Vijf stuks blauw/grijs aardewerk, voornamelijk misbaksels, 13e/14e eeuw - diverse kwaliteiten
Vijf stuks blauw/grijs aardewerk, voornamelijk misbaksels, 13e/14e eeuw - diverse kwaliteiten ...[more]
Twee aardewerk 'Jacoba' kannetjes, 15e eeuw - H. 23 cm - - beide gerestaureerd - ...[more]
Een ketting gemaakt van vnl. carneoolkralen, opnieuw geregen, wellicht 1500-5000 jaar oud, vindplaats Mali/Niger, Sahara ...[more]
Een ketting gemaakt van kwartskralen, opnieuw geregen, wellicht 2000-2500 jaar oud, vindplaats
Een ketting gemaakt van kwartskralen, opnieuw geregen, wellicht 2000-2500 jaar oud, vindplaats Mali/Niger, Sahara ...[more]
Diverse bodemvondsten waaronder Romeins ...[more]
A curious bronze applique, God's head (?) with Phrygian cap, probably Armenia / Mesopotamia (
A curious bronze applique, God's head (?) with Phrygian cap, probably Armenia / Mesopotamia (height 7 cm.) ...[more]
Geglazuurd aardewerk vat met ingekerfd decor, riet omwonden, Dogon Mali - H. 44 cm - ...[more]
Gestoken houten graandeurtje, Dogon, Mali - 80 x 50 cm - ...[more]
Zeepstenen schaakset, Nigeria
Zeepstenen schaakset, Nigeria ...[more]
Twee fijngeweven doeken, Toba Batak, Noord-Sumatra - 210 x 110 en 150 x 110 cm - ...[more]
Naoorlogs, luchtbuks, geen markeringen zichtbaar, wat beschadigingen doch in werkende toestand
Naoorlogs, luchtbuks, geen markeringen zichtbaar, wat beschadigingen doch in werkende toestand ...[more]
Nederlandse wandelsabel, M1912, gemarkeerd 'Yzerhouwer' en 'A.C.S.'. Schede heeft wat zeer lichte
Nederlandse wandelsabel, M1912, gemarkeerd 'Yzerhouwer' en 'A.C.S.'. Schede heeft wat zeer lichte schade aan één zijde, fraai geheel ...[more]
Oorkonde Kruis voor Krijgsverrichtingen, Matroos 3e Klasse, voor de expeditie Boni 1859, uitgereikt 's Gravenhage 1869 ...[more]
Circa 1900, Militaire Willemsorde, 4e Klasse, één stuk emaille ontbreekt, verder wat tikjes in