6-delige stapelkast met beglaasde klepdeuren, gemerkt: Globe Wernicke, h. 200 br. 86 d. 29 ...[more]
Hollandse mahonie Louis XVI commode, met een meerhoekig blad, en daaronder 4 laden met messing
Hollandse mahonie gefineerde empire chiffoniere met 6 laden, versierd met zuilen en rustend op
Hollandse mahonie gefineerde empire chiffoniere met 6 laden, versierd met zuilen en rustend op blokpoten, circa 1820 ...[more]
3 diverse Engelse Windsor stoelen met armleggers, 19e eeuw ...[more]
rozenhouten gueridon met octagonaal blad, rustend op gedraaide poot, 18e eeuw, h. 77 cm. ...[more]
hoge Engelse eiken stool rustend op gedraaide poten verbonden door een regel, 18e eeuw, h. 67 cm.
hoge Engelse eiken stool rustend op gedraaide poten verbonden door een regel, 18e eeuw, h. 67 cm. ...[more]
cilindervormig mahonie drankenkastje met wit rond marmeren blad en deurtje, 19e eeuw, h. 72, diam.
cilindervormig mahonie drankenkastje met wit rond marmeren blad en deurtje, 19e eeuw, h. 72, diam. 41 ...[more]
Engels mahonie kabinet met oplopende kap bekroond door een cartouche, met 4 paneeldeuren en in de
Hollandse eiken porseleinkast met gebogen kap, voorzien van stel beglaasde deuren met roedeverdeling
Hollandse 6-hoekige koloniale mahonie kist, met gecontourneerde ebbenhouten randen en bronzen
Hollandse 6-hoekige koloniale mahonie kist, met gecontourneerde ebbenhouten randen en bronzen beslag, 18e eeuw, h. 52 br. 76 d. 50 ...[more]
koloniaal djati kabinet op voet met boogvormige kap, twee deuren geflankeerd door gestoken zijden en
vruchtenhouten kastje met paneeldeurtje en rustend op bracket pootjes, mogelijk Italië, 18e/19e
vruchtenhouten kastje met paneeldeurtje en rustend op bracket pootjes, mogelijk Italië, 18e/19e eeuw, h. 90, br. 54, d. 30 ...[more]
Engels eiken George III dressoir met opklapbaar blad, waaronder 6 laden en rustend op bracket
4-delig goudlederen kamerscherm, polychroom beschilderd met allegorische voorstelingen, vermoedelijk
driedubbel gebogen wortelnoten gefineerde commode met 3 laden voorzien van bronzen beslag en rustend
Hollandse 3-hoekige eiken wandtafel met opklapbaar blad, rustend op uitklapbare getorste poten,
gestoken noten krukje met gebogen poten en bekleed met gros point, 18e/19e eeuw ...[more]
Perzische Yomouth Asmalyk, 117 x 65 ...[more]
Hollands mahonie biedermeier canape bekleed met velours en rustend op gebogen poten, circa 1830, br.
orgelgebogen Hollands mahonie Louis XIV ladenkastje met gecontourneerd blad, 4 laden en rustend op
Engels eiken staand horloge met rechte geprofileerde kap, gestoken fries, verzilverde wijzerplaat
Engelse mahonie Victoriaanse boekenkast, met geprofileerde kap, 2 beglaasde deuren en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 230 br. 124 d. 48 ...[more]
Franse mahonie empire commode met marmeren blad, 4 laden uitbundig versierd met verguld bronzen
bronzen Empire hundi met verguld en gepatineerd montuur en geblazen glazen inzet, 1e helft 19e eeuw,
marmeren piedestal met vierkant plateau en cilindrische stam, h. 98 cm. ...[more]
2 mahonie empire fauteuils met rechte rug en armleggers gedragen door kariatiden, bekleed met
2 mahonie empire fauteuils met rechte rug en armleggers gedragen door kariatiden, bekleed met petit point, 1e kwart 19e eeuw ...[more]
Hollands eiken kabinet met timpaanvormige kap versierd met vaas en guirlandes, met 2 deuren en recht
Hollandse mahonie empire bank met velours bekleding, versierd met bronzen mascarons, ingelegd met
Franse rozengefineerde Louis XV poudreuse met opklapbaar blad ingelegd met florale marquetterie en
oestergefineerde olijfhouten Louis XVI schrijftafel, met 1 lade en intarsia van fijnhoutsoorten,
Hollandse eiken balpoottafel met rechthoekig blad waaronder stel uitschuifbladen, rustend op poten
set van 10 stoelen met hoge rechte rug en rustend op gedraaide poten, bekleed met rode geribde
eiken kist met zadelvormig deksel en versierd met smeedijzeren stootbanden, 17e eeuw, h. 53, br. 91,
eiken kist met zadelvormig deksel en versierd met smeedijzeren stootbanden, 17e eeuw, h. 53, br. 91, d. 36 ...[more]
polychroom beschilderd hoekkastje met voorstelling van het Zijlklooster te Haarlem, 18e eeuw, h 124
polychroom beschilderd hoekkastje met voorstelling van het Zijlklooster te Haarlem, 18e eeuw, h 124 ...[more]
Hollandse mahonie empire chiffoniere met 6 laden waaronder schrijflade, geflankeerd door ronde
Hollands mahonie biedermeier bank met rechte rug, gebogen zijden, en rustend op gebogen poten en
Engelse Victoriaanse mahonie hoekkast, met bovenin een beglaasde deur en onder een paneeldeur, 1e
wit beschilderde Louis XVI-stijl oorfauteuil met houtgestoken versieringen en rustend op gecanneleerde poten, 19e eeuw, h. 105 ...[more]
Franse commode versierd met parquetterie en intarsia, 3 laden, rustend op gebogen poten, naar 18e
Franse commode versierd met parquetterie en intarsia, 3 laden, rustend op gebogen poten, naar 18e eeuws voorbeeld, h. 90 br. 103 br. 50 ...[more]
mahonie empire trumeau met rose marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen,
mahonie empire trumeau met rose marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen, circa 1810, h. 86, br. 95, d. 45 ...[more]
mahonie coulissentafel met 7 tussenbladen, rustend op sluierpoot met houten wieltjes, h. 84, maximale lengte: 436. ...[more]
Hollands mahonie transition kabinet met oplopende kap versierd met portretmedaillon omgven door
stel balustervormige zandstenen tuinvazen, vermaakt tot salontafeltjes bedekt met rond glazen
stel balustervormige zandstenen tuinvazen, vermaakt tot salontafeltjes bedekt met rond glazen blad, h. 57, diam. 64 ...[more]
eiken haltafel met rechthoekig blad waaronder 1 lade, rustend op gedraaide poten verbonden door
Hollandse eiken kussenkast met rechte kap, stel deuren en laden, versierd met gezwarte panelen en
stel vruchtenhouten barok fauteuils met rechte rug en rustend op gedraaide poten, de rug, zitting en
Engelse mahonie tilt toptafel met rond blad en rustend op gebogen driepoot, hoogte: 73, diameter: 69
Engelse mahonie tilt toptafel met rond blad en rustend op gebogen driepoot, hoogte: 73, diameter: 69 ...[more]
eiken cilinderbureau, met achter de klep een nest van vakken en laden, het schrijfblad ingelegd