- Archeology (1)
- Books, documents (3)
- Curiosa (2)
- Ethnografie (1)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (8)
- Militaria: Awards, Medals (44)
- Militaria: Badges, insignia (4)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (19)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (16)
- Militaria: Interbellum (21)
- Militaria: Lots, collections (9)
- Militaria: Miscellaneous (43)
- Militaria: Rifles, pistols (3)
- Militaria: Swords, daggers (6)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (18)
- Militaria: WWII (372)
- Münzen, Medaillen (1)
- Silver (2)
- Silver- and goldplated objects (1)
- Toys and Games (1)
Remove filter- Arms, Armour & Militaria (776)
Belgische School: portret politieagent met sabel, 'H. Contryn Laureat de Belgique', olieverf op
Dirk Filarski (1885-1964), Zwitserse boerderij, mogelijk te Clarens, olieverf op doek, gesigneerd en
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), stier in stal, olieverf op paneel, geisgneerd -29 x 39 cm.-
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), stier in stal, olieverf op paneel, geisgneerd -29 x 39 cm.- ...[more]
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), molen, olieverf op doek, gesigneerd -52 x 35,5, retouches-
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), molen, olieverf op doek, gesigneerd -52 x 35,5, retouches- ...[more]
Pieter de Regt (1877-1960), landschap met molen, olieverf op doek, gesigneerd -beschadigd-36 x 45
Pieter de Regt (1877-1960), landschap met molen, olieverf op doek, gesigneerd -beschadigd-36 x 45 cm.- ...[more]
Twaalf studie krijttekeningen voorstellende vrouwelijk naakt, deels ges. J. Voskuijl - ca. 24 x 34
Twaalf studie krijttekeningen voorstellende vrouwelijk naakt, deels ges. J. Voskuijl - ca. 24 x 34 cm - ...[more]
Johan Faber, Gronings landschap, ets, eigen druk, gesigneerd -24 x 30 cm.-; "Trompetsteeg Arnhem",
Boek 'Deutschland erwacht' propaganda-uitgave der NSDAP 1933 met overvloedig beelmateriaal ...[more]
Ingekleurde landkaart: Maastricht, Paul Rapin de Thoyras, Battle of Maestricht, May 14th 1703 -39,
Ingekleurde landkaart: Maastricht, Paul Rapin de Thoyras, Battle of Maestricht, May 14th 1703 -39,5 x 49 cm- ...[more]
Drie handgekleurde opticaprenten: Bremen, Luzern en Koblenz -38 x 48 cm, manco's- ...[more]
A lot with 2 early Christian crosses, added a bronze artefact in the shape of a sword (with suspension loop) ...[more]
Golok zwaard, Java -75 cm-
Golok zwaard, Java -75 cm- ...[more]
Verzilverd bestekgedeelte, Keltum, 52 delen, puntfilet, daarbij: zeven verzilverde ijslepel en
Verzilverd bestekgedeelte, Keltum, 52 delen, puntfilet, daarbij: zeven verzilverde ijslepel en divers anders verzilverd ...[more]
Acht verrekijkers, 19e en 20e eeuw, daarbij: revolver, circa 1900, incompleet ...[more]
Flinke doos met politietoebehoren, holsters, portofoontassen, etc. ...[more]
2e gehalte zilveren mes en lepel en vijf vleesvorkjes ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: gashouder, 1954 BK GAS 1979 ...[more]
Bronzen Orpheus medaille, ontwerp uit 1893 van Lucien Coudray (1864-1932), uitvoering: Parijse Munt,
Bronzen Orpheus medaille, ontwerp uit 1893 van Lucien Coudray (1864-1932), uitvoering: Parijse Munt, 1983 ...[more]
Turkije, WOII, Turkse Mauser, gedateerd 1935, sporen van gebruik, stock heeft scheur tussen
België/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame
Lot van drie reproductie Hitlerjugend daggers, met Rzm markering en gravering 'Blut und Ehre'
Lot van drie reproductie Hitlerjugend daggers, met Rzm markering en gravering 'Blut und Ehre' ...[more]
Lot van twee reproductie daggers, SA en SS, een draagoog aan schede ontbreekt ...[more]
Museumreproductie 2de model Luftwaffe dolk, in nette staat ...[more]
WOII, vijfmaal repro schede voor Fairbairn-Sykes gevechtsmes ...[more]
Tweemaal reproductie sabels, waarbij Royal Navy ...[more]
WOII, Hembrug bajonet, in redelijke staat met enige pitting, met bijbehorende beschadigde schede
WOII, Hembrug bajonet, in redelijke staat met enige pitting, met bijbehorende beschadigde schede ...[more]
WOII, Hembrug bajonet, in nette staat met lichte pitting, met bijbehorende repro schede ...[more]
Hembrug bajonet, kling heeft flinke pitting, met reproductie schede ...[more]
Hembrug bajonet met bijbehorende schede, ingekort en forse roestschade, toevoegd stormdolk in
Hembrug bajonet met bijbehorende schede, ingekort en forse roestschade, toevoegd stormdolk in vondststaat, leuke opknappers ...[more]
WOII, M1941 Johnson bajonet, gemarkeerd '131', met bijbehorende schede, gemarkeerd '2111'. In
WOII, M1941 Johnson bajonet, gemarkeerd '131', met bijbehorende schede, gemarkeerd '2111'. In nette staat, zeer fraai en zeldzaam stuk ...[more]
Matrozendolk M55, gemarkeerd 'Southern & Richardson, Sheffield. England, Kon. Marine 1955'. Schede
Naoorlogs, M4 bajonet met schede, geheel in keurige staat ...[more]
WOI, bajonet voor Mauser, in vondststaat, gemarkeerd 'Simson, Suhl' ...[more]
WOII, bajonet voor K98, nummergelijk, schede en bajonet gemarkeerd '3253', met makersmarkering 'E.
WOII, nummergelijke bajonet voor K98, met lederen cavalerie koppelschoen. Koppelschoen voorzien
WOII, bajonet voor K98, nummergelijk, schede en bajonet gemarkeerd '6765a', met makersmarkering '
WOII, bajonet voor K98, met lederen koppelschoen. Koppelschoen voorzien van stempel 'FR. Offerman&
WOII, K98 bajonet, gemarkeerd '44 Crs' (Paul Weyersberg & Co, 1944), schede en kling nummergelijk
WOII, nummergelijke K98 bajonet, schede en kling genummerd '7293 g', maker 'S.178G' (Gebr. Heller
WOII, lot bestaande uit ongemarkeerde K98 bajonet en schede, koppelschoen gemarkeerd 'Bernhard Meyer
WOII, lot van vier Mauser bajonetten, in diverse condities, bezichtiging aanbevolen ...[more]
WOII, parade bajonet, gemarkeerd 'E. Pack & Söhne, Solingen', originele rode stof in de bajonetgleuf
WOII, paradebajonet, met makersmarkering 'Klittermann & Moog GmbH, Solingen-Haan', inclusief
Pattern 1913 bajonet, gemaakt door Remington, met bijbehorende schede gemarkeerd 'W.J.H B', in nette
Pattern 1913 bajonet, gemaakt door Remington, met bijbehorende schede gemarkeerd 'W.J.H B', in nette staat ...[more]
WOII, lot van 3 Britse spijkerbajonetten, eenmaal geel geverfd ...[more]
Australië, WOII, Enfield Pattern 1907 bajonet, gedateerd 1944, gemarkeerd 'MA 1907, 3, 44', op
Naoorlogs, No9 MKI bajonet, gemarkeerd D-50, (Royal Small Arms Factory, Enfield) ...[more]
Naoorlogs, L1A3 bajonet, met canvas houder, in keurige conditie ...[more]
Naoorlogs, FAL bajonet, met bijbehorende schede, geen markeringen aanwezig ...[more]
Naoorlogs, FAL type C bajonet, toegevoegd een schermdegen ...[more]
WOI, Model 1874 Gras bajonet, met inscriptie van Tulle Arsenaal, Maart 1872, bajonet en schede
WOI, lot bestaande uit een Gras bajonet in matige conditie en een M1886 Lebel bajonet in nette
WOI, lot bestaande uit een Gras bajonet in matige conditie en een M1886 Lebel bajonet in nette conditie ...[more]
WOI, Lebel bajonet Mle 1886/16, niet nummergelijk met schede, met diverse makersmarkeringen,
WOI, Lebel bajonet Mle 1886/16, niet nummergelijk met schede, met diverse makersmarkeringen, gezien de leeftijd in keurige staat ...[more]
WOI, tweemaal M1886 Lebel bajonet, waaronder een ingekorte versie, schedes niet aanwezig, met
WOI, tweemaal M1886 Lebel bajonet, waaronder een ingekorte versie, schedes niet aanwezig, met roest en pitting ...[more]
US M1 Garand bajonet, gemarkeerd '1943, U.C.' en Ordnance Bomb, met schede, ontgrendelknop mist
US M1 Garand bajonet, gemarkeerd '1943, U.C.' en Ordnance Bomb, met schede, ontgrendelknop mist ...[more]