Fine Arts & Antiques

972 items 972 items
Auction closed (2 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (2 day sale)

  • ( Lots: 1-450)
  • ( Lots: 451-972)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Creator / Brand
972 items
Per Page

Art Deco table lamp with yellow glass coupe and polished wooden base Art Deco tafellamp met geel glazen coupe en gepolijste houten voet H 57 cm

Marble bust of young lady, not signed Marmeren buste van een jonge dame, niet gesigneerd H 30 cm

Auguste DE WEVER (1836-1910) Bronze 'Du choc des idées jaillit la lumière' Brons 'Du choc des idées jaillit la lumière' H 68.5 cm

Jules Félix COUTAN (1848-1939) Bronze La Paix, signed. Brons La Paix, getekend. H 62 cm

Gilt bronze of a sitting girl, not signed Verguld brons van een zittend meisje, niet getekend H 17 cm (the bronze)

Pair of bronze putti, not signed Koppel bronzen putti, niet gesigneerd H 25 cm

Henri Louis BOUCHARD (1875-1960) Bronze bull, signed. Bronzen stier, getekend. 22 x 39.5 x 19.5 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Bronze La chasse. Brons De jacht. 46.5 x 37.5 x 22 cm

Bronze bull, signed Angel 84 Bronzen stier, getekend Angel 84 14 x 20.5 x 9.5 cm

Émile Pierre Eugène HÉBERT (1828-1893) Terracotta La sorcière, signed. Terracotta De heks, getekend. H 43 cm

Monkey in papier-mâché 1930s from fairground ball stand Aap in papier-mâché jaren '30 uit kermis ballenkraam 39 x 39 x 16 cm

Double cut red crystal vase with original label, numbered Dubbel geslepen rood kristallen vaas met origineel etiket, genummerd H 29 cm

Val Saint Lambert double cut green crystal bowl Val Saint Lambert dubbel geslepen groene kristallen schaal H 10.5 Dia 31 cm

Val Saint Lambert double cut green crystal bowl, signed Val Saint Lambert dubbel geslepen groene kristallen schaal, getekend H 10 Dia 30.5 cm

Val Saint Lambert Art Deco double cut crystal vase 1950s Val Saint Lambert Art Deco dubbel geslepen kristallen vaas jaren '50 H 31 cm

Gustave DIERKENS (1885-1940) Large beguinage oil on canvas, signed. Groot begijnhof olie op doek, gesigneerd. 85 x 102 cm

Karel Van Belle Young ladies with greyhound. Oil on canvas, signed. Jonge dames met windhond. olie op doek, gesigneerd. 49 x 39.5 cm

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) Café de Hel Ghent. Oil on canvas, signed. Café de Hel Gent. Olie op doek, gesigneerd. 120 x 100 cm

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) The harbor. Oil on canvas, signed. De haven. Olie op doek, gesigneerd. 60 x 100 cm

Vic DOOMS (1912-1994) The Lys. Oil on hardboard, signed. De Leie. Olie op hardboard, gesigneerd 40 x 50 cm

Maurice SCHELCK (1906-1987) Lys landscape in winter. Oil on panel, signed. Leielandschap in de winter. Olie op paneel, gesigneerd. 80 x 100 cm

Gaston HAUSTRATE (1878-1949) (attrib.) Forest road. Oil on canvas, unsigned. Boswegel. Olie op doek, niet gesigneerd. 35 x 40.5 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Sea view at dusk. Oil on hardboard, signed. Zeezicht bij valavond. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Maurice SCHELCK (1906-1987) Lys view. Oil on panel, signed. Leiezicht. Olie op paneel, gesigneerd. 50 x 60 cm

Vincent DE VOS (1829-1875) (atrrib.) Dog cart. Oil on panel, not signed. Hondenkar. Olie op paneel, niet gesigneerd. 17.5 x 24 cm

Victor Frans DE BUDT (1886-1965) The prayer. Pastel, not signed Het gebed. Pastel, niet gesigneerd 74 x 60 cm

Victor Frans DE BUDT (1886-1965) Beguines in Bruges. Pastel, signed. Begijntjes in Brugge. Pastel, getekend. 44.5 x 93.5 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Mill on the river. Oil on canvas, signed. Molen aan de rivier. Olie op doek, getekend. 70 x 49 cm

Johannes LEUPENIUS (1647-1693) Oil on canvas The Horn of plenty.. Signed. Olie op doek De hoorn des overvloed. Gesigneerd. 58 x 79 cm

Russian 19th century icon Russisch 19e eeuws icoon 35.5 x 30.5 cm

Metal Russian icon with ceramics St Nicolas Metalen Russiche ikoon met keramiek St Nicolas 14.5 x 12.5 cm (the icon)

Russian icon Alexander Nevsky (Grand Prince) Russisch icoon Alexander Nevski (grootvorst) 31.5 x 27 cm

Russian Icon Mother of God Kazanskaya Russische Icoon Moeder van God Kazanskaya 11.5 x 9.5 cm

Russian Orthodox month icon december Russisch orthodoxe maandicoon december 39 x 34 cm