the saleroom

The home of art & antiques auctions

Art & Antiques

De Zwaan Catalogue 27 Mar 2019 10:00 CET (09:00 GMT) (9 day sale)

Amsterdam

  • Keizersgracht 474
  • Amsterdam
  • 1017 EG
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Auctioneer Details

There are 3482 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 59

Twee 14krt. roségouden broches, 19e eeuw,één in de vorm van een bloem en gezet met zaadparels.

Lot 1

More details

14krt. Gouden broche, 19e eeuw,bestaande uit krullende vormen, waartussen florale vormen, gezet

Lot 2

More details

Zilveren en gouden broche, 19e eeuw,in het midden een miniatuur van dame met hoed. Omlijsting met

Lot 3

More details

14krt. Roségouden collier, ca. 1900,in het midden een draperie, waartussen sterren, gezet met een

Lot 4

More details

Zilveren en gouden rozetringgezet met roosdiamanten; bruto 3,9 gr. Mt. 16 1/4 [1]120

Lot 5

Zilveren en gouden rozetring gezet met roosdiamanten; bruto 3,9 gr. Mt. 16 1/4 [1] 120

More details

18krt. Gouden broche, medaillonhanger en een schildpadbrochemet piquewerk en ingelegd met zilveren

Lot 6

More details

Gouden hartmedaillon en drie rouwmedaillonsHart gezet met een briljant geslepen diamant, ca. 0,

Lot 7

Gouden hartmedaillon en drie rouwmedaillons Hart gezet met een briljant geslepen diamant, ca. 0,08crt.; bruto 5,0 gr. [4] 120

More details

14krt. Gouden potlood, Biedermeier,met florale gravures. Achterzijde gegraveerd: Souvenir; [1]120

Lot 8

14krt. Gouden potlood, Biedermeier, met florale gravures. Achterzijde gegraveerd: Souvenir; [1] 120

More details

Gouden speldbestaande uit een gegraveerde strik, waaronder een camee, gesneden uit malachiet, in een

Lot 9

More details

Drie beneden het wettelijk gehalte gouden broches, 19e eeuw.Eén met een camee van rood jasperware,

Lot 10

More details

Gouden ovale broche, zgn. Grand Tour sieraad, eind 19e eeuw,met micro-mozaïek, voorstelling van de

Lot 11

More details

14krt. Gouden armband, Biedermeier,met dubbele gourmetschakels, met krullende versieringen; netto

Lot 12

14krt. Gouden armband, Biedermeier, met dubbele gourmetschakels, met krullende versieringen; netto 35,9 gr. [1] 700

More details

14krt. Roségouden jasseron collier waaraan een potloodhanger, begin 20e eeuw,in de vorm van een uil;

Lot 13

14krt. Roségouden jasseron collier waaraan een potloodhanger, begin 20e eeuw, in de vorm van een uil; bruto 24,6 gr. [2] 500

More details

Twee 14krt. gouden ringen en een broche.Eén ring gezet met een camee en één met een oud slijpsel

Lot 14

More details

Schildpad armbandmet gouden montuur, in de vorm van een draak. Hierbij divers w.o. granaten collier,

Lot 15

More details

14krt. Gouden speldwaarop een verguld zilveren handje. Hierbij een BWG speld, armband en een

Lot 16

14krt. Gouden speld waarop een verguld zilveren handje. Hierbij een BWG speld, armband en een broche in de vorm van een vis; [4] 200

More details

18krt. Gouden broche, 14krt. gouden ring, sluiting en hanger aan collieralle gezet met granaten,

Lot 17

More details

Kristallen parfumflacon, Biedermeier,met 14krt. gouden montuur, versierd met stippelgravures. Op

Lot 18

More details

14krt. Gouden solitairring en een zilveren hanger, 19e eeuw.Hanger gezet met roosdiamanten. Ring met

Lot 20

More details

Twee gouden ringen en een schelpcamee hanger tevens brocheEén slagring gezet met een smaragd en twee

Lot 21

More details

Rusland, 14krt. roségouden bloembroche, 19e eeuw,bestaande uit drie stelen, twee met bloemen,

Lot 22

More details

14krt. Gouden "bootjescolliers", begin 20e eeuw,iedere ovale schakel gezet met een gefacetteerde

Lot 23

More details

Zilveren en vergulde beursje, twee aflopende bloedkoralen colliers en twee kindercolliersHierbij een

Lot 24

Zilveren en vergulde beursje, twee aflopende bloedkoralen colliers en twee kindercolliers Hierbij een zilveren staafbroche; [5] 180

More details

Roségouden entourageringin het midden gezet met een ovale gefacetteerde saffier in een entourage van

Lot 25

More details

14krt. Gouden brochebestaande twee ovale met geëmailleerde plaquettes, boven met afbeelding van

Lot 26

More details

Rosé- en geelgouden ringgezet met een cabochon geslepen bloedkoraal; bruto 5,4 gr. Mt 16 [1]250

Lot 27

Rosé- en geelgouden ring gezet met een cabochon geslepen bloedkoraal; bruto 5,4 gr. Mt 16 [1] 250

More details

Twee gouden ringenéén met bolle ovale kop, versierd met turkoois emaille, waarin een ster van

Lot 28

More details

Schelpcamee hangerin 14krt. gouden montuur. Afbeelding van dag en nacht; bruto 22,2 gr. [1]220

Lot 29

Schelpcamee hanger in 14krt. gouden montuur. Afbeelding van dag en nacht; bruto 22,2 gr. [1] 220

More details

Twee gouden broches, 19e eeuw,één met een schelpcamee, afbeelding van een jonge man. Eén gezet met

Lot 30

Twee gouden broches, 19e eeuw, één met een schelpcamee, afbeelding van een jonge man. Eén gezet met bloedkoraal. Hierbij divers; [2+zkj] 200

More details

Bloedkoralen collier, twee 14krt. gouden broches, één ring en één oorhanger.Sieraden alle gezet

Lot 31

More details

Vijfrijig bloedkoralen collier, begin 20e eeuw,aan gouden ronde sluiting, gezet met een cabochon

Lot 32

More details

Drierijig bloedkoralen collieraan 14krt. gouden Volendamse sluiting. Rechthoekig met in het midden

Lot 33

More details

Zilveren en gouden bloembroche, begin 19e eeuw,De bloem in het midden gezet met een roosdiamant, ca.

Lot 34

More details

Zilveren en gouden hanger, 19e eeuw,bestaande uit een rechthoekige smaragd in een entourage van

Lot 35

More details

Zilveren en gouden broche, 19e eeuw,in de vorm van een Franse Lelie, waarlangs een guirlande,

Lot 36

More details

Zilveren en 18krt. gouden broche, ca. 1900,in het midden gezet met oud slijpsel diamant, ca. 0,

Lot 37

More details

14krt. Gouden broche, ca. 1900in de vorm van een markies, gezet met oplopende roosdiamanten,

Lot 38

14krt. Gouden broche, ca. 1900 in de vorm van een markies, gezet met oplopende roosdiamanten, totaal ca. 0,75crt.; bruto 6,1 gr. [1] 500

More details

14krt. Gouden bloembroche, 19e eeuw,bestaande uit tulpen, bijeengehouden door een strik, geheel

Lot 39

More details

14krt. Gouden broche tevens hanger, 19e eeuw,in het midden een rozet, in het midden een roosdiamant,

Lot 40

More details

Roségouden stijve armbandin het midden een ovale cabochon geslepen opaal in een entourage van oud

Lot 41

More details

Gouden hanger en bijpassende pinieder in het midden een bloemvorm gezet met roosdiamanten in een

Lot 42

More details

Gouden solitairring en een staafbroche.Ring gezet met een oud slijpsel diamant, ca. 0,35crt. In zgn.

Lot 43

More details

Aflopend cultivé parelcollier, ca. 1920,aan geometrische sluiting gezet met een achtkant geslepen

Lot 44

Aflopend cultivé parelcollier, ca. 1920, aan geometrische sluiting gezet met een achtkant geslepen diamant (defect); [1] 200

More details

Platina sautoir, waaraan een medaillon, Belle Epoque.Sautoir van fijne schakels afgewisseld met

Lot 45

More details

Gouden en platina hanger aan collier, Belle Epoque,hanger bestaande uit een strik, waaronder een

Lot 46

More details

Platina broche, Belle-Epoque,met geometrische vormen. Middenstuk met ronde en ruitvormen, ieder

Lot 47

More details

Twee gouden staafbroches, Belle Epoque,één gezet met drie briljant geslepen diamanten, waaromheen

Lot 49

More details

Witgouden allianceringgezet met briljant en achtkant geslepen diamanten. Zijkanten scheen met

Lot 50

More details

Platina rijringgezet met vijf oud slijpsel geslepen diamanten, totaal ca. 0,50crt. Scheen bewerkt

Lot 51

More details

Witgouden armband, ca. 1930,middenstuk met vijftien aflopende vierkante schakels, ieder gezet met

Lot 52

More details

14krt. Witgouden armband, Art-Deco,in het midden vier achthoeken verbonden door rechthoeken.

Lot 53

More details

14krt. Gouden entouragering,in het midden gezet met een ovale cabochon geslepen jade in een

Lot 54

More details

Vacheron & Constatin, 18krt. gouden horlogehanger aan 14krt. witgouden collier, ca. 1920.Horloge aan

Lot 55

More details

Witgouden hanger aan fijn collier, 1900-1920.Hanger bestaande uit een natuurlijke druppelvormige

Lot 56

More details

14krt. Witgouden appliquering, Art-Deco,gezet met twee briljant geslepen diamanten, ieder ca. 0,

Lot 57

More details

Witgouden opengewerkte ovale broche, Art-Deco,in het midden gezet met een briljant geslepen diamant,

Lot 58

More details

18krt. Gouden rozetring, ca. 1900,in het midden gezet met waarschijnlijk een natuurlijke

Lot 59

More details

Paar rozetoorknoppenieder in het midden gezet met een blisterparel in een entourage van oud slijpsel

Lot 60

More details

Witgouden armband, ca. 1930,middenstuk met negen aflopende vierkant schakels, ieder gezet met een

Lot 61

More details

Platina prinsessenring, Belle-Epoque,gezet met cultivé parel en twee briljant geslepen diamanten,

Lot 62

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 59