Karel Appel (1921-2006), abstracte voorstelling, zeefdruk -26,5 x 32- ...[more]
Cobra - Corneille (1922-2010), '1948', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 33 x 38 - -aangekocht
Cobra - Corneille (1922-2010), '1948', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 33 x 38 - -aangekocht Jaski - ...[more]
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm - ...[more]
Hollandse School: paar zeegezichten, schepen in de storm, onuidelijk monogram, gedateerd 1860
Hollandse School: paar zeegezichten, schepen in de storm, onuidelijk monogram, gedateerd 1860 ...[more]
Twee litho's, florale motieven, gesigneerd Muriel Verger -72 x 56 cm - ...[more]
Piet Klaasse (1918-2001), paardenrace te Duindigt, litho, gesigneerd - 70 x 90 cm - ...[more]
Gerard Schäperkötter (1914-2006), moderne compositie, litho, gesigneerd en gedateerd '79 - 49 x 39
Gerard Schäperkötter (1914-2006), moderne compositie, litho, gesigneerd en gedateerd '79 - 49 x 39 cm - ...[more]
Corneille (1922-2010) compositie met vrouwenhoofd en vogel, aquatint, gesigneerd en gedateerd
Corneille (1922-2010) compositie met vrouwenhoofd en vogel, aquatint, gesigneerd en gedateerd 2001, genummerd 41/70 -38 x 47 cm- ...[more]
Lianne de Lepper (1971), 'Fragmentenreis', litho, gesigneerd en gedateerd '96- 57 x 76 cm - ...[more]
Angeles Nieto (1963), 'Homre' en 'Mujer', pendanten, litho, gesigneerd - 64 x 24 cm - ...[more]
Rembrandt van Rijn (1606-1669), ets: 'De verkondiging aan de herders', gesigneerd en gedateerd in de
Rembrandt van Rijn (1606-1669), ets: 'De verkondiging aan de herders', gesigneerd en gedateerd in de plaat 1634 -26 x 22 cm- ...[more]
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937), duinlandschap bij Schoorl, litho -70 x 100 cm -
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937), duinlandschap bij Schoorl, litho -70 x 100 cm - ...[more]
Co Westerik (1924-2018), 'Meisje', litho, gesigneerd en gedateerd '96 - 50 x 63 cm - ...[more]
Holly Witteveen (1948), 'Oogappel' en 'Doornroosje', twee deels handgekleurde lithos's, gesigneerd
Holly Witteveen (1948), 'Oogappel' en 'Doornroosje', twee deels handgekleurde lithos's, gesigneerd en gedateerd '97 - 45 x 58 cm - ...[more]
Sepiatekening naar een 18e eeuwse gravure, voorstellende Admiraal Robert Harland (1715-1784),
Paar handingekleurde gravures in lijst: Duynkercke, 17e eeuw -beide 52 x 64 cm- ...[more]
Handgekleurde gravure in lijst, landkaart omgeving Duynkercke -76 x 79 cm- ...[more]
Handgekleurde gravure in lijst: Duynkercke, P. Mortier, 17e eeuw -57 x 70- ...[more]
Diverse handgekleurde gravures in lijst, koloniaal America en Australië, 18e eeuw ...[more]
Twee prints naar Karel Appel, daarbij: ingelijste reproductie naar Ansatu ...[more]
Etsen, litho's, gravures, etc., topografie, historisch, etc. ...[more]
Gravures, houtdrukken, lithografieën, etc., waaronder Jan Toorop, veel ingelijst, 18e/20e eeuw
Gravures, houtdrukken, lithografieën, etc., waaronder Jan Toorop, veel ingelijst, 18e/20e eeuw ...[more]
Circa 170 diverse gravures, 18e/20e eeuw ...[more]
Circa 235 ansichtkaarten Duitsland, waarbij acht Litho-kaarten ...[more]
Félix Bonfils (1831-1885), albumine print, 'Jaffa, Vue de la mer' - 20 x 26 cm - ...[more]
Facsimiles van 17e tm. 19e eeuwse boeken: Librije der Geneeskonst, deel 1 tm. 5, en 7, Lust-Hof
Mayer, August L., Dibugos Originales de Maestros Españoles, The Hispanic Society of New York, Karl