Paar porseleinen cassolettes in classisistische stijl, Wenen, 20e eeuw -ca. 30 cm hoog, één dekselknop gerestaureerd- ...[more]
Zeven verzilverde onderborden: Royal France, daarbij: twee Christofle vormstukjes in originele
Zeven verzilverde onderborden: Royal France, daarbij: twee Christofle vormstukjes in originele doos en één Swarovski ...[more]
Steengoed pot en twee kruiken, 18e/19e eeuw ...[more]
Engelse brievenweger, Salter's, ca. 1900 (H. 18 cm.) ...[more]
Tinnen maatbeker voor 2 liter, waarschijnlijk Franse makelij, vrij modern (hoogte ca. 26 cm.),
Vermoedelijk politie/veldwachter sabel, gemarkeerd 'R. De Rooster, Fabricant Bruxelles', geheel in
Vermoedelijk politie/veldwachter sabel, gemarkeerd 'R. De Rooster, Fabricant Bruxelles', geheel in redelijk staat ...[more]
Sabel veldwachter, kling gemarkeerd 'J. Fonson, Bruxelles, in keurige staat, knikje in bijbehorende schede ...[more]