouten kastpaneel met reliëfgesneden decor met in het midden een kop van een nar. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 35 x 23 cm.

More details

Gestoken houten sculptuur van een vrouw met resten van polychromie. Vlaanderen, 16/17e eeuw. H. 68

Lot 131

Gestoken houten sculptuur van een vrouw met resten van polychromie. Vlaanderen, 16/17e eeuw. H. 68 cm.

More details

Een albasten reliëf met decor van de graflegging. Gedeeltelijk met resten van vergulding en

Lot 132

Een albasten reliëf met decor van de graflegging. Gedeeltelijk met resten van vergulding en polychromie. Mechelen, 17e eeuw. Afm. 12,5 x 10 cm.

More details

Eikenhouten kastfragmenten; twee mannen- en een vrouwenhoofd. Nederlanden, 17e eeuw. H. 24 cm.

Lot 133

More details

Eikenhouten schooltas met beschilderd decor van een lakenwinkel. Holland, 18e eeuw. Afm. 22,5 x 7,

Lot 134

Eikenhouten schooltas met beschilderd decor van een lakenwinkel. Holland, 18e eeuw. Afm. 22,5 x 7,5 x 41 cm.

More details

Notenhouten deurtje met reliëfgesneden decor van spitsbogen en met smeedijzeren opengewerkt

Lot 135

More details

Wasportret van Willem III van Oranje die getrouwd was met Mary II van Engeland (William and Mary).

Lot 136

Wasportret van Willem III van Oranje die getrouwd was met Mary II van Engeland (William and Mary). 17/18e eeuw. Afm. ca. 15 x 12 cm.

More details

Een Kerbschnitt houten kistje met op het deksel een voorstelling van een pijproker. Pootjes van

Lot 138

More details

Een roodbruin ijzeren kistje met twee hengsels en reliëfdecor. 19e eeuw. Afm. 31 x 16,5 x 19 cm.

Lot 139

More details

Zes diverse oude manuscripten en enkele toevoegingen. Zeeland, o.a. uit 1392.

Lot 140

More details

'Leven en bedrijf van Michiel de Ruiter', door Gerard Brandt, 1687. Afm. 40 x 25 cm.

Lot 142

More details

'Historiën des Ouden en Nieuwen Testaments', in twee delen, van Pieter Mortier, 1700. Met gravures

Lot 143

'Historiën des Ouden en Nieuwen Testaments', in twee delen, van Pieter Mortier, 1700. Met gravures in halflederen band. Afm. 44 x 29,5 cm.

More details

Een mahoniehouten schaakbord, ingelegd met ivoor en parelmoer. Mogelijk Anglo Indian, eind 19e eeuw.

Lot 144

Een mahoniehouten schaakbord, ingelegd met ivoor en parelmoer. Mogelijk Anglo Indian, eind 19e eeuw. Afm. 40,5 x 40,5 cm.

More details

Friedrich Christian Krieger (1774-1832) Portretminiatuur van een heer, gesigneerd en gedateerd á

Lot 145

More details

Een beursje met gouden monturen en een portretminiatuur van een man. Holland, 18e eeuw. Diam.

Lot 146

Een beursje met gouden monturen en een portretminiatuur van een man. Holland, 18e eeuw. Diam. portret 3 cm.

More details

Hippolyte François Moreau (1832-1927) Een bronzen sculptuur van een musicerend meisje. Gesigneerd.

Lot 147

Hippolyte François Moreau (1832-1927) Een bronzen sculptuur van een musicerend meisje. Gesigneerd. H. 32 cm.

More details

Bronzen penning met portret van J.A. Baron de Smeth, ontwerp Charlotte van Pallandt, gedateerd 1994.

Lot 148

Bronzen penning met portret van J.A. Baron de Smeth, ontwerp Charlotte van Pallandt, gedateerd 1994. Diam. 13 cm.

More details

Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met

Lot 149

Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met bronsgietmerk LV déposé, genummerd 4458. H. 58 cm.

More details

Bronzen beeldengroep van faun met putto, op groen marmeren sokkel. Gesigneerd Clodion. Frankrijk,

Lot 150

Bronzen beeldengroep van faun met putto, op groen marmeren sokkel. Gesigneerd Clodion. Frankrijk, 19e eeuw. H. 36 cm.

More details

Bronzen sculptuur 'La défense du Drapeau'. Gesigneerd C. Anfrie. H. 50 cm.

Lot 151

More details

Bronzen sculptuur 'Mercurius op boomstronk', gesigneerd Pierre Marius Montagne. H. 67 cm.

Lot 152

More details

Hetty Heyster (1943), Bronzen sculptuur van een lepelaarjong. H. 20 cm.

Lot 154

More details

Vier aardewerken schotels, w.o. twee met decor van harten. Twee gemerkt. Toegevoegd een gelobd

Lot 155

More details

Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van een lange lijs in een tuin. 18e eeuw. Afm. 29,5 x

Lot 156

Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van een lange lijs in een tuin. 18e eeuw. Afm. 29,5 x 33,5 cm.

More details

Stel Delfts blauw aardewerk tulpenvazen met floraal decor. Gemerkt. 18e eeuw. H. 20 cm.

Lot 157

More details

Divers Delfts aardewerk, bestaande uit twee apothekerspotten, kwispedoor, huwelijksbordje,

Lot 158

More details

Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van lange lijs en zotje in een tuin. 18e eeuw. Afm.

Lot 159

Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van lange lijs en zotje in een tuin. 18e eeuw. Afm. 31,5 x 31,5 cm.

More details

Delfts blauw aardewerk balustervaas met later (19e eeuws) messing deksel, met chinoiserie decor

Lot 160

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 5