Hindeloper beschilderd haardscherm met voorstelling van driemaster Amsterdam, florale motieven en
Engelse mahonie sidetable met rechthoekig blad, versierd met gestoken ornamenten en rustend op 4
Engelse eiken commode met 4 laden opgehoogd met noten panelen en versierd met bronzen slotplaten,
Hollandse eiken kussenkast, met rechte geprofileerde kap waaronder 4 paneeldeuren met gezwarte
set van 6 Engelse eiken stoelen met gespijlde rug en rustend op gedraaide poten verbonden door
set van 6 Engelse eiken stoelen met gespijlde rug en rustend op gedraaide poten verbonden door regels, 19e eeuw ...[more]
Engelse koloniale hardhouten kast met 2 paneeldeuren en 3 laden, voorzien van fraai messing beslag, 19e eeuw, h. 196, br. 130, d. 55 ...[more]
stel Chinese hardhouten armstoelen ingelegd met parelmoer in florale marqueterie, in de rug een
mahonie boekenkast met 2 beglaasde deuren voorzien van roedeverdeling, 2e helft 19e eeuw, h. 183,
mahonie boekenkast met 2 beglaasde deuren voorzien van roedeverdeling, 2e helft 19e eeuw, h. 183, br. 135, d. 37 ...[more]
6 Engelse eiken en beuken Windsor stoelen waarvan 2 met armleggers ...[more]
mahonie directoire commode met 3 laden versierd met bronzen grepen en ingelegd met koperen bies,
Engelse verstelbare stoel met diverse uitklapbare delen en plateau's, verstelbaar en op wieltjes,
massief mahonie 2-slags kamerscherm versierd met decor van boeken, h. 210, br. 142 ...[more]
bidkleed met zijde 173 x 97
bidkleed met zijde 173 x 97 ...[more]
Turks zijde Kayseri bidkleed, 180 x 120 cm ...[more]
set van 4 mahonie stoelen met gestoken rug versierd met zwanen en rustend op gecanneleerde poten,
mahonie bank en 2 bergères, versierd met cannelures en zonmotieven, bekleed met groene stoffering,
mahonie bank en 2 bergères, versierd met cannelures en zonmotieven, bekleed met groene stoffering, Louis XVI-stijl, 2e helft 19e eeuw ...[more]
Engels eiken partnerdesk met leren schrijfblad, aan beide zijden 6 laden en deur, 2e helft 19e eeuw,
Engels eiken partnerdesk met leren schrijfblad, aan beide zijden 6 laden en deur, 2e helft 19e eeuw, h. 76, bladmaat: 152 x 122 ...[more]
Engelse mahonie boekenmolen, ingelegd met satijnhouten zonmotief en biesintarsia, met gespijlde
stel imposante Spaanse poortdeuren met pilastervormige middenregel en geprofileerde panelen met
Spaanse kastanjehouten tafel met smeedijzeren delen, 18e eeuw, 135 x 65 x 75 ...[more]
vruchtenhouten bankje op 4 poten, Zuid-Europa, 18e/19e eeuw, 120 x 36 x 53 ...[more]
Engelse mahonie hoekkast met timpaanvormige kap en gestoken fries, waaronder in de bovenkast 1
eiken commode met 4 laden, versierd met bronzen grepen en rustend op blokpoten, 19e eeuw, h. 102,
eiken commode met 4 laden, versierd met bronzen grepen en rustend op blokpoten, 19e eeuw, h. 102, br. 94, d. 50 ...[more]
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op sluiervormige
eiken schildersezel met opdraaibaar ijzeren mechaniek, circa 1900 ...[more]
Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, bekleed met gebloemde stof, circa 1840,
Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, bekleed met gebloemde stof, circa 1840, br. 218 ...[more]
mahonie gefineerde empire chiffonière, met 6 laden geflankeerd door zuilen met messing kapitelen,
Hollands mahonie directoire klapbuffet met in de onderkast 2 lades en jaloeziedeurtjes geflankeerd
Zweedse zachthouten gatelegtafel, 19e eeuw, 118 x 138 x 78 cm ...[more]
beschilderde Duitse bruidskast met geprofileerde platte kap, 1 deur beschilderd met religieuze
Hollandse mahonie guéridon met gedraaide stam op op 3 voluutvormige poten, 2e helft 19e eeuw, h.
Hollandse mahonie guéridon met gedraaide stam op op 3 voluutvormige poten, 2e helft 19e eeuw, h. 90 cm ...[more]
mahonie wijnkoeler met opklapbare vierkante deksel en rustend op afgeplatte bolpoten, 1e helft 19e
mahonie wijnkoeler met opklapbare vierkante deksel en rustend op afgeplatte bolpoten, 1e helft 19e eeuw, h. 44, br. 46 ...[more]
Hollandse mahonie Louis XVI bakbarometer met onderbroken fries en marqueterie, tinnen schaalplaten
mahonie biedermeier wandtafel met gecontourneerd blad en rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h.
mahonie biedermeier wandtafel met gecontourneerd blad en rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 77, br. 84, d. 43 -reconstructies- ...[more]
Amsterdams Staand horloge, Andries Vermeulen ...[more]
royale Franse rozen gefineerde boekenkast met 3 deuren waarin gaaspanelen en versierd met verguld
mahonie empire armstoel met gebogen armleggers in de vorm van dolfijnen, circa 1820 ...[more]
2 mahonie armfauteuils met rechte rug en rustend op sabelpoten, 19e eeuw ...[more]
mahonie biedermeier halbank met gestoffeerde rugleuning en scrollvormige armleuningen en gestoken
Turkse Kelim in 2 delen, 19e eeuw 280 x 76 en 270 x 85 cm ...[more]
eiken hoekkast met 2 paneeldeuren met bronzen beslag, circa 1900, h. 175 cm ...[more]
miniatuur eiken kastje met gestoken fries en 2 deurtjes, rijk versierd met reliëf van ranken en
Hollandse eiken hoekkast met geprofileerde kap waaronder 1 paneeldeur met marqueterie en koperen
Hollandse eiken hoekkast met geprofileerde kap waaronder 1 paneeldeur met marqueterie en koperen beslag, 18e eeuw, h. 112 cm ...[more]