Art, Antiques, Collectibles

De Eland Catalogue 16 Sep 2019 19:00 CEST (18:00 BST) (4 day sale)

  • Weesperstraat 110
  • AP Diemen (Amsterdam)
  • 1112
  • Netherlands

Important Information Terms & Conditions Print Catalogue
Buyer's premium inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auctioneer Details

There are 1994 item(s) within this sale

Beta search

Click here to switch to our new beta search
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 34

Eiken halvemaan tafel op 3 gedraaide poten, 19e eeuw, h. 78, br. 122, d. 65 cm.

Lot 1

More details

Eiken schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 152, d. 76 cm.

Lot 3

More details

Mahonie Edwardiaanse herenkast met 2 deuren en 3 laden geflankeerd door 2 vitrinedeuren, Engeland

Lot 4

More details

Eiken Louis XVI theetafel met 2 zijbladen en 2 laden, 19e eeuw, h. 73, br. 120, d. 87 cm.

Lot 5

More details

Mahonie kapspiegel bekroond met knop voorzien van 1 vak met klep, rustend op gestoken poten, h. 75

Lot 6

Mahonie kapspiegel bekroond met knop voorzien van 1 vak met klep, rustend op gestoken poten, h. 75 cm. Mahogany table mirror, h. 75 cm.

More details

Mahonie Biedermeier linnenkast met twee paneeldeuren, 19e eeuw h.174, br.113 en d.50 cm. Mahogany

Lot 7

More details

Mahonie armstoel met geborduurde zitting.

Lot 8

More details

Mahonie tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, eind 19e eeuw, h. 72, br.

Lot 9

Mahonie tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, eind 19e eeuw, h. 72, br. 125, d. 90 cm.

More details

Stel mahonie Victoriaanse stoelen, leuning met gestoken ornamenten, Engeland ca. 1880. (1x

Lot 10

Stel mahonie Victoriaanse stoelen, leuning met gestoken ornamenten, Engeland ca. 1880. (1x gerestaureerd)

More details

Mahonie schrijftafel met klep in blad op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 76, br. 120, d. 90 cm.

Lot 11

More details

Eiken Drents Louis XVI kabinet met halfronde kap, twee paneeldeuren en drie lade, 18e eeuw h.244,

Lot 12

Eiken Drents Louis XVI kabinet met halfronde kap, twee paneeldeuren en drie lade, 18e eeuw h.244, br.167 en d.50 cm.

More details

Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.

Lot 13

More details

Mahonie vlinderbank bekleed met roze verlours, rustend op krulpoten, 19e eeuw, velours sleets

Lot 14

Mahonie vlinderbank bekleed met roze verlours, rustend op krulpoten, 19e eeuw, velours sleets Mahogany canape with pink velvet

More details

Geschilderd houten Louis XVI-stijl haardscherm met geborduurd binnenscherm, h. 104 cm.

Lot 15

More details

Wandkleed, Gobelin, met jachttafereel, afm. ca. 240 x 190 cm.

Lot 16

More details

Mahonie uitklaptafel met koperen rozetten en klauwpootjes, 19e eeuw, h. 74 en diam. 110 cm.

Lot 17

More details

Mahonie Empire secretaire met schrijfklep waarachter interieur met 2 ingelegde paneeldeurtje en 9

Lot 18

More details

Mahonie ovale tafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 71, br. 124, d. 92 cm.

Lot 19

More details

Tapijt, Mir 378 x 278 cm.

Lot 20

Tapijt, Mir 378 x 278 cm.

More details

Teakhouten bibliotheek trap, h. 110 cm.

Lot 21

More details

Mahonie ovaal klaptafeltje met inlegwerk van schelpmotief rustend op 3-sprant Mahogany table

Lot 22

More details

Wortelnoten Louis XV kabinet met gestoken kuif waaronder 2 paneeldeuren en 4 laden afgezet met

Lot 24

More details

Mahonie coulissentafel met tussenblad, Engeland 19e eeuw, h. 76, bladmaat 105 x 105 tot 147 x 105

Lot 25

Mahonie coulissentafel met tussenblad, Engeland 19e eeuw, h. 76, bladmaat 105 x 105 tot 147 x 105 cm. (met slinger)

More details

Serie van 6 mahonie gondelstoelen bekleed met damast, 19e eeuw, hierbij mahonie deels ingelegde

Lot 26

More details

Mahonie Biedermeier naaitafeltje, onder klep een interieur en wolzak, 19e eeuw, h. 79, br. 55, d. 45

Lot 27

Mahonie Biedermeier naaitafeltje, onder klep een interieur en wolzak, 19e eeuw, h. 79, br. 55, d. 45 cm.

More details

Mahonie Empire canape met gestreepte bekleding, 19e eeuw, h. 79, br. 153, d. 63 cm.

Lot 28

More details

Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en lade, 19e eeuw, h. 73, br. 57, d. 47 cm.

Lot 29

More details

Eiken kabinet met 2 paneeldeuren en 5 orgelgebogen laden, Holland ca. 1760, h. 236, br. 165, d. 56

Lot 30

Eiken kabinet met 2 paneeldeuren en 5 orgelgebogen laden, Holland ca. 1760, h. 236, br. 165, d. 56 cm.

More details

Geel metalen 12-lichts hangkroon met pegels

Lot 31

More details

Noten Louis XV-stijl vitrinekast met deels glazen deur en afbeelding van romantisch paar, h. 152,

Lot 32

Noten Louis XV-stijl vitrinekast met deels glazen deur en afbeelding van romantisch paar, h. 152, br. 63, d. 32 cm.

More details

Staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat, 8-daags en seconden-datum aanduiding,

Lot 33

Staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat, 8-daags en seconden-datum aanduiding, Engeland ca. 1820, h. 225 cm.

More details

Eiken Empire chiffonnière met 6 laden en geflankeerd door zuilen op taps toelopende poten, ca. 1820,

Lot 34

More details

Breistoeltje bekleed met creme velours en voorzien van gecapitonneerde rug, 19e eeuw

Lot 35

More details

Mahonie Louis XV-stijl hangvitrine met gestoken kuif en 2 glazen deurtjes, ca. 1900, h. 87, br.

Lot 36

Mahonie Louis XV-stijl hangvitrine met gestoken kuif en 2 glazen deurtjes, ca. 1900, h. 87, br. 88, d. 23 cm.

More details

Noten Louis XV-stijl commode met 3 laden op bolklauwpoten, 20e eeuw, h. 77, br. 90, d. 53 cm.

Lot 37

More details

Mahonie hekjeskabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Holland ca. 1800, h. 240, br. 168, d. 61 cm.

Lot 38

More details

Mahonie Empire bijzettafel met uitklapbaar blad, 2 laden voorzien van bronzen beslag met urn

Lot 39

Mahonie Empire bijzettafel met uitklapbaar blad, 2 laden voorzien van bronzen beslag met urn motieven, en etage, h. 65 br. 46 br. 44 cm.

More details

Tapijt, Tabriz 410 x 307 cm.

Lot 40

Tapijt, Tabriz 410 x 307 cm.

More details

Mahonie Empire ronde eetkamertafel, 19e eeuw, h. 74,5 en diam. 117 cm.

Lot 41

More details

Serie van 6 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning en gestreepte zitting, 19e eeuw. (met

Lot 42

Serie van 6 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning en gestreepte zitting, 19e eeuw. (met restauraties)

More details

Mahonie Empire chiffonnière met 6 laden geflankeerd door 2 zuilen, Frankrijk 19e eeuw, h. 148, br.

Lot 43

Mahonie Empire chiffonnière met 6 laden geflankeerd door 2 zuilen, Frankrijk 19e eeuw, h. 148, br.98, d. 57 cm.

More details

Oorfauteuil op noten Queen Anne-stijl poten en voetenbank.

Lot 44

More details

Mahonie Biedermeijer speeltafel ingelegd met groen vilt, h.76, br.78 en d.40 cm. Mahonie

Lot 45

More details

16-lichts kristallen hanglamp

Lot 46

16-lichts kristallen hanglamp

More details

6-lichts kristallen hanglamp

Lot 47

6-lichts kristallen hanglamp

More details

16-lichts kristallen hanglamp

Lot 48

16-lichts kristallen hanglamp

More details

Staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat, Engeland, 19e eeuw h.227 cm. (barst

Lot 49

More details

Kersenhouten commode met 3 laden afgezet met koperen beslag, het blad versierd met bandintarsia, 19e

Lot 50

More details

Mahonie voltaire met rood velours bekleed, 19e eeuw.

Lot 51

More details

Mahonie en ebbenhouten Renaissance kussenkast versierd met snij- steekwerk in de kap en gestoken

Lot 53

More details

Tapijt, Heriz, 390 x 280 cm. Carpet, Heriz, 390 x 280 cm.

Lot 54

More details

Mahonie Empire secretaire met lade en schrijfklep waarachter interieur en waaronder 3 laden,

Lot 55

Mahonie Empire secretaire met lade en schrijfklep waarachter interieur en waaronder 3 laden, Frankrijk 19e eeuw, h. 159, br. 102, d. 51 cm.

More details

Stel mahonie armstoelen in Raffles-stijl.

Lot 56

More details

Mahonie Empire ronde haltafel met glazen blad, 19e eeuw h.74 en diam.77 cm.

Lot 57

More details

Eiken bibliotheektafel met 6 lade en twee wangen, h.77, bladmaat 184 x 109 cm.

Lot 58

More details

Hoefvormige armstoel bekleed met bruin leer

Lot 59

More details

Tabouret met schapenleer overtrokken

Lot 60

More details

Mahonie speeltafel, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 84 x 84 cm.

Lot 61

More details

Amsterdams staand horloge met verzilverde cijferring, datum-maan aanduiding in wortelnoten kast,

Lot 62

More details

Mahonie Louis XVI klapbuffet met openslaande klep voorzien van etages, 1 lade en 2 jalouziedeuren

Lot 63

More details
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 34