Fine Arts & Antiques

25 items 25 items
Auction closed (2 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (2 day sale)

  • ( Lots: 1-450)
  • ( Lots: 451-972)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

25 items
Per Page

Cutlery case CHRISTOFLE - model Ruban Croisé Complete. Bestekkoffer CHRISTOFLE - model Ruban Croisé. Volledig. 27 x 45 x 29 cm

Couple Christofle candlesticks Marked. Koppel Christofle kandelaars, gemerkt. H 16.5 cm

Collection of Christofle dishes Lot Christofle schotels. Dia 15 & 35.5 cm 31 x 23 cm ...[more]

Collection of silvered plates and cuterly Lot verzilverd bestek en schalen

Couple silvered wall sconces Koppel verzilverde wandkandelaars H 50 cm

French silver sugar bowl silver 950 Franse zilveren suikerpot zilver 950 13.5 x 17 x 13 cm

Collection of silver and silvered Lot zilver en verzilverd L 32 cm (the laddle)

Silver basket Manoah Rhodes & Sons - Bradford Zilveren mandje Manoah Rhodes & Sons - Bradford 14.5 x 28.5 x 22 cm ...[more]

Lot 123

Silver cuterly

Christofle coffee and tea set and 2 dishes + silvered sauce bowl Christofle koffie en theeset en 2 schalen + verzilverde sauskom H 8.5 - 24.5 cm

Cutlery case Christofle Not complete. Bestekkoffer Christofle. Niet volledig.

Cutlery case silver 800 partly marked BSF 154 pieces, 5700 gram. Bestekkoffer zilver 800 deels gemerkt BSF 154 stuks, 5700 gram 24.5 x 30.5 x 56 cm

Pair of antique silver plate and clear glass Art Nouveau Claret Jug Paar antieke verzilverde Art Nouveau schenkkannen in helder glas. H 33 cm

Silver dish Delheid, 695 gram Zilver schotel Delheid, 695 gram Dia 32 cm

Pair of English candlesticks, with hallmarks Koppel Engelse kandelaars, met keuren H 27.5 cm

3-piece silver coffee set, marked 800, weight 2045 grams 3-delig zilveren koffieset, gemerkt 800, gewicht 2045 gram H 14.5 - 16 - 24 cm

2 pique fleurs with silver mounts Delheid and Wolfers, 1950s 2 pique fleurs met zilveren montuur Delheid en Wolfers, jaren '50 H 8.5 - 11.5 cm