Remove filter- Armband- und Taschenuhren (23)
- Asiatika (245)
- Gemälde (378)
- Goldene Objekte (18)
- Grafiken (23)
- Kacheln, Plaketten (11)
- Keramik, Glas (107)
- Lampen (46)
- Möbel, Einrichtung (275)
- Niv (3)
- Schmuck (190)
- Silber (309)
- Skulpturen (52)
- Spielzeug (10)
- Teppiche (47)
- Uhren (34)
- Varia (243)
- Weiteres Silber, Schmuck (131)
tilltop tafel Engelse mahonie tilltoptafel met rond opklapbaar blad rustend op gedraaide 3-poot, ca.
tilltop tafel Engelse mahonie tilltoptafel met rond opklapbaar blad rustend op gedraaide 3-poot, ca. 1800, h. 62, diam. 55 ...[more]
eiken commode Hollandse eiken dubbelgebogen commode met gecontourneerd blad en 3 laden, rustend op
Engels bureau Engels mahonie bureau met 2 laden en rolluik waarachter vakken en laden, rustend op
trumeau mahonie biedermeier trumeau met marmeren bovenblad, rustend op gebogen pilaren op basement, ca. 1830, h. 87, br. 65, d. 35 ...[more]
vergulde sofa met tapisserie Franse vergulde sofa met gecontourneerde rug, gebogen armleggers en
theestoof satijnhouten Louis XVI theestoof ingelegd met marquetterie van vaasmotief en ebben biesintarsia, 18e eeuw, h. 49 cm. ...[more]
theetafel Hollandse mahonie Louis XIV theetafel met opstaande rand, lade en rustend op gebogen
theetafel Hollandse mahonie Louis XIV theetafel met opstaande rand, lade en rustend op gebogen poten, 18e eeuw, h. 74, bladmaat: 79 x 50 ...[more]
hangoortafeltje vruchtenhouten hangoortafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten,
hangoortafeltje vruchtenhouten hangoortafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 18e/19e eeuw, h. 74, br. 100, d. 44 ...[more]
mahonie hoekkastje mahonie Louis XVI hoekkastje met lade en jaloeziedeurtje, 18e eeuw, h. 83, br. 83
mahonie hoekkastje mahonie Louis XVI hoekkastje met lade en jaloeziedeurtje, 18e eeuw, h. 83, br. 83 -fineerschade- ...[more]
speeltafeltje mahonie speeltafeltje met opklapbaar blad, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h.
speeltafeltje mahonie speeltafeltje met opklapbaar blad, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 73, br. 70, d. 35 ...[more]
Louis XV spiegel verguld houten Louis XV spiegel met gestoken decor van vogel met ranken en C-
Louis XV spiegel verguld houten Louis XV spiegel met gestoken decor van vogel met ranken en C-voluten, 18e eeuw, h. 72, br. 49 ...[more]
theetafel, 18e eeuw Hollandse mahonie Louis XIV theetafel met 2 laden en rustend op gebogen poten,
theetafel, 18e eeuw Hollandse mahonie Louis XIV theetafel met 2 laden en rustend op gebogen poten, 18e eeuw, h. 73, bladmaat: 73 x 44 ...[more]
zijde Qoum 80 x 57 zijde Qoum 80 x 57 ...[more]
Ziegler 374 x 266 Ziegler 374 x 266 ...[more]
Kazak 211 x 133 Kazak 211 x 133 ...[more]
eiken dekenkist eiken dekenkist met opklapbaar deksel, versierd met gewelfde panelen in het front
Engelse eiken sidetable Engelse eiken dresser met 3 laden versierd met bronzen grepen rustend op
Duitse gefineerde commode met inlegwerk Duitse noten gefineerde commode met gecontourneerd blad, 2
Duits gefineerd opstandje, 18e eeuw Duits noten gefineerd barok opzetkastje met boogvormige kap, 6
boekenkast mahonie gefineerde boekenkast met rechte kap en 4 boekenplanken in de terugliggende
wortelnoten schrijftafel wortelnoten schrijftafel met gecontourneerd blad, ingelegd met groen
Engels kabinet Engels mahonie Victoriaans kabinet met geprofileerde kap, 2 paneeldeuren en 2 laden
William and Mary sidetable Engelse wortel en walnoten gefineerde sidetable met rechthoekig blad
eiken commode Hollandse gebogen eiken commode met gecontourneerd bovenblad en voorzien van 4 laden
Louis XV voltaire SPS Franse noten Louis XV voltaire met gecontourneerde rug, gebogen armen versierd
bureau Hollands eiken empire cilinderbureau met uitschuifbaar schrijfblad, 4 laden en gezwarte
naaitafeltje Hollands mahonie biedermeier naaitafeltje met opklapbaar blad, wolzak en rustend op
2 gueridons noten gueridon met gecanneleerde stam en antieke palissander gueridon met getorste stam,
2 gueridons noten gueridon met gecanneleerde stam en antieke palissander gueridon met getorste stam, h. 96 en 100 cm. ...[more]
Ziegler 295 x 236 Ziegler 295 x 236 ...[more]
Tabriz 340 x 108 Tabriz 340 x 108 ...[more]
Kashan 390 x 297 Kashan 390 x 297 ...[more]
Nain met zijde 190 x 127 Nain met zijde 190 x 127 ...[more]
eiken chiffoniere Hollands eiken chiffonnière met 6 laden versierd met houten knoppen en rustend
empire bank Franse mahonie empire bank met gecontourneerde rug versierd met palmetten, met gebogen
mahonie kabinet Hollands mahonie Louis XVI kabinet met timpaanvormige kap versierd met gestoken
mahonie kabinet Hollands mahonie Louis XVI kabinet bekroond door opengewerkte galerijrand, met 2
empire nachtkastje rond mahonie empire nachtkastje met deurtje, uitstekende zijden versierd met
dekenkist eiken dekenkist met opklapbaar deksel, versierd met boogvormige panelen en gecanneleerde
stel stoelen met pitriet stel noten armstoelen met getorste zuilen en floraal snijwerk, bekleed
voltaire Hollandse mahonie biedermeier voltaire met gestoken kuif en gebogen armen, rustend op
voltaire Hollandse mahonie biedermeier voltaire met gestoken kuif en gebogen armen, rustend op gebogen poten, ca. 1860 ...[more]
Louis XVI tafeltje mahonie Louis XVI wandtafel met marmeren blad, rustend op gecanneleerde poten,
Louis XVI tafeltje mahonie Louis XVI wandtafel met marmeren blad, rustend op gecanneleerde poten, 18e eeuw, h. 72, br. 75, d. 39 ...[more]
vleugel en krukje zwartegepolitoerde vleugel, merk: Scheidmayer, pianofortefabrik Stuttgart, ca.
Louis Phillip 4 laden commode Franse mahonie gefineerde Louis Phillip commode met hardstenen blad en
Louis XVI kabinet Hollands mahonie Louis XVI kabinet met timpaanvormige kap versierd met gestoken
trumeau mahonie gefineerde empire trumeau met rechthoekig marmeren blad waaronder lade, voorzien van
Italiaanse commode Italiaanse noten commode met gecontourneerde rand, gebogen front waarin 3 laden
empire chiffoniere Hollandse mahonie gefineerde chiffonnière met 6 laden voorzien van messing
gueridon mahonie biedermeier gueridon met rond blad rustend op gedraaide stam, 19e eeuw, h. 82 cm.
gueridon mahonie biedermeier gueridon met rond blad rustend op gedraaide stam, 19e eeuw, h. 82 cm. ...[more]
hoekkast eiken hoekkastje met lade en jalouziedeurtje, rustend op tapstoelopende pootjes, empire,
hoekkast eiken hoekkastje met lade en jalouziedeurtje, rustend op tapstoelopende pootjes, empire, circa 1820, h. 85, br. 72, d. 51 ...[more]
vergulde spiegel vergulde spiegel bekroond door cartouche en buste en omgeven door florale motieven,
vergulde spiegel vergulde spiegel bekroond door cartouche en buste en omgeven door florale motieven, 19e eeuw, h. 136, br. 64 ...[more]
commode, Louis XV-stijl Franse rozen gefineerde commode met marmeren bovenblad, gebogen front waarin
zakkroon royale zakkroon versierd met palmetten en reliëf van fruitmotieven, ingezet met geslepen
zakkroon royale zakkroon versierd met palmetten en reliëf van fruitmotieven, ingezet met geslepen kristallen pegels, h. 100 cm. ...[more]
stel bouilotte lampen met bordeauxrode kappen stel 3-lichts Franse bronzen bouilottelampen met
empire tafel mahonie gefineerd empire haltafeltje met rond natuurstenen blad, rustend op zuilen