- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
mahonie empire tafel met rond blad rustend op een zwart beschilderde en vergulde balustervormige
gebeitste zachthouten spiegel bekroond door gestoken vredesduif geflankeerd door putti en groteske
mahonie boekenkast met 2 beglaasde paneeldeuren waarachter 5 legplanken, rustend op afgeschuinde
mahonie boekenkast met 2 beglaasde paneeldeuren waarachter 5 legplanken, rustend op afgeschuinde poten, 19e eeuw, h. 215 br. 125 d. 45 ...[more]
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en beschilderde wijzerplaat, adres: William
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en beschilderde wijzerplaat, adres: William Ray, Battle, 19e eeuw, h. 215 ...[more]
rijkgestoken noten kinderstoeltje, 19 eeuw. h. 68 ...[more]
Hollandse mahonie empire chiffonière met 6 laden versierd met bronzen grepen, geflankeerd door
mahonie empire linnenkast met fraai interieur achter stel deuren, versierd met rozetten en zuilen,
noten gueridon op gedraaide voet, h. 73 en ahonie gueridon op spiraalgedraaide en gecanneleerde
noten gueridon op gedraaide voet, h. 73 en ahonie gueridon op spiraalgedraaide en gecanneleerde voet, h. 92 ...[more]
Hollandse eiken hangvitrine met gebogen kap, 18e/19e eeuw, h. 95 br. 98 d. 26 ...[more]
koloniale djatihouten trumeau met opengewerkte achterwand en rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 79,
koloniale djatihouten trumeau met opengewerkte achterwand en rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 79, br. 120, d. 46 ...[more]
Hollands oestergefineerd kruispootkabinet met geprofileerde kap, 2 beglaasde deuren en 2 laden,
barok kunstkabinet met ebben robbenlijsten langs de met esdoornwortel ingelegde panelen, voorzien
Hollandse wortelnoten Louis XIV commode, met gecontourneerd noten blad, waaronder 2 laden met
Hollandse noten barok fauteuil met ovale rotan rug omlijst door fraai gestoken ranken geflankeerd
noten barok fauteuil versierd met gestoken C-voluten waarin rotan panelen, rustend op gebogen poten,
noten barok fauteuil versierd met gestoken C-voluten waarin rotan panelen, rustend op gebogen poten, circa 1700, h. 119 ...[more]
mahonie Louis XVI coulissentafel met 3 tussenbladen rustend op tapstoelopende poten met messing
set van 6 mahonie biedermeier stoelen met boogvormige rug en rustend op gebogen poten, 19e eeuw -
set van 6 mahonie biedermeier stoelen met boogvormige rug en rustend op gebogen poten, 19e eeuw -collectie Crone- ...[more]
Hollands wortelnoten Louis XV bureau, met schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van
stel wandlusters met 2 gebogen armen voorzien van vetvangers versierd met glazen pegels en kralen,
stel wandlusters met 2 gebogen armen voorzien van vetvangers versierd met glazen pegels en kralen, 2e helft 19e eeuw, h. 42 cm ...[more]
bronzen 4-lichts hallantaarn met dubbel gebogen armen, h. 68 ...[more]
Franse Louis XV consoleklok in beschilderde houten kast met floraal decor, voorzien van emaille
eiken hoekkast met beglaasde deur met roedeverdeling en 2 paneeldeuren, h. 204 br. 48 -gemeten
eiken hoekkast met beglaasde deur met roedeverdeling en 2 paneeldeuren, h. 204 br. 48 -gemeten vanuit de hoek- ...[more]
Hollands mahonie Willem III naaitafeltje met op de gecontourneerde klep een collage van prenten
noten penantkast met 2 deuren, geflankeerd door zuilen, 19e eeuw, h. 87 br. 124 d. 57 ...[more]
Anatolisch tapijt 438 x 310
Anatolisch tapijt 438 x 310 ...[more]
Hollandse noten broodkast met 1 lade en 2 deuren, rustend op rechthoekige poten, 18e eeuw, h. 132
Hollandse noten broodkast met 1 lade en 2 deuren, rustend op rechthoekige poten, 18e eeuw, h. 132 br. 116 d. 57 ...[more]
mahonie empire trumeau met marmeren blad en gebogen poten, circa 1830, h. 89, br. 70, d. 41 ...[more]
Frans mahonie empire bouilottetafel rond marmeren blad waarop opstaande koperen galerijrand, rustend
Hollands mahonie directoire hangoortafeltje met lade, circa 1795, h. 74, br. 75 - ingeklapt gemeten - ...[more]
wortelnoten gefineerde secretaire met schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken en
verguld bronzen kroonluchter, met voluut gebogen armen bekroond door ramskoppen, 19e eeuw, l. 96 -
niervormige rozen- met satijnhouten tafel ingelegd met marqueterie van bloemen en guirlandes,
Franse consoleklok in mahonie en rozenhouten behuizing uitbundig versierd met vergulde ornamenten,
verguld bronzen lampenvoet met 5 armen versierd met acanthusbladeren, de stam gegraveerd met
Engelse Victoriaanse mahonie chest-on-chest, met rechte kap waaronder 2 deuren met ovale panelen
polychroom beschilderde eiken schwartzwalder halbank met voorstelling van herberg tafreel naar
mahonie biedermeier tafel met ovaal blad, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 71, bladmaat: 129
mahonie biedermeier tafel met ovaal blad, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 71, bladmaat: 129 x 93 ...[more]
Hollandse mahonie Louis XV commode, met gecontourneerd bovenblad waaronder 2 laden met bronzen
empire tafel met rond marmeren blad waaronder lade, rustend op ronde zuilen versierd met bronzen
stel Frans mahonie empire bergères met rechte rug bekleed met velours, de armleggers versierd met
wortelnoten gefineerd Amsterdams staand horloge, met ajourgezaagde kap, bekroond door atlas en
Hollands wortelnoten Louis XIV kabinet met gebogen kap bekroond door gestoken rocaille, met 2
eiken empire chiffonière met 6 laden voorzien van bronzen grepen, circa 1820, h. 162, br. 97, d. 45
eiken empire chiffonière met 6 laden voorzien van bronzen grepen, circa 1820, h. 162, br. 97, d. 45 ...[more]
Franse empire fauteuil met armleggers uitlopend in gestoken vissenkoppen, bekleed met fleurs-des-lis
Hollandse mahonie biedermeier tafel met marmeren blad, rustend op een balustervormige zuil met
noten Louis XVI lier stoel, rustend op gecanneleerde poten, circa 1800, h. 88 ...[more]
noten empire tabouret, met gedraaide armleggers, rustend op gebogen poten en bekleed met geschoren
Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XIV bakwaaier commode met 3 laden in het orgelgebogen
mahonie biedermeier boekenkast, met gebogen kap en beglaasde deur waarachter 5 legplanken en 1 lade,
mahonie biedermeier boekenkast, met gebogen kap en beglaasde deur waarachter 5 legplanken en 1 lade, 19e eeuw, h. 230 br. 107 d. 44 ...[more]
Hollandse mahonie biedermeier hangoortafel met lade, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 69,
Hollandse mahonie biedermeier hangoortafel met lade, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 69, br.107, d. 62 ingeklapt gemeten ...[more]
2 beschilderde houten armfauteuils, bekleed met panterprint, Louis XIV stijl, 20e eeuw, h. 95
2 beschilderde houten armfauteuils, bekleed met panterprint, Louis XIV stijl, 20e eeuw, h. 95 ...[more]
polychroom beschilderd biedermeier vlinderbankje, rustend op gebogen poten, circa 1840, h. 92, br.
polychroom beschilderd biedermeier vlinderbankje, rustend op gebogen poten, circa 1840, h. 92, br. 175, d. 46 ...[more]