Art, Antiques, Collectibles

1128 items 1128 items
(3 Tag(e) Verkauf)
room

Art, Antiques, Collectibles

(3 Tag(e) Verkauf)

  • ( Lose: 2001 - 2626)
  • ( Lose: 1001 - 1207)
  • ( Lose: 1 - 513)

  • 11:00 MESZ - 17:00 MESZ
  • 11:00 MESZ - 17:00 MESZ
  • 11:00 MESZ - 17:00 MESZ
  • 11:00 MESZ - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Schätzpreis

bis

1128 items
Per Page

Pendule in mahonie kast met emaille wijzerplaat en uurwerk van Henri Jullien, Parijs ca. 1880, h. 33 cm. (glas met schilfer) ...[more]

Tapijt, Islamabad 376 x 282 cm. ...[more]

Wortelnoten Willem III bonheur met gestoken kuif, glazen deur en paneeldeur, Holland, ca. 1880, h. 220, br. 120, d. 58 cm. ...[more]

Zwartlak Louis XV-stijl bureau met rood leer ingelegd blad, 3 laden en met bronzen ornamenten, h. 80, br. 128, d. 75 cm. ...[more]

155 delen Herend porseleinen servies met rood/goud bloemdecor, w.o. borden, theeserviesje, terrines. (div. kwal.) ...[more]

Tapijt, Nain 400 x 295 cm ...[more]

Noten Louis XV-stijl vitrine kast met marqueterie ingelegde glazen deur en met brons beslag afgezet, h. 165, br. 86, d. 45 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan, 416 x 292 cm. ...[more]

Tapijt, Gabbeh 190 x 155 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan 200 x 130 cm. ...[more]

Tapijt, Gabbeh 290 x 205 cm. ...[more]