Art, Antiques, Asian & Tribal Art

73 items 73 items
No Image
Auction closed (7 day sale)
room

Auction details

Art, Antiques, Asian & Tribal Art

Auction closed (7 day sale)

Auction dates

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Remove filter

Filtered by:

  • Category
73 items
Per Page
  • List
  • Grid

This auctioneer has chosen to not publish their results. Please contact them directly for any enquiries.

Religieuse textilia; een rood brokaten samengestelde kazuifel, een ronde Joodse doek en een geborduurde Islamitische kalligrafieDe kazuifel afgewe...

Europees textilia, diverse fragmenten waaronder Gobelin, bovengordijn met brokaatfranje en meubelontwerp Amsterdamse SchoolHierbij stoelafhaal ca ...

Europees textiel; een bovengordijn, een paar muiltjes en een geborduurde mapbovengordijn met florale motieven en pompons, de muiltjes met zilverb...

Europa, textilia, een geborduurde zijde sjaal met franje. Hierbij merklappen, babykleertjes, kant, twee waaierstwee ingelijste merklappen, een bli...

Nederland, twee vlagfragmenten met floraal beschilderde middenbaan, resten van goudverf, rood, wit, blauwe buitenranden19e eeuw; l 105 en b 135; 2...

Acht differente textilia, waaronder een Bunschoter kraplak en een sjaal waarop een jonge koningin Wilhelminao.a. twee Egyptische souvenir doeken e...

Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (gerestaureerd); 167 x 77 cm; 1800 ...[more]

Twee fragmenten goudleer behang, 18e eeuw,met voorstelling van rocailles, bloemen en dolfijnkop. Elk in omlijsting; 90 x 47 en 47 x 47 cm.; [2]240...

Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij prieel; 126 x 128 cm.; [1]300 ...[more]

Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]

Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen; 341 x 265 cm.; 14500 ...[more]

Italie, fluweel brokaat textielfragment, 15e eeuw,met gouddraad ingeweven patronen van granaatappel. Herkomst: Collectie van oud priester Jacob Sp...

Quchan kleed188 x 148 cm.; 1150 ...[more]

Kaukasisch kleed206 x 133 cm.; 1100 ...[more]

Perzisch tapijt309 x 208 cm.; 1300 ...[more]

Hamadan loper288 x 90 cm.; [1]120 ...[more]

Heriz Gorawan kleed193 x 148 cm.; 1100 ...[more]

Heriz kleed262 x 206 cm.; [1]120 ...[more]

Heriz Gorawan kleed285 x 215 cm.; 1100 ...[more]

Heriz kleed; 384 x 294 cm.; [1]220 ...[more]

Heriz kleed; 350 x 243 cm.; [1]200 ...[more]

Chichi Shirvan kleed188 x 120 cm.; 1800 ...[more]

Heriz kleed; 300 x 238 cm.; [1]220 ...[more]

Afghan kleed386 x 255 cm.; 1400 ...[more]

Heriz kleed333 x 218 cm.; 1350 ...[more]

Kazak Lizgi kleed373 x 142 cm.; 1700 ...[more]

Kazak kleed196 x 133 cm.; 1350 ...[more]

Kaukasisch kleed253 x 122 cm.; 11400 ...[more]

Sarouck kleed; 159 x 102 cm.; [1]80 ...[more]

Mahal kleed366 x 204 cm.; 1300 ...[more]

Heriz kleed342 x 247 cm.; [1]280 ...[more]

Sarouck kleed200 x 124 cm.; 1300 ...[more]

Baktiar kleed308 x 210 cm.; [1]260 ...[more]

Heriz kleed280 x 209 cm.; 1300 ...[more]

Anatol kleed335 x 227 cm.; [1]100 ...[more]

Serkoy kleed297 x 196 cm.; 1400 ...[more]

Baluch kleed200 x 107 cm.; 1350 ...[more]

Yamut kleed292 x 174 cm.; 1450 ...[more]

Loading...Loading...