the saleroom

The home of art & antiques auctions

Brand

Item Type

Art, Antiques, Collectibles

De Eland Catalogue 15 Apr 2019 19:00 CEST (18:00 BST) (8 day sale)

  • Lots: 2001 - 2250
  • Lots: 501 - 857
  • Lots: 1 - 306
  • Lots: 1301 - 1539
  • Lots: 2301 - 2440
  • Lots: 4001 t/m 4182
  • Lots: 3001 – 3287
  • Lots: 1001 - 1221
AP Diemen (Amsterdam),

  • Weesperstraat 110
  • AP Diemen (Amsterdam)
  • 1112
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auctioneer Details

There are 1995 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 34

Blondmahonie canape bekleed met zwarte stof waarin bloemmotievenMahogany canape covered with

Lot 1

Blondmahonie canape bekleed met zwarte stof waarin bloemmotieven Mahogany canape covered with fabric decorated with flowers

More details

Mahonie damesbureau met groen leer ingelegd blad 4 laden en 1 foplade, afgezet met met bronzen

Lot 2

More details

Stel tafellampen op gestoken houten voet, h. 87 cm.

Lot 3

More details

Palissander schrijfkist met koperen ingelegde bies en met groen vilt ingelegd schrijfblad,

Lot 4

Palissander schrijfkist met koperen ingelegde bies en met groen vilt ingelegd schrijfblad, Engeland ca. 1900, h. 18, br. 49, d. 38 cm.

More details

Noten Louis XV-stijl commode met 3 laden op bolklauw poten, h. 77, br. 100, d. 50 cm.

Lot 5

More details

Stel eiken gestoken sierornamenten met o.a. granaatappel en druiven, l. 85 cm.Pair of 2 oak carved

Lot 6

Stel eiken gestoken sierornamenten met o.a. granaatappel en druiven, l. 85 cm. Pair of 2 oak carved ornaments, l. 85 cm.

More details

Mahonie handwerkmans werkstuk van commode met 5 laden, 19e eeuw, h. 48, br. 43, d. 25 cm.

Lot 7

More details

Lot van 3 gekapte marmeren siervazen, h. 48 cm.

Lot 8

More details

Noten kast met vitrine opstand waarin 2 beglaasde deuren waarachter stof, met 5 lade en 3 paneel

Lot 9

More details

Serie van 6 noten armstoelen met bruin leren bekleding op bronzen klauwpoten, 19e eeuw,

Lot 10

More details

Mahonie damesbureau met etagere opstand bekroond met timpaan, waaronder uitschuifbaar schrijfblad

Lot 11

More details

Machinaal geweven gobelin met romantische voorstelling van figuren in interieur, 155 x 115 cm.

Lot 12

More details

Mahonie Edwardiaanse-stijl boekenkast met 4 glazen deuren en 4 paneeldeuren, ca. 1985, h. 218, br.

Lot 13

More details

Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm.A carpet, Vintage, 382 x 290 cm.

Lot 14

Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. A carpet, Vintage, 382 x 290 cm.

More details

Lot van 2 Louis XVI spiegels in vergulde lijst met cartouche en rosetten, 18e/19e eeuwA collection

Lot 15

More details

Draaibare Amerikaans eiken bureaustoel met spijlen in de rug\

Lot 16

Draaibare Amerikaans eiken bureaustoel met spijlen in de rug \

More details

Tapijt, Kerman 240 x 150 cm.Kerman carpet 240 x 150 cm.

Lot 17

Tapijt, Kerman 240 x 150 cm. Kerman carpet 240 x 150 cm.

More details

Eiken ovale salontafel, h. 52, br. 160, d. 100 cm.

Lot 18

More details

Mahonie Empire tafel met zwart marmeren blad op kolompoot uitlopend in plateau op klauwpoten, 19e

Lot 19

More details

Deels vergulde pendule bekroond met moeder en 2 kinderen en emaille wijzerplaat, Frankrijk 19e eeuw,

Lot 20

Deels vergulde pendule bekroond met moeder en 2 kinderen en emaille wijzerplaat, Frankrijk 19e eeuw, h. 52 cm.

More details

Mahonie Louis XVI-stijl penantkast, met 2 paneeldeuren, afgezet met bronzen beslag van guirlandes,

Lot 21

More details

Wortelnoten Louis XV bureau met schuine schrijfklep waarachter interieur met keldertje en

Lot 22

More details

Stel tafellampen met kristallen pegelsA pair of table lamps with cristal ornaments

Lot 23

Stel tafellampen met kristallen pegels A pair of table lamps with cristal ornaments

More details

Porseleinen Limoge tafellamp met decor van figuren in landschap met rood stoffen kap, h. 90 cm.

Lot 24

More details

Wortelnoten naaitafeltje met marqueterie ingelegd blad op harppoten verbonden door regel, 19e

Lot 25

Wortelnoten naaitafeltje met marqueterie ingelegd blad op harppoten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 71, br. 55, d. 40 cm. (blad gescheurd)

More details

Wortelnoten Louis XV kabinet met gestoken kuif waronder 2 paneeldeuren en 4 laden afgezet met

Lot 26

More details

Deels wortelnoten gefineerde commode met 4 lade en rustend op klauwpoten, 19e eeuw h.90, br.130 en

Lot 27

More details

Koperen leeslamp met 2 wit glazen kappenTable lamp with 2 white glass shades

Lot 28

Koperen leeslamp met 2 wit glazen kappen Table lamp with 2 white glass shades

More details

Serie van 6 Louis XV-stijl stoelen met gestreepte bekleding, w.o. 2 armstoelen.

Lot 29

More details

Wortelnoten gefineerde Louis XVI vitrinekast met gestoken kuif waarin bloemmotieven, met beglaasde

Lot 30

More details

Tapijt, Heriz, 390 x 280 cm.Carpet, Heriz, 390 x 280 cm.

Lot 31

Tapijt, Heriz, 390 x 280 cm. Carpet, Heriz, 390 x 280 cm.

More details

Clubfauteuil overtrokken met leer

Lot 32

More details

Lot 33

More details

Tabouret met klepdeksel bekleed met leer

Lot 34

More details

Oorfauteuil bekleed met leer

Lot 35

Oorfauteuil bekleed met leer

More details

Mahonie tafel met marmeren blad op gestoken voet uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 73, diam. 90

Lot 36

More details

5-lichts hanglamp met gekleurd kristallen pegels.Lamp with colored cristal ornaments

Lot 37

5-lichts hanglamp met gekleurd kristallen pegels. Lamp with colored cristal ornaments

More details

Serie van 4 iepenhouten stoelen, waarvan 1 armstoel met in de rug pijlen, 19e eeuwA set of 4

Lot 38

Serie van 4 iepenhouten stoelen, waarvan 1 armstoel met in de rug pijlen, 19e eeuw A set of 4 wooden chairs, among which 1 armchair, 19th century

More details

Mahonie Louis XVI commode met 3 laden en koperen trekkers, h. 78, br. 88, d. 44 cm.Mahogany Louis

Lot 39

Mahonie Louis XVI commode met 3 laden en koperen trekkers, h. 78, br. 88, d. 44 cm. Mahogany Louis XVI commode with 3 drawers.

More details

Schoorsteenpendule in marmeren kast met 2 zijstukken, Frankrijk 19e eeuw (chips vazen)Chimney

Lot 40

More details

Mahonie ladenkast voorzien van 8 laden afgezet met cannelures, eind 19e eeuw, h. 165 br. 107 d. 58

Lot 41

More details

Mahonie Willem III penantkast met lade en 2 paneeldeuren, Holland ca. 1880, h. 92, br. 110, d. 49

Lot 42

Mahonie Willem III penantkast met lade en 2 paneeldeuren, Holland ca. 1880, h. 92, br. 110, d. 49 cm. (diverse beschadigingen)

More details

Stel tafellampen op houten voet en slangen-print kap, h. 60 cm.

Lot 43

More details

Eiken bruidkistje met koperen etiket, gedat. 3 februari 1926, h. 26, br. 41, d. 29 cm. (hengsel

Lot 44

Eiken bruidkistje met koperen etiket, gedat. 3 februari 1926, h. 26, br. 41, d. 29 cm. (hengsel defect)

More details

Mahonie Willem III kast met 3 glazen deuren, 3 uitschuifbare planken, 3 laden en 3 paneeldeuren

Lot 45

More details

Wortelnoten Willem III damesbureau met medallion in opstand, vakverdeling en laden achter klep,

Lot 46

Wortelnoten Willem III damesbureau met medallion in opstand, vakverdeling en laden achter klep, ca. 1880 h.129, br.85 en d.42 cm.

More details

Mahonie Biedermeier secretaire a abantant, met 5 laden en schrijfklep waarachter vakverdeling, 19e

Lot 47

More details

Geel koperen Bouillotte tafellamp met zwart metalen kapCopper Bouillotte lamp with black metal

Lot 48

Geel koperen Bouillotte tafellamp met zwart metalen kap Copper Bouillotte lamp with black metal shade

More details

Stel Louis XVI-stijl armstoelen met vruchtenhout ingelegde rugleuning.pair of Louis XVI-style

Lot 49

Stel Louis XVI-stijl armstoelen met vruchtenhout ingelegde rugleuning. pair of Louis XVI-style armchairs.

More details

Een tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm.A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.

Lot 50

Een tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.

More details

Stel porseleinen Kutani olielampen met decor van bloesemtakken en landschap op messing montering,

Lot 51

More details

Mahonie Biedermeier bankstel bekleed met gele stof, bestaande uit voltaire en 2-zitsbank, rustend op

Lot 52

More details

Serie van 4 Biedermeier stoelen met groen velours zitting, 19e eeuw.

Lot 53

More details

Mahonie spinnekoptafel op 4-sprant, 19e eeuw, h. 78, br. 135, d. 95 cm.

Lot 54

More details

16-lichts hanglamp met kristallen pegelsLamp with cristal ornaments

Lot 55

16-lichts hanglamp met kristallen pegels Lamp with cristal ornaments

More details

Lot 56

More details

8-lichts hanglamp met kristallen pegelsLamp with cristal ornaments

Lot 57

8-lichts hanglamp met kristallen pegels Lamp with cristal ornaments

More details

Stel goudlak houten kapitale urnvormige lampvoeten, met chiffon zijde gele lampenkappen, h. 115

Lot 58

More details

Mahonie XVI commode met marmeren blad en 3 laden afgezet met bronzen beslag voorzien van

Lot 59

More details

Serie van 4 palissander Victoriaanse stoelen met groen velours zitting, Engeland ca. 1880.Set of 4

Lot 60

Serie van 4 palissander Victoriaanse stoelen met groen velours zitting, Engeland ca. 1880. Set of 4 Victoriaan chairs, England ca. 1880.

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 34