- Alte Uhren (1)
- Curiosa (1)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (2)
- Glas, Kristall (1)
- Militaria: Books, documents (2)
- Militaria: Miscellaneous (1)
- Militaria: Rifles, pistols (1)
- Militaria: Swords, daggers (1)
- Münzen, Medaillen (1)
- Porcelain, Pottery (2)
- Schmuck Sonstiges (2)
- Schmuck und Objekte Gold (4)
- Silver, Jewellery (7)
- Tin, Copper, Bronze (1)
Remove filter- Vintage Fashion (27)
Jean-Joseph Hoslet (1899-1981), lezende vrouw in interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o.,
Jean-Joseph Hoslet (1899-1981), lezende vrouw in interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o., gedateerd '44 -45 x 37 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), stationsplein in de winter, gesigneerd r.o. -75 x 100 cm- ...[more]
Diverse bijouterieën waaronder colliers, ringen en hangers ...[more]
Lot divers bijouteriën, waaronder zilveren collier, Nepal, zilveren sieraden, Gucci horloge, etc
Lot divers bijouteriën, waaronder zilveren collier, Nepal, zilveren sieraden, Gucci horloge, etc ...[more]
Herenpolshorloge aan stalen band, Emporio Armani, in originele doos ...[more]
Zeven diverse steengoed beugelflessen en kruikjes, 19e eeuw - diverse kwaliteiten - ...[more]
Lot diverse kristallen stopjes en kristallen jampotje ...[more]
Norissa luggage tas, met label Holland-Afrika lijn, met initialen 'W.G.H', decoratief stuk ...[more]
Diverse tinnen voorwerpen, 18e/19e/20e eeuw ...[more]
14kt tricolour trilogiering bestaande uit een witgouden, geelgouden en roségouden band - ringmaat
14kt tricolour trilogiering bestaande uit een witgouden, geelgouden en roségouden band - ringmaat circa 56 mm ...[more]
Diverse 14kt gouden sieraden: broche in 'L' vorm, zegelring en armbandje - defecten - ...[more]
Vier 14kt geelgouden hangers, waaronder een fietsje ...[more]
Kavel bestaande uit diverse BWGG sieraden - defecten ...[more]
Twee vergulde 1e gehalte zilveren hangers/houders , Moneda ...[more]
Twee 1e gehalte zilveren hangers/houders, Moneda ...[more]
Diverse zilveren sieraden, armbanden, hangers en broches, waaronder antiek, diverse gehaltes
Diverse zilveren sieraden, armbanden, hangers en broches, waaronder antiek, diverse gehaltes ...[more]
Kavel diverse sieraden, waaronder een collier, vier broches, twee hangers, een speld en een paar
Kavel diverse sieraden, waaronder een collier, vier broches, twee hangers, een speld en een paar filigrain oorstekers ...[more]
Diverse sieraden, waaronder veel zilver ...[more]
Sieraden, diverse gehaltes
Sieraden, diverse gehaltes ...[more]
Diverse 1e en 2e gehalte sieraden, daarbij; enkele bijouterieën ...[more]
Lotje diverse bankbiljetten, waarbij Rusland ...[more]
Engeland, WOII, houtwerk voor Lee-Enfield, goed te gebruiken voor restauratieproject ...[more]
Voor 1940, stormdolk, stootplaat ongemarkeerd, schede gemarkeerd '4744B', blauwing verdwenen en
Voor 1940, stormdolk, stootplaat ongemarkeerd, schede gemarkeerd '4744B', blauwing verdwenen en wat lichte roest, niettemin fraai heel ...[more]
WOII, flinke verzameling diverse boekjes, waarbij onder andere NSB, behoeft bezichtiging ...[more]
Vanaf WOI, diverse documenten, waaronder oorkondes, aanplakbiljetten, kranten en vlugschriften
Vanaf WOI, diverse documenten, waaronder oorkondes, aanplakbiljetten, kranten en vlugschriften ...[more]
Naoorlogs, duffel bag, circa jaren '80, met SP0 code, gemaakt bij 'Reyes Industries Inc.' ...[more]