JOSEPH HEYDENDAHL
Düsseldorf 1844-1906. Olja på duk. Lantlig vy över Eiffel. 40 x 50 cm, ramad 58 x 68 cm. Smärre krackeleringar.
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
SVANTE BERGH
Olja på pannå, vy från Kämpinge strandängar. Signerad. 33 x 42 cm, ramad 42 x 50 cm. Ytsmuts.
ARMLÄNK