consoleklok Weense consoleklok in amboniawortel gefineerde kast, voorzien van emaille wijzerplaat en
Friese kortstaart klok Friese iepen kortstaartklok bekroond door koperen bollen, met beschilderde
stoelklok Friese stoelklok met tinnen omlijsting en beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 70 cm.
stoelklok Friese stoelklok met tinnen omlijsting en beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 70 cm. ...[more]
Normandische lantaarnklok Normandische lantaarnklok met keramische wijzerplaat en messing belhek
Friese staartklok Friese staartklok in meekrapkleurige kast, voorzien van beschilderde wijzerplaat
kolompendule Franse palissander gefineerde kolompendule, versierd met intarsia en verguld bronzen
kolompendule Franse palissander gefineerde kolompendule, versierd met intarsia en verguld bronzen beslag, circa 1830, h. 48 cm ...[more]
staartklok Friese eiken staartklok bekroond door vergulde engelen en atlas, met beschilderde
staartklok Friese eiken staartklok bekroond door vergulde engelen en atlas, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 148 cm. ...[more]
marmeren pendule marmeren pendule met gegraveerd decor en geëmailleerde wijzerplaat, 19e eeuw, br.
marmeren pendule marmeren pendule met gegraveerd decor en geëmailleerde wijzerplaat, 19e eeuw, br. 47 cm. ...[more]
pubklok Franse gezwart houten pubklok met geprofileerde rand, adres: A. Voray Metz, 19e eeuw, h.
pubklok Franse gezwart houten pubklok met geprofileerde rand, adres: A. Voray Metz, 19e eeuw, h. 38 cm. ...[more]
pubklok beschilderde ronde metalen pubklok, adres: A. Martens, Paris, ca. 1900, h. 39 cm. ...[more]
gestoken houten barometer gestoken hoten barometer versierd met bladmotieven en c-voluten, 2e helf
gestoken houten barometer gestoken hoten barometer versierd met bladmotieven en c-voluten, 2e helf 19e eeuw, h. 66 ...[more]
wandklok Franse oeil de boeuf wandklok met gezwart houten lijst en geëmailleerde cijfers in cartouches, 19e eeuw, h. 56 cm. ...[more]
stoelklok Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en bekroond door vergulde fries, 19e eeuw,
stoelklok Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en bekroond door vergulde fries, 19e eeuw, h. 75 cm. ...[more]
Friese staartklok eiken Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en bekroond door engelen en
Friese staartklok eiken Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en bekroond door engelen en atlas, 19e eeuw, h. 144 cm. ...[more]
miniatuur klokje miniatuur pendule onder stolp, voorzien van ajourgezaagde parelmoer behuizing in de
miniatuur staand horloge miniatuur staand horloge in noten kast bekroond door timpaan, 19e eeuw,
Boulle klok pendule in schildpad belijmde kast versierd met koperinlegwerk in boulle-techniek,
ronde wandklok Franse wandklok in ronde mahonie behuizing en voorzien van bronzen wijzerplaat,
ronde wandklok Franse wandklok in ronde mahonie behuizing en voorzien van bronzen wijzerplaat, laat empire, circa 1820, diam. 24 cm ...[more]
Franse bracket klok, 18e eeuw Franse Louis XV bracketklok omgeven door fraai vergulde bronzen
empire pendule Franse empire vaaspendule bekroond door bronzen planetarium, met geëmailleerde
empire pendule Franse empire vaaspendule in vergulde porseleinen behuizing, voorzien van gebogen
empire pendule Franse verguld bronzen empire p[endule met voorstelling van fluitspelende jongeling
Weense klok Weense pendule in mahonie behuizing met cilinder speelwerk, ingelegd met satijnhouten
vuurvergulde pendule Franse verguld bronzen empire pendule met voorstelling van putto op paard-en-
Franse reisklok Franse reiswekker of Pendulette d'officier in beschilderde behuizing met emaille
pendule met porseleinen plaquettes bronzen pendule geflankeerd door kariatiden en gedragen door
Zaanse stoelklok Zaanse stoelklok met wortelnoten gefineerde achterplaat, bekroond door messing
kolompendule gezwart houten kolompendule voorzien van verguld bronzen kapitelen en sierornamenten,
kolompendule gezwart houten kolompendule voorzien van verguld bronzen kapitelen en sierornamenten, circa 1850, h. 51 cm ...[more]
neuchateloise Zwitserse tafelklok met beschilderde kast, adres: Zenith, h. 46 cm. -naar antiek
neuchateloise Zwitserse tafelklok met beschilderde kast, adres: Zenith, h. 46 cm. -naar antiek voorbeeld- ...[more]