Special Section of Beatles and POP Memorabilia

1253 items 1253 items
Auction closed (3 day sale)
room Sprundel

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

to

  • Sale Section
1253 items
Per Page

Een convoluut van (3) schilderijen met voorstelling van een hond, een kar op zandpad en een platbodem bij avond.

Een set van (4) bronzen Napoleon III Billiard "Corner Pocket" ornamenten. Ca. 1850.

Een smeedijzeren klok, 19e eeuw, naar ouder, 16e-eeuws, voorbeeld. Bel en gewichten missen.

Een bronzen sculptuur van een peuter met de handen in de zakken, onduidelijk gesigneerd aan achterzijde. Belgi‘, eind 19e eeuw.

Een 19e-eeuws bureau met intarsia, met bijbehorende stoel en theetafel, en dienblad.

Kuifje, beelden Leblon Delienne - Kuifje, Kapitein Haddock, en Bobbie zittend, 1991/ 1992. Alleen Haddock gemerkt.

Lot divers Keuls aardewerk. Waaronder een zoutvat, een cashepot en een vaas. ca. 1900.

Een groot lot Droste aardewerk, "Cacao set" bestaande uit o.a. kopjes, schoteltjes, en een koffieblik.

Een vintage gietijzeren halve maan "Crescent" miniatuur speelgoedkachel met accessoires.

Een Napoleon III kandelaar op voet gedragen door drie leeuwen. Drie bokkenkoppen op de bovenrand.

Een bronzen desk ornament in de vorm van de Britse Leeuw, daarbij een messing tafelbel.

Een gietijzeren mechanisch spaarvarken,Tammany Bank. Verenigde Staten, eind 19e eeuw.

Een bronzen groepje van een jonge jager leunend op een boomstronk. 19e eeuw. (Geweer manco).

Een lot divers houten Schwarzwald objecten waaronder beren, een spiegel en thermometer. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

Een hoef van een pony verwerkt tot inktpot. Eerste kwart 20e eeuw. Zilverlaag verpoetst.

Jan van der Groen, Den Nederlantsen Hovenier; Medicyn - Wickel enz., 4 delen. Herbonden. Ca. 1900.

Een diorama of "Bavelaartje" voorstellende een stellingmolen nabij een huis. Laat 19e eeuw.

Een lot bestaande uit een reismicroscoop, een zestraps telescoop kijker, en een horloge standaard.

Naar Antonio Canova (Possagno 1757 - 1822 Veneti‘), Berouwvolle Magdalena, naar het origineel o.a. in Genua en St. Petersburg. Brons.

Een bronzen sculptuur van Christus als De Goede Herder. Gesigneerd "Pierson" in de voet. Ca. 1900.

Een verzilverde en persglazen sigarenhouder in de vorm van een klassieke schoonheid, met kandelaar op het hoofd.

Een paar rijkversierde, bronzen vuurbokken. Voorzien van leeuwenkop met ring, een zonnegod op vaaswerk, veren, band-, en rolwerk. Ca. 1880.