Art, Antiques, Collectibles

Veilinghuis Van Spengen Catalogue 21 Oct 2019 19:00 CEST (18:00 BST) (5 day sale)

Viewing Date(s)

  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • - 1217 KR Hilversum

  • Koninginneweg 25
  • - 1217 KR Hilversum
  • NL
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auctioneer Details

There are 1258 item(s) within this sale

Beta search

Click here to switch to our new beta search
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 21

mahonie prentenvitrine met opklapbare beglaasde deksel, 4 prentenladen in de onderkast en rustend op

Lot 1

More details

mahonie archiefkast met jaloezie-luiken waarachter postvakken en 2 paneeldeuren in de onderkast,

Lot 2

mahonie archiefkast met jaloezie-luiken waarachter postvakken en 2 paneeldeuren in de onderkast, circa 1900, h. 227, br. 73, d. 54

More details

eiken dossierkast met jalouziedeur en 2 rechte deurtjes, circa 1900, h. 156, br. 114, d. 46

Lot 3

More details

Hollands eiken Louis XVI kabinet bekroond door opengewerkte galerijrand en gestoken lauwerkranzen,

Lot 4

More details

Hollands rozen en satijhout gefineerd Louis XVI klapbuffet met opklapbaar blad, 2 laden en 2

Lot 5

More details

mahonie, rozen en satijnhout gefineerde Louis XVI vitrine versierd met blokrand, beglaasde deur en

Lot 6

More details

Engelse mahonie linnenkast, met gestoken timpaanvormige kap, stel paneeldeuren in de bovenkast en

Lot 7

More details

Franse rozenhouten theetafel met bronzen grepen, ingelegd met parquetterie en rustend op

Lot 8

More details

koloniaal hardhouten topbureau met boogvormige kap, in de rechte bovenkast 2 paneeldeuren,

Lot 9

More details

koloniale teakouten kist met bronzen grepen en beslag en ajour bewerkte slotplaat met florale

Lot 10

More details

Hollandse eiken 4-deurskast, versierd met gestoken fries en gecanneleerde pilasters, rustend op

Lot 11

More details

royale en robuuste hardhouten tafel, rustend op 4 tapstoelopende poten, h. 77, bladmaat 300 x 109

Lot 12

More details

set van 8 moderne teakhouten stoelen, met opengewerkte gecontourneerde rug, gekruiste poot en

Lot 13

set van 8 moderne teakhouten stoelen, met opengewerkte gecontourneerde rug, gekruiste poot en bekleed met gepatst leer

More details

Schwartzwalder stoel met gestoken decor van een gewapende beer en onder het opklapbare zitvlak een

Lot 14

More details

Engels iepenwortel gefineerd partnerdesk ingelegd met leer, aan beide zijden voorzien van laden

Lot 15

More details

Hollands mahonie Louis XVI kabinet met gebogen kap, bekroond door strik- en bladmotieven, met 2

Lot 19

More details

Hollandse mahonie porseleinkast in Louis XV-stijl met dubbelgebogen kap met gestoken kuif

Lot 20

More details

Engelse eiken Georgian buffetkast, met onder de gecontourneerde kap 3 paneeldeuren, versierd met

Lot 21

More details

Hollandse beschilderde kwabstijl wandtafel met witmarmeren bovenblad, rustend op opengewerkte

Lot 22

More details

mahonie gueridon met rond marmeren blad en rustend op poten verbondcen door etagèreblad, 1e helft

Lot 23

mahonie gueridon met rond marmeren blad en rustend op poten verbondcen door etagèreblad, 1e helft 19e eeuw, h. 85, diam. 46

More details

Engelse mahonie boekenkast met beglaasde schuifdeuren versierd met messing grepen in de boven- en

Lot 24

More details

Franse mahonie Charles X coulissentafel, met rond uitschuifbaar blad, rustend op driespant

Lot 25

More details

set van 8 mahonie stoelen waarvan 2 met armleggers, bekleed met groen velours en rustend op

Lot 26

set van 8 mahonie stoelen waarvan 2 met armleggers, bekleed met groen velours en rustend op sabelpoten, 1e helft 19e eeuw

More details

beschilderde en vergulde houten schildersezel versierd met ranken en rustend op gestileerde

Lot 27

beschilderde en vergulde houten schildersezel versierd met ranken en rustend op gestileerde dolfijnen, empire-stijl, h. 210

More details

Hollandse mahonie directoire tafel met ovaal blad ingelegd met messing bies en rustend op

Lot 28

More details

mahonie en satijnhouten serveertafeltje met opklapbaar blad ingelegd met intarsia en marquetterie,

Lot 29

More details

Hollands mahonie Louis XVI wandtafeltje met marmeren blad, versierd met intarsia van fijnhoutsoorten

Lot 30

More details

Franse mahonie en satijnhouten Louis XVI secretaire a abattant versierd met blokrand, intarsia en

Lot 35

More details

Frans palisander en esdoorn gefineerd tafeltje, het opklapbare blad versierd marquetterie en

Lot 36

More details

Frans rozenhouten gefineerd bijzettafeltje met ovaal blad, voorzien van galerijrand, intarisa en

Lot 37

More details

Drents eiken kabinet, de timpaanvormige kap bekroond met gestoken vaas, 2 paneeldeuren geflankeerd

Lot 38

More details

Franse mahonie empire kast met geprofileerde kap, met 2 rechte deuren geflankeerd door ronde

Lot 39

More details

Franse mahonie commode met marmeren blad, voorzien van 3 laden met koperen beslag, versierd met

Lot 40

More details

Engelse hardhouten triple pedestal tafel ingelegd met rozenhouten bies en rustend op 3 gedraaide

Lot 41

More details

stel Engelse Victoriaanse vitrinebuffetten met beglaasde schuifdeuren versierd met messing grepen,

Lot 42

stel Engelse Victoriaanse vitrinebuffetten met beglaasde schuifdeuren versierd met messing grepen, 19e eeuw, beiden h. 85, br. 170, d. 53

More details

Hollandse mahonie commode met 3 laden, geflankeerd door afgeschuinde zijden ingelegd met

Lot 43

Hollandse mahonie commode met 3 laden, geflankeerd door afgeschuinde zijden ingelegd met fijnhouten bies, circa 1780, h. 81, br. 91, d. 50

More details

Amsterdams wortelnoten gefineerd staand horloge met datum en zon- en maanaanduiding, adres:

Lot 44

Amsterdams wortelnoten gefineerd staand horloge met datum en zon- en maanaanduiding, adres: Bernard Scale, Amsterdam, 18e eeuw, h. 271 cm

More details

Hollandse eiken en ebben kussenkast, met rechte kap versierd met mascarons waaronder 2 deuren

Lot 45

More details

set van 12 eiken stoelen met rechte rug, gecanneleerde en gestoffeerde armleggers en rustend op

Lot 46

set van 12 eiken stoelen met rechte rug, gecanneleerde en gestoffeerde armleggers en rustend op tapstoelopende poten, Louis XVI-stijl

More details

set van 7 eiken stoelen met rechte rug, gecanneleerde en gestoffeerde armleggers en rustend op

Lot 47

set van 7 eiken stoelen met rechte rug, gecanneleerde en gestoffeerde armleggers en rustend op tapstoelopende poten, Louis XVI-stijl

More details

Engelse eiken gateleggtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, h. 73, bladmaat

Lot 48

Engelse eiken gateleggtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, h. 73, bladmaat uitgeklapt: 165 x 142

More details

Hollandse porseleinkast op voet, met gebogen kap en beglaasde deur met roedeverdeling, onderin 2

Lot 49

More details

3-delige Franse verguld houten Louis XVI salonset, zogenaamde Duchesse Brisée met geprofileerde

Lot 50

More details

Franse vergulde Louis XVI wandconsole met halfrond marmeren blad, rustend op gestoken voet

Lot 51

More details

Hollands mahonie empire kabinet met rechte kap, stel paneeldeuren en 3 laden, versierd met

Lot 52

More details

stel noten fauteuils met rechte rug en armleggers in de vorm van gestileerde dolfijnen, rustend op

Lot 53

stel noten fauteuils met rechte rug en armleggers in de vorm van gestileerde dolfijnen, rustend op sabelpoten, empire-stijl, circa 1900

More details

mahonie biedermeier trumeau met gemarmerd houten blad en lade, rustend op gebogen zuilen met

Lot 54

More details

mahonie en rozenhout gefineerde Louis XVI theetafel met opstaande rand, 1 lade ingelegd met intarsia

Lot 58

More details

Hollands mahonie biedermeier kastje met jalouziedeur, rustend op verhoogde gebogen poot, circa 1830,

Lot 59

Hollands mahonie biedermeier kastje met jalouziedeur, rustend op verhoogde gebogen poot, circa 1830, h. 87, br. 58, d. 42

More details

satijnhouten gefineerde Louis XVI theestoof met lade en rustend op tapstoelopende poten versierd met

Lot 60

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 21