Fine Arts & Antiques

1368 items 1368 items
Auction closed (3 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-500)
  • ( Lots: 501-1000)
  • ( Lots: 1001-1370)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Item Type
1368 items
Per Page

Porcelain group of an Arabic horserider With markings. Porseleinen groep van een Arabische ruiter met merktekens. 42 x 46 x 17 cm

Marble statue of a girl Not signed. Marmeren beeld van een meisje. Niet gesigneerd. H 59 cm

Maurice Sijs (1880-1972) Gouache 'The Provence' (Martigues), signed. Gouache 'De Provence' (Martigues), gesigneerd. 32.5 x 25.5 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Portrait of a Lady. Oil on canvas, not signed. Portret van een dame. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 46 x 42.5 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Cows by the river Lyss. Oil on canvas, signed. Koeien bij de rivier de Leie. Olieverf op doek, gesigneerd. 51 x 73 cm

Piet Lippens (1890-1981) Houses. Oil on canvas, signed. Huizen. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 60 cm

Piet Lippens (1890-1981) Landscape with mill. Oil on canvas, signed. Landschap met molen. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Hermanus II Koekkoek (1836-1909) Landscape. Oil on panel, signed. Landschap. Olieverf op paneel, gesigneerd. 17 x 23.5 cm

Lady with Parrot, 18thC Oil on panel, not signed. Dame met papegaai, 18e eeuw. Olieverf op paneel, niet gesigneerd. 24.5 x 20.5 cm

Portrait of a Gentleman 19th C. Illegibly signed. Portret van een heer, 19e eeuw. Onleesbaar gesigneerd. 14.5 x 12.5 cm

Val Saint Lambert A green cristal Val Saint Lambert vase. Signed. Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. Gesigneerd. H 26.5 cm

Val Saint Lambert A cristal Val Saint Lambert coupe. Signed. Een kristallen coupe van Val Saint Lambert. Gesigneerd. H 19 Dia 23 cm

Val Saint Lambert Art Deco vase with stamp World expo Liège, Belgium. Art Deco vaas met stempel Wereldtentoonstelling Liège, België. H 28 cm

Lot 27

Gallé vase

Lot 28

Gallé vase

Gallé vase Brown glass paste vase with flower motifs. Signed Gallé. Bruine glaspasta vaas met bloemmotieven. Gesigneerd Gallé. H 14.5 cm

Lot 34

Art Deco lamp

Art Deco lamp Not signed. Een Art Deco lamp, niet gesigneerd. H 36 cm

Madonna with child Marouflaged on panel. Mark on the panel. Madonna met kind Gemaroufleerd op paneel. Merkteken op het paneel. 22.5 x 17.5 cm

Joseph Verdegem (1897-1957) Nude. Watercolor on paper, signed and dated '52. Naakt. Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd '52. 27 x 36 cm

Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olieverf op doek, gesigneerd. 26.5 x 50 cm

Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on panel, signed. Marine. Olieverf op paneel, gesigneerd. 12 x 22.5 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 45.5 x 49.5 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Still life with flowers. Oil on hardboard, signed. Stilleven met bloemen. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 32 x 50 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Marine (2). Oil on hardboard, signed. Marine (2). Olieverf op hardboard, gesigneerd. 30 x 34.5 and 29.5 x 32 cm

Armand G. G. Jamar (1870-1946) Winter landscape. Oil on canvas, signed. Winterlandschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 28.5 x 46 cm

Alphons Vermeir (1905-1994) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50.5 cm

Begga D'Haese (1939) A marble statue. Signed B D H. Een marmeren beeld. Gesigneerd B D H. H 8.3 cm

Wooden Art Deco sculpture of an owl Signed M V D C. Houten Art Deco sculptuur van een uil. Gesigneerd M V D C. H 37 cm

Oscar De Clerck (1892-1968) Dancer with panther. Ceramic sculpture. Danseres met panter. Keramisch sculptuur. H 48 W 40 m

Charles Catteau (1880-1966) Ice skating couple. Ceramic sculpture. Signed. Schaatsend koppel. Sculptuur in keramiek, gesigneerd. H 32 cm

A pair of Royal Dux vases Marked on the bottom. Een paar Royal Dux vazen. Gemerkt aan de onderzijde. H 41 cm

Metal deer and panther fairground moulds Metalen kermisvormen van een hert en panter. 59 x 63 and 88 x 38 cm

François Chatain (XX-XXI) Cactus lamp. Ref. Serie A. Cactuslamp. Ref. Serie A. H 68 cm

American Vintage Coca Cola cool box Amerikaanse vintage Coca Cola koelbox. 47 x 48 x 32.5 cm

American vintage Coca Cola cool box Amerikaanse vintage Coca Cola koelbox. 48 x 47 x 30.5 cm

Italian Ceramic sculpture of a leopard Marked Made in Italy. Een Italiaans keramisch beeld van een luipaard. Gemerkt Made in Italy. H 85 cm