Fine Arts & Antiques

132 items 132 items
Auction closed (2 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (2 day sale)

  • ( Lots: 1-450)
  • ( Lots: 451-972)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

132 items
Per Page

Marble bust of young lady, not signed Marmeren buste van een jonge dame, niet gesigneerd H 30 cm

Auguste DE WEVER (1836-1910) Bronze 'Du choc des idées jaillit la lumière' Brons 'Du choc des idées jaillit la lumière' H 68.5 cm

Jules Félix COUTAN (1848-1939) Bronze La Paix, signed. Brons La Paix, getekend. H 62 cm

Gilt bronze of a sitting girl, not signed Verguld brons van een zittend meisje, niet getekend H 17 cm (the bronze)

Pair of bronze putti, not signed Koppel bronzen putti, niet gesigneerd H 25 cm

Henri Louis BOUCHARD (1875-1960) Bronze bull, signed. Bronzen stier, getekend. 22 x 39.5 x 19.5 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Bronze La chasse. Brons De jacht. 46.5 x 37.5 x 22 cm

Bronze bull, signed Angel 84 Bronzen stier, getekend Angel 84 14 x 20.5 x 9.5 cm

Émile Pierre Eugène HÉBERT (1828-1893) Terracotta La sorcière, signed. Terracotta De heks, getekend. H 43 cm

Pair of 18th century wooden Angels Koppel 18e eeuwse houten Engelen H 34 cm

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) Terracotta Buste d'une jeune fille, signed. Terracotta Buste van een jonge vrouw, getekend. H 39.5 cm

Auguste RODIN (1840-1917) (after) Bronze sculpture The Thinker. Brons De denker. H 43 cm

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) Bronze dreaming girl on a column. Brons dromend meisje aan een zuil. H 43.5 cm

Eutrope BOURET (1833-1906) Bronze Le semeur. Brons de zaaier. H 43.5 cm

Émile CARLIER (1849-1927) Bronze The soldier. Brons De soldaat. H 26.5 cm

Karel LATEUR (1873-1949) Bronze plaque signed. Bronzen plaquette getekend. 25 x 27 x 8 cm

Geo VERBANCK (1881-1961) Bronzen plaquette getekend. Bronze plaque signed. Dia 13.5 cm

Hippolyte François MOREAU (1832-1927) Statue in biscuit 'Fille tenant une fleur'. Biscuit beeld 'Fille tenant une fleurs' H 60.5 cm

CARRIER-BELLEUSE (1824-1887) Bronze 'Liseuse'. Inscr. "Liseuse Par Carrier Belleuse Grand Prix Du Salon" / base H 63 cm

Alexandre FALGUIERE (1831-1900) Bronze Femme au paon, signed. Brons Dame met pauw, getekend. 76 x 51.5 x 29.5 cm

Émile André BOISSEAU (1842-1923) Bronze 'La défense du foyer'. Brons 'La défense du foyer'. H 87 cm

Pair marble casolletes with girlandes and ram heads Koppel marmeren casolletes met guirlandes en ramskoppen H 44 cm

Pair of large Flemish baroque angels around 1700 Koppel grote Vlaamse barokengelen omstreeks 1700 H 87 cm

18th century group in wood pedestal in oak of a later date. 18e eeuws groepje in hout sokkel in eik van latere datum H 37 cm

Neo-Gothic statue early 19th century Neogotisch beeld vroeg 19e eeuw H 98 cm

Lot of 3 19th century wooden angels Lot van 3 19e eeuwse houten engelen H 49 cm

19th Century Icon Jesus and the 12 Apostles 19e eeuws Ikoon Jesus en de 12 apostelen 31 x 26 cm

Large bull in stone on wooden pedestal Grote stier in steen op houten sokkel 78 x 39 x 30 cm

Olivier PIETTE (1885-1948) A patined white plaster Nude. Signed. Gepatineerd gips, Naakt. Getekend. H 52 cm

Collection Art Deco polar bear and cat Lot Art Deco ijsbeer en kat H 13.5 & 19 x 37.5 x 13.5 cm ...[more]

Sculpture in marble powder titled Aux Champs, signed Beeld in marmerpoeder getiteld Aux Champs, getekend H 50 cm

Girl bust in marble and alabaster Meisjesbuste in marmer en albast H 26 cm

Oscar SINIA (1877-1956) Patinated plaster statue Piëta. Signed and dated '21. Gepatineerd gips Piëta. Gesigneerd en gedateerd '21. H 37 cm

Stone sculpture of greyhound heads Stenen beeld van windhond koppen 28 x 44 x 21 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Bronze Walking boy with bag, signed. Brons Wandelende jongen met tas, getekend. H 28 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Bronze greyhound on marble base, signed. Bronzen windhond op marmeren voet, getekend. 27.5 x 36.5 x 10.5 cm

Émile LAPORTE (1858-1907) Bronze Garçonnet au coq, signed. Brons Jongen met haan, getekend. H 70.5 cm

Ron DEBLAERE (1947) Bronze draft horse, signed and numbered 7/8. Bonzen trekpaard, getekend en genummerd 7/8. 22 x 35 x 9.5 cm

Alabaster statue of a dreaming girl, not drawn Albasten beeld van een dromend meisje, niet getekend. H 46.5 cm

Jozef CANTRÉ (1890-1957) Patinated plaster De appel, signed. Gepatineerd gips de appel, getekend. 39.5 x 34.5 x 15 cm

Armand Van Muylem (1903-1949) Bronze Sitting nude, signed and dated 1930. Brons Zittend naakt, gesigneerd en gedateerd 1930. H 52 cm

Koos VAN DER KAAIJ (1900-1976) Terracotta female bust, signed and dated 1964. Terracotta Damesbuste, gesigneerd en gedateerd 1964. H 45 cm

Bert DE CLERCK (1912) Wooden sculpture Nude, signed. Houten sculptuur Naakt, gesigneerd. H 46 cm

Bert DE CLERCK (1912) Wooden sculpture Tête, signed. Houten sculptuur Tête, gesigneerd. H 33 cm

Alphonse Alexandre ARSON (1822-1882) Gilde bronze Oiseau et coquillage, signed. Verguld brons Oiseau et coquillage