Art, Antiques, Collectibles

De Eland Catalogue 16 Sep 2019 19:00 CEST (18:00 BST) (4 day sale)

AP Diemen (Amsterdam)

  • Weesperstraat 110
  • AP Diemen (Amsterdam)
  • 1112
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auctioneer Details

There are 1994 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 34

Eiken halvemaan tafel op 3 gedraaide poten, 19e eeuw, h. 78, br. 122, d. 65 cm. ...[more]

Mahonie armstoel met geborduurde zitting. ...[more]

Mahonie tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, eind 19e eeuw, h. 72, br. 125, d. 90 cm. ...[more]

Stel mahonie Victoriaanse stoelen, leuning met gestoken ornamenten, Engeland ca. 1880. (1x gerestaureerd) ...[more]

Eiken Drents Louis XVI kabinet met halfronde kap, twee paneeldeuren en drie lade, 18e eeuw h.244, br.167 en d.50 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]

Mahonie vlinderbank bekleed met roze verlours, rustend op krulpoten, 19e eeuw, velours sleets Mahogany canape with pink velvet ...[more]

Wandkleed, Gobelin, met jachttafereel, afm. ca. 240 x 190 cm. ...[more]

Tapijt, Mir 378 x 278 cm. ...[more]

Teakhouten bibliotheek trap, h. 110 cm. ...[more]

Mahonie coulissentafel met tussenblad, Engeland 19e eeuw, h. 76, bladmaat 105 x 105 tot 147 x 105 cm. (met slinger) ...[more]

Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en lade, 19e eeuw, h. 73, br. 57, d. 47 cm. ...[more]

Geel metalen 12-lichts hangkroon met pegels ...[more]

Noten Louis XV-stijl vitrinekast met deels glazen deur en afbeelding van romantisch paar, h. 152, br. 63, d. 32 cm. ...[more]

Staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat, 8-daags en seconden-datum aanduiding, Engeland ca. 1820, h. 225 cm. ...[more]

Mahonie Louis XV-stijl hangvitrine met gestoken kuif en 2 glazen deurtjes, ca. 1900, h. 87, br. 88, d. 23 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz 410 x 307 cm. ...[more]

Mahonie Empire ronde eetkamertafel, 19e eeuw, h. 74,5 en diam. 117 cm. ...[more]

Serie van 6 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning en gestreepte zitting, 19e eeuw. (met restauraties) ...[more]

Mahonie Empire chiffonnière met 6 laden geflankeerd door 2 zuilen, Frankrijk 19e eeuw, h. 148, br.98, d. 57 cm. ...[more]

Oorfauteuil op noten Queen Anne-stijl poten en voetenbank. ...[more]

16-lichts kristallen hanglamp ...[more]

6-lichts kristallen hanglamp ...[more]

Mahonie voltaire met rood velours bekleed, 19e eeuw. ...[more]

Tapijt, Heriz, 390 x 280 cm. Carpet, Heriz, 390 x 280 cm. ...[more]

Stel mahonie armstoelen in Raffles-stijl. ...[more]

Mahonie Empire ronde haltafel met glazen blad, 19e eeuw h.74 en diam.77 cm. ...[more]

Eiken bibliotheektafel met 6 lade en twee wangen, h.77, bladmaat 184 x 109 cm. ...[more]

Hoefvormige armstoel bekleed met bruin leer ...[more]

Tabouret met schapenleer overtrokken ...[more]

Mahonie speeltafel, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 84 x 84 cm. ...[more]

  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 34