empire stoel, mogelijk Eeltjes mahonie empire armfauteuil met rechte rug, versierd met gestoken
klein koloniaal kistje koloniaal hardhouten compagnie kistje met bronzen scharnieren, handgrepen
klein koloniaal kistje koloniaal hardhouten compagnie kistje met bronzen scharnieren, handgrepen en slotplaat, 18e eeuw, h. 21, br. 41, d. 22
trumeau Hollandse mahonie gefineerde empire trumeau, met lade, voorzien van spiegelachterwand,
niervormige naaitafeltje Hollands mahonie gefineerd empire naaitafeltje voorzien van liervormige
niervormige naaitafeltje Hollands mahonie gefineerd empire naaitafeltje voorzien van liervormige poten, circa 1820, h. 71, br. 43, d. 39
tafel marmer blad mahonie biedermeier salontafel met fraai geprofileerd marmeren blad, rustend op
tafel marmer blad mahonie biedermeier salontafel met fraai geprofileerd marmeren blad, rustend op gestoken 3-poot, ca. 1860, h. 66, diam. 98
ijzeren geldkist Duitse smeedijzeren renaissance geldkist versierd met reliëf van stootbanden en
stel zuilvormige kastjes stel mahonie gefineerde kastjes in de vorm van gecanneleerde zuil, voorzien
2 Windsor armstoelen Stel Engelse Windsor armstoelen met gespijlde rug en rustend op gedraaide
2 Windsor armstoelen Stel Engelse Windsor armstoelen met gespijlde rug en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw
bibliotheektrapje gestoken zachthouten 'faux bois' bibliotheek trapje met 2 treden, toegeschreven
Sarouck 318 x 298 Sarouck 318 x 298
Heriz 344 x 228 Heriz 344 x 228
speeltafel Hollandse mahonie gefineerde biedermeier speeltafel met gecontourneerd blad, rustend op
bankje en stoel eiken armstoel met gestoken paneel in de rug en idem halbankje, beide 19e eeuw
Drents kabinet Drents eiken kabinet bekroond door halfronde boog en versierd met korenschoven, met 2
2 fauteuils, L. XVI stijl mahonie Louis XVI armstoel met boogvormige rug en rustend op gecanneleerde
gatelegtafel met chinoiserie decor laqué hangoortafel met rechthoekig blad versierd met vergulde
Franse commode Franse wortelnoten gefineerde Louis Phillippe commode met marmeren bovenblad, gebogen
hangoortafel mahonie biedermeier hangoortafel met opklapbare zijden, rustend op liervormige poten
mahonie empire trumeau mahonie empire trumeau met marmeren bovenblad, verborgen lade in de fries
Louis XVI kabinet Hollands eiken Louis XVI kabinet met gebogen kap, voorzien van stel paneeldeuren
eiken dagobertstoel eiken dagobertstoel versierd met gestoken leeuwenkoppen en bekleed met leer, 19e
eiken dagobertstoel eiken dagobertstoel versierd met gestoken leeuwenkoppen en bekleed met leer, 19e eeuw
kuipvormige bureaustoel mahonie bureaustoel met halfronde rug, bekleed met velours en rustend op
kuipvormige bureaustoel mahonie bureaustoel met halfronde rug, bekleed met velours en rustend op gebogen pootjes, circa 1860
schrijftafeltje wortelnoten gefineerde schrijftafeltje met gecontourneerd blad en 3 laden, rustend
schrijftafeltje wortelnoten gefineerde schrijftafeltje met gecontourneerd blad en 3 laden, rustend op gebogen poten, 18e eeuw, h. 75, br. 84, d. 50
Spaanse schrijftafel Spaanse vruchtenhouten schrijftafel met rechthoekig blad waaronder lade,
3 diverse 18e eeuwse fauteuils set van 3 vruchtenhouten Louis XV fauteuils met boogvormige rug,
secretaire Hollandse mahonie gefineerde biedermeier secretaire met lade, interieur achter opklapbaar
3 tafeltjes 3 eiken tafeltjes waaronder Barok exemplaar met lade en gatelegtafeltje op gedraaide
3 tafeltjes 3 eiken tafeltjes waaronder Barok exemplaar met lade en gatelegtafeltje op gedraaide poten, 18e en 19e eeuw
Louis XV kabinet Hollands noten gefineerd Louis XV kabinet met 4 paneeldeuren, geprofileerde kap
krukje noten krukje met gedraaide poten verbonden door regels en bekleed et tapisserie, 17e eeuw (
krukje noten krukje met gedraaide poten verbonden door regels en bekleed et tapisserie, 17e eeuw (restauaraties)
4 Engelse stoelen set van 4 Engelse eiken stoelen met boogvormige gespijlde rug rustend op gedraaide
4 Engelse stoelen set van 4 Engelse eiken stoelen met boogvormige gespijlde rug rustend op gedraaide poten, 19e eeuw
empire hundi empire hundi met blankglazen kelk in koperen montuur en gedragen door vergulde gieitijzeren adelaar, circa 1815, h. 60 cm
eiken kastje met jaloeziedeurtjes Zeeuws eiken Louis XVI kastje versierd met blokrand, met lade en
tafel met marmer blad Mahonie Louis XVI wandtafel met marmeren bovenblad, rustend op gecanneleerde
chiffonniere mahonie biedermeier chiffonnière met marmeren bovenblad met 6 laden versierd met
mahonie secretaire mahonie gefineerde secretaire met lade, opklapbaar schrijfblad en stel deurtjes
noten kabinet met schrijflade Hollands noten gefineerd kabinet met gecontourneerde kap, voorzien van
bijzettafeltje met inlegwerk Zwitsers bijzettafeltje met opklapbaar gecontourneerd blad, ingelegd
Keshan 352 x 240 Keshan 352 x 240
Bidjar 240 x 160 Bidjar 240 x 160
dumbwaiter mahonie biedermeier dommeknecht met opklapbaar blad, rustend op ronde poten verbonden
dumbwaiter mahonie biedermeier dommeknecht met opklapbaar blad, rustend op ronde poten verbonden door een etagère, 19e eeuw, h. 80, br. 46, d. 46
secretaire Hollandse mahonie directoire secretaire a abbatant met lade, rechte schrijfklep en 2
tafel met rond blad Hollandse mahonie biedermeier tafel met rond blad, rustend op sluiervormige
tafel met rond blad Hollandse mahonie biedermeier tafel met rond blad, rustend op sluiervormige poot, ca. 1830, h. 73, diam. 85 cm.
stoelklok stoelklok met beschilderde wijzerplaat en omgeven door tinnen ornamenten, h. 72 cm.
Eiken hoekkast Hollandse eiken Louis XVI hoekkast met timpaanvormige kap, 2 deuren, lade en jalousiedeur. ca. 1790, h. 239, br. 105
kabinet Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met oplopende kap versierd met gestoken
krukje, 17e eeuw eiken krukje of bibliotheektrapje met 2 plateaus en rustend op gedraaide poten, met
trumeau 1850 Hollandse mahonie biedermeier trumeau met witmarmeren bovenblad, lade en rustend op
4 mahonie stoelen set van 4 mahonie biedermeier stoelen met gebogen rug en rustend op gebogen poten,
4 mahonie stoelen set van 4 mahonie biedermeier stoelen met gebogen rug en rustend op gebogen poten, ca. 1860
Meshed 353 x 293 Meshed 353 x 293
Esphahan 200 x 134 Esphahan 200 x 134