Fine Arts & Antiques

813 items 813 items
Auction closed (2 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (2 day sale)

  • ( Lots: 1-456)
  • ( Lots: 457-813)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Creator / Brand
813 items
Per Page

P. BERJEAN (XX) Bronze statue Le chasseur, signed. Bronzen beeld Le chasseur, getekend. 37 x 66 x 27 cm

Yves LOHE (1947) Bronze and glass paste Squirrel, signed. Brons en glaspasta Eekhoorn, getekend. 27 x 32 x 13 cm

Mephisto bronze, not signed. Mephisto brons, niet getekend. H 31 cm

Léon MIGNON (1847-1898) Terracotta Combat de taureaux romains, signed. Terracotta Combat de taureaux romains, getekend. 74 x 50 x 21 cm

Dutch cheese girl, bronze on marble base Hollands kaasmeisje, brons op marmeren sokkel H 16 cm

Art deco deer golden brown patinated bronze Art deco hert goudbruin gepatineerd brons 39 x 49 x 14.5 cm

Art deco wooden bust of a young lady, monogram AV Art deco houten buste van een jongedame, monogram AV H 43 cm

CARRIER-BELLEUSE (1824-1887) Deux amours à la fontaine, terracotta, signed. Deux amours à la fontaine, terracotta, getekend. 30 x 42 x 17 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Oil on panel Marine, signed. Olie op paneel Marine, gesigneerd 27.5 x 40.5 cm

Svend DREWS (1919-2003) Oil on canvas Marine, signed. Olie op doek marine, gesigneerd. 50 x 70 cm

Romain STEPPE (1859-1927) olie op paneel, gesigneerd 38 x 24.5cm

European school 19th century Oil on panel Skaters on the ice, signed. Olie op paneel Schaatsers op het ijs, gesigneerd 55 x 64 cm

César DE COCK (1823-1904) Oil on canvas The wood, signed. Olie op doek Het bos, gesigneerd. 54 x 41 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on paper Marine, signed and dated 1938. Olie op papier Marine, getekend en gedateerd 1938. 22.5 x 35 cm

English School 19th century Oil on canvas Marine. Olie op doek Marine. 65.5 x 77.5 cm

Eugen KARPATHY (1870-1950) Oil on canvas Women with branch bundle, signed. Olie op doek Vrouwen met houtbussels, getekend. 47 x 58 cm

Jean CAROLUS (1814-1897) Watercolor Le promenade. Signed. Aquarel Le promenade. Gesigneerd. 17.5 x 23.5 cm

Rina SOLDO (1899-1982) Oil on hardboard Mountain landscape, signed. Olie op hardboard Berglandschap, gesigneerd. 50 x 40 cm

Vic DOOMS (1912-1994) Oil on hardboard Forest view, signed. Olie op hardboard Boszicht, gesigneerd. 40 x 30 cm

Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921) Oil on panel Landscape with farm, signed. Olie op paneel Landschap met hoeve, gesigneerd. 33.5 x 41 cm

Alex WAUTERS (1899-1965) Oil on panel Mother with child, signed. Olie op paneel Moeder met kind, gesigneerd. 43 x 35 cm

Gilded wooden Pho dog, circa 1920 Vergulde houten Pho hond, circa 1920 22 x 27 x 12.5 cm

Large gilded wooden Buddha Grote vergulde houten Boeddha H 103.5 cm

Chinese brush vase, circa 1900, marked Chinese penseelvaas, circa 1900, gemerkt H 29 cm

Chinese rouleau vase with pheasant and peony decor, Guangxu marked. Chinese rouleau vaas met decor van fazant en pioen, Guangxu gemerkt. H 40.5 cm

2 chinese ginger jars famille noir with Pho dog and ducks 2 chinese gemberpotten famille noir met Pho hond en eenden H 22.5 cm

Collection of chinese porcelain. Lot chinees porselein

Bronze gilded Buddha with outstretched handon a lotus pedestal Bronzen gedoreerde Boeddha met uitgestoken hand op een lotus sokkel H 24.5 cm

Chinese jade statue Guanyin with child, and Ruyi scepter. Chinees jade beeld Guanyin met kind,en Ruyi scepter. H 25.5 cm

Asian bronze temple fragment of a Buddha Aziatisch bronzen tempelfragment van een Boeddha 81x 73 x 36 cm H 140 cm (total hight)

Asian alabaster vase with cranes Aziatische albasten vaas met kraanvogels H 44.5 cm

Pair of Sévres porcelain peacocks hand-painted, marked Koppel Sévres porseleinen pauwen handgeschilderd, gemerkt H 40.5 - 41.5 cm

Pair of Vieux Paris porcelain statues Neptune and Amphitrite Koppel Vieux Paris porseleinen beelden Neptunus en Amphitrite H 52 cm

3 Delft plates 18th century 3 Delftse borden 18e eeuw Dia 22.5 cm

Neo-Gothic wooden angel, Flemish, 19th century Neo-gotische houten engel, Vlaams, 19e eeuw H 85 cm

Wooden father with robe, Flemish 19th century Houten pater met pij, Vlaams, 19e eeuw H 70 cm

Pair of neo-gothic gilded wooden angels, Flemish, 19th century Koppel neo-gotische vergulde houten engelen, Vlaams, 19e eeuw H 70 cm

Saint Martha patinated plaster 19th century Heilige Martha gepatineerd gips 19e eeuw H 70 cm

19th century Christ in polychrome cast iron 19e eeuwse Christus in polychroom gietijzer H 31 cm

Corpus Christ 16th century, Flemisch (Leuven) Corpus Christus 16e eeuw, Vlaams (Leuven) H 103 cm