Art, Antiques, Collectibles

Veilinghuis Van Spengen Catalogue 17 Jun 2019 19:00 CEST (18:00 BST) (5 day sale)

  • Lots: 1-300
  • Lots: 501-850
  • Lots: 1001-1400
  • Lots: 1501-1900
  • Lots: 2001-2350

Viewing Date(s)

  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
- 1217 KR Hilversum

  • Koninginneweg 25
  • - 1217 KR Hilversum
  • NL
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auctioneer Details

There are 1368 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 23

Hindeloper beschilderd haardscherm met voorstelling van driemaster Amsterdam, florale motieven en

Lot 1

Hindeloper beschilderd haardscherm met voorstelling van driemaster Amsterdam, florale motieven en vee in landschap, gedateerd 1806, h. 102

More details

Engelse mahonie sidetable met rechthoekig blad, versierd met gestoken ornamenten en rustend op 4

Lot 2

More details

Engelse eiken commode met 4 laden opgehoogd met noten panelen en versierd met bronzen slotplaten,

Lot 3

More details

Hollandse eiken kussenkast, met rechte geprofileerde kap waaronder 4 paneeldeuren met gezwarte

Lot 4

More details

Spaanse vruchtenhouten tafel met rechthoekig blad, rustend op gecontourneerde schragenpoten

Lot 5

More details

set van 6 Engelse eiken stoelen met gespijlde rug en rustend op gedraaide poten verbonden door

Lot 6

set van 6 Engelse eiken stoelen met gespijlde rug en rustend op gedraaide poten verbonden door regels, 19e eeuw

More details

Engelse koloniale hardhouten kast met 2 paneeldeuren en 3 laden, voorzien van fraai messing

Lot 7

Engelse koloniale hardhouten kast met 2 paneeldeuren en 3 laden, voorzien van fraai messing beslag, 19e eeuw, h. 196, br. 130, d. 55

More details

stel Chinese hardhouten armstoelen ingelegd met parelmoer in florale marqueterie, in de rug een

Lot 8

More details

mahonie boekenkast met 2 beglaasde deuren voorzien van roedeverdeling, 2e helft 19e eeuw, h. 183,

Lot 9

mahonie boekenkast met 2 beglaasde deuren voorzien van roedeverdeling, 2e helft 19e eeuw, h. 183, br. 135, d. 37

More details

6 Engelse eiken en beuken Windsor stoelen waarvan 2 met armleggers

Lot 10

More details

mahonie directoire commode met 3 laden versierd met bronzen grepen en ingelegd met koperen bies,

Lot 11

More details

Engelse verstelbare stoel met diverse uitklapbare delen en plateau's, verstelbaar en op wieltjes,

Lot 12

Engelse verstelbare stoel met diverse uitklapbare delen en plateau's, verstelbaar en op wieltjes, gemerkt: J. Foot & Son, London, 19e eeuw

More details

massief mahonie 2-slags kamerscherm versierd met decor van boeken, h. 210, br. 142

Lot 13

More details

Turks zijde Kayseri bidkleed, 180 x 120 cm

Lot 16

More details

set van 4 mahonie stoelen met gestoken rug versierd met zwanen en rustend op gecanneleerde poten,

Lot 17

set van 4 mahonie stoelen met gestoken rug versierd met zwanen en rustend op gecanneleerde poten, bekleed met groene satijnen stof, 19e eeuw

More details

mahonie bank en 2 bergères, versierd met cannelures en zonmotieven, bekleed met groene stoffering,

Lot 18

mahonie bank en 2 bergères, versierd met cannelures en zonmotieven, bekleed met groene stoffering, Louis XVI-stijl, 2e helft 19e eeuw

More details

Engelse Victoriaanse palissander gefineerde secretaire, ingelegd met satijnhouten bies, met

Lot 19

More details

Engels eiken partnerdesk met leren schrijfblad, aan beide zijden 6 laden en deur, 2e helft 19e eeuw,

Lot 20

Engels eiken partnerdesk met leren schrijfblad, aan beide zijden 6 laden en deur, 2e helft 19e eeuw, h. 76, bladmaat: 152 x 122

More details

Engelse mahonie boekenmolen, ingelegd met satijnhouten zonmotief en biesintarsia, met gespijlde

Lot 21

More details

stel imposante Spaanse poortdeuren met pilastervormige middenregel en geprofileerde panelen met

Lot 22

More details

Spaanse kastanjehouten tafel met smeedijzeren delen, 18e eeuw, 135 x 65 x 75

Lot 23

More details

set van 4 Spaanse noten stoelen met rechte rug en zitting bekleed met velours en geborduurde

Lot 24

set van 4 Spaanse noten stoelen met rechte rug en zitting bekleed met velours en geborduurde zijde, Barok, 17e eeuw, voorzien van etiket: Moragues

More details

vruchtenhouten bankje op 4 poten, Zuid-Europa, 18e/19e eeuw, 120 x 36 x 53

Lot 25

More details

grenen polychroom beschilderde halbank met rechte rug, gebogen armleggers en bergvak onder

Lot 26

More details

Engels eiken topbureau met 2 beglaasde deuren versierd met roedenverdeling in bovenkast,

Lot 27

More details

Engelse mahonie hoekkast met timpaanvormige kap en gestoken fries, waaronder in de bovenkast 1

Lot 28

More details

eiken commode met 4 laden, versierd met bronzen grepen en rustend op blokpoten, 19e eeuw, h. 102,

Lot 29

eiken commode met 4 laden, versierd met bronzen grepen en rustend op blokpoten, 19e eeuw, h. 102, br. 94, d. 50

More details

Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op sluiervormige

Lot 30

More details

eiken schildersezel met opdraaibaar ijzeren mechaniek, circa 1900

Lot 31

More details

Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, bekleed met gebloemde stof, circa 1840,

Lot 32

Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, bekleed met gebloemde stof, circa 1840, br. 218

More details

mahonie gefineerde empire chiffonière, met 6 laden geflankeerd door zuilen met messing kapitelen,

Lot 33

More details

mahonie empire consoletafeltje met marmeren blad, rechte lade in het front geflankeerd door

Lot 34

More details

Hollands mahonie directoire klapbuffet met in de onderkast 2 lades en jaloeziedeurtjes geflankeerd

Lot 35

More details

Oost-Nederlands eiken rolbureau, bekroond door opstand met 2 jaloeziedeuren, achter de

Lot 36

More details

Zweedse zachthouten gatelegtafel, 19e eeuw, 118 x 138 x 78 cm

Lot 37

More details

beschilderde Duitse bruidskast met geprofileerde platte kap, 1 deur beschilderd met religieuze

Lot 38

More details

Hollandse mahonie guéridon met gedraaide stam op op 3 voluutvormige poten, 2e helft 19e eeuw, h.

Lot 43

Hollandse mahonie guéridon met gedraaide stam op op 3 voluutvormige poten, 2e helft 19e eeuw, h. 90 cm

More details

mahonie wijnkoeler met opklapbare vierkante deksel en rustend op afgeplatte bolpoten, 1e helft 19e

Lot 44

mahonie wijnkoeler met opklapbare vierkante deksel en rustend op afgeplatte bolpoten, 1e helft 19e eeuw, h. 44, br. 46

More details

Hollandse mahonie Louis XVI bakbarometer met onderbroken fries en marqueterie, tinnen schaalplaten

Lot 45

More details

mahonie biedermeier wandtafel met gecontourneerd blad en rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h.

Lot 46

mahonie biedermeier wandtafel met gecontourneerd blad en rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 77, br. 84, d. 43 -reconstructies-

More details

Amsterdams Staand horloge, Andries Vermeulen

Lot 47

More details

Hollands wortelnoten transition kabinet, met gebogen kap bekroond door gestoken medaillon

Lot 48

More details

Frans rozenhouten bureau plat met gecontoureerd blad, fraai versierd met bronzen randen en

Lot 49

More details

royale Franse rozen gefineerde boekenkast met 3 deuren waarin gaaspanelen en versierd met verguld

Lot 50

More details

mahonie empire armstoel met gebogen armleggers in de vorm van dolfijnen, circa 1820

Lot 51

More details

2 mahonie armfauteuils met rechte rug en rustend op sabelpoten, 19e eeuw

Lot 52

More details

mahonie biedermeier halbank met gestoffeerde rugleuning en scrollvormige armleuningen en gestoken

Lot 53

More details

Turkse Kelim in 2 delen, 19e eeuw 280 x 76 en 270 x 85 cm

Lot 55

More details

Amerikaans niervormig mahonie gefineerd bureau met 9 laden en rustend op uitlopende poten,

Lot 57

More details

eiken hoekkast met 2 paneeldeuren met bronzen beslag, circa 1900, h. 175 cm

Lot 58

More details

miniatuur eiken kastje met gestoken fries en 2 deurtjes, rijk versierd met reliëf van ranken en

Lot 59

More details

Hollandse eiken hoekkast met geprofileerde kap waaronder 1 paneeldeur met marqueterie en koperen

Lot 60

Hollandse eiken hoekkast met geprofileerde kap waaronder 1 paneeldeur met marqueterie en koperen beslag, 18e eeuw, h. 112 cm

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 23