16 items
Art Deco Dressoir met 2 stilistisch vormgegeven deuren. 185 x 103 x 50 cm
Lot 1115
Fantasie parelcollier met hanger, afgezet met zilver, zilveren slotje (925) 45cm, design jaren '60
Armband met 52 briljantjes, 0,55ct, 18,5cm
Schedel met hoorns waterbuffel. Vermoedelijk Indonesie
Bronzen tafel met lamp en marmeren blad
Entouragering met saffier en briljantjes, maat 17
Gouden damesring met 7 briljantjes, maat 16,75
Spiegel met goudkleurige lijst 89 x 69
Haardplaat Holandia Propatria vermoedelijk 17 de eeuws. gebruikte conditie met scheur en restauraties. 73 x 56
Lot 1151
Moderne stoel met leuk zwart kastje
Moderne metalen tafel met glazen blad, 160x80x74cm