VENINI, GLAS, SEX ST
Rökfärgade med blå rand. Omärkta. 1900-tal. Höjd 13 cm.
HALSLÄNK
18K guld. Pansarlänk. Vikt ca 7,3 gram. Längd 47 cm. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.
ARMLÄNK
HALSLÄNK
18K guld. Fiskbenslänk. Balestra, Italien. Vikt ca 4,1 gram. Längd 40 cm. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.
INGEGERD SILOW, MATTA
Rölakan. Signerad IS. 205x136 cm. En frans saknas.
BERLOCKER MM, FYRA ST
HALSLÄNK