Corneille, naakt met vogel kleurenlitho, 116 x 81, vrouwelijk naakt, gesigneerd Corneille '89 (
Wolvecamp, zeefdruk zeefdruk, 70 x 41, compositie, gesigneerd Wolvecamp '89 (=Theo Wolvecamp, 1925-
Wolvecamp, zeefdruk zeefdruk, 70 x 41, compositie, gesigneerd Wolvecamp '89 (=Theo Wolvecamp, 1925-1992) ...[more]
kleurets, dansend paar kleurets, 37 x 47, 'Un soir a Zanzibar', gesigneerd ? Pierre '86, oplage 9/
kleurets, dansend paar kleurets, 37 x 47, 'Un soir a Zanzibar', gesigneerd ? Pierre '86, oplage 9/10 ...[more]
litho, moeder en kind, X. Bueno kleurenlitho, 49 x 68, moeder met kind, gesigneerd X. Bueno (=Xavier
litho, moeder en kind, X. Bueno kleurenlitho, 49 x 68, moeder met kind, gesigneerd X. Bueno (=Xavier Bueno, 1915-1979) ...[more]
13 stuks grafiek, Fekete 5 kleuren houtdrukken waaronder Ropdorf en Alcoholist en 8 stuks gemengde
10 stuks grafiek en map 5 kleuren houtdrukken waaronder ein bild voller symbolik en Weinanchten 2000
5x grafiek, Fekete en 3 boeken 5 kleuren houtdrukken waaronder Tränen en Grosses Halali, alle
Brandenburg, ets, Amsterdam kleurenets, 38 x 55, de Groenburgwal te Amsterdam, gesigneerd Corn.
Sluijters, affiche winterfeest kleurenlitho, affiche, 72 x 49, Artiesten winterfeest, ontwerp Jan
Henny Visch, monotype, modern monotype, 80 x 60, compositie, gesigneerd Henny Visch '85 1924-2008)
Henny Visch, monotype, modern monotype, 80 x 60, compositie, gesigneerd Henny Visch '85 1924-2008) ...[more]
lot prenten en tekeningen lot diverse prenten en tekening, w.o. tekening Suse Robertson, schetsen
Jan Poortenaar, onvoltooid VII litho, 16 x 12, nimf, gesigneerd Jan Poortenaar (1886-1958) ...[more]
Kees Maks, hoogeschoolruiter litho, 25 x 20, hogeschoolrijder, gesigneerd in de druk C.J.M. (=
Kees Maks, hoogeschoolruiter litho, 25 x 20, hogeschoolrijder, gesigneerd in de druk C.J.M. (=Cornelis Johannes Maks, 1896-1967) ...[more]
ciba chrome print ciba chrome print, 79 x 79, uil, onbekend ...[more]
4 stuks grafiek Jan Balet 4 kleurenlitho's:koetsier in de sneeuw, familie aan het strand, op het
Diederen, litho, abstract kleurenlitho, 82 x 61, compositie, gesigneerd Diederen '87 (=Jef Diederen, 1920-2009). 25/40 ...[more]
Tito Salomoni, ets kleurenlitho, 44 x 54, jongen bij schaakbord, gesigneerd Tito Salomoni (geboren
Tito Salomoni, ets kleurenlitho, 44 x 54, jongen bij schaakbord, gesigneerd Tito Salomoni (geboren 1928), XXX!/L ...[more]
Verkade, dansende figuren kleurenlitho, 26 x 26, dansend paar, gesigneerd Kees Verkade '96 (
Verkade, dansende figuren kleurenlitho, 26 x 26, dansend paar, gesigneerd Kees Verkade '96 (geboren 1941), 73/125 ...[more]