Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

27 items 27 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

27 items
Per Page

Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm - ...[more]

Corneille (1922-2010) compositie met vrouwenhoofd en vogel, aquatint, gesigneerd en gedateerd 2001, genummerd 41/70 -38 x 47 cm- ...[more]

Holly Witteveen (1948), 'Oogappel' en 'Doornroosje', twee deels handgekleurde lithos's, gesigneerd en gedateerd '97 - 45 x 58 cm - ...[more]