- Show only bulk lots,
stoelklok stoelklok met beschilderde wijzerplaat en omgeven door tinnen ornamenten, h. 72 cm.
Friese staartklok Friese eiken staartklok met beschilderde wijzerplaat met voorstelling van figuren in landschap, circa 1850, h. 148 cm.
Engelse schoolklok Engelse pubklok voorzien van snekuurwerk, adres: S.I.R. JNo Walker Ltd, London,
Engelse schoolklok Engelse pubklok voorzien van snekuurwerk, adres: S.I.R. JNo Walker Ltd, London, eind 19e eeuw, diam. 39 cm.
beschilderd staand horloge Engels staand horloge met beschilderde voorstelling van figuren in park
haantjes comtoise Franse haantjescomtoise bekroond door bronzen haan en geëmailleerde wijzerplaat,
haantjes comtoise Franse haantjescomtoise bekroond door bronzen haan en geëmailleerde wijzerplaat, ca. 1800, h. 38 cm.
Franse comtoise Franse comtoise met zonnekop, gesigneerd: Perrelle à Ancy, voorzien van loop- en
Franse comtoise Franse comtoise met zonnekop, gesigneerd: Perrelle à Ancy, voorzien van loop- en slagwerk, circa 1800, slinger aan achterzijde
Franse comtoise Franse comtoise, voorzien van feuille met drinkende maaier, gesigneerd: Oudin à
friese staart klok Friese eiken staartklok bekroond door engelen en atlas, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 147 cm.
comtoise met drie bellen Franse comtoise met liervormige slinger en geëmailleerde wijzerplaat,
comtoise met drie bellen Franse comtoise met liervormige slinger en geëmailleerde wijzerplaat, bekroond door 3 bellen, 19e eeuw, h. 46 cm.
oeil de boeuf oeil de boeuf, voorzien van eiken rand en glazen wijzerplaat, gesigneerd: Cuzin à
oeil de boeuf oeil de boeuf, voorzien van eiken rand en glazen wijzerplaat, gesigneerd: Cuzin à Lyon, circa 1880
Fitzroy barometer eiken Fitzroy barometer met papieren schaalplaten, 19e eeuw, h. 116 cm.
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen omlijsting en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Alix a
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen omlijsting en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Alix a Charlieu, 19e eeuw, h. 48 cm.
comtoise Franse comtoise zgn. zonnefuille met geëmailleerde wijzerplaat, adres: M. Barrachin a Dioz,
comtoise Franse comtoise zgn. zonnefuille met geëmailleerde wijzerplaat, adres: M. Barrachin a Dioz, 19e eeuw, h. 45 cm.
schoolklok schoolklok in beschilderde houten kast en voorzien van glazen wijzerplaat, 2e helft 19e
schoolklok schoolklok in beschilderde houten kast en voorzien van glazen wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, diam. 39 cm
Oeil de boeuf Franse Oeil de Boeuf klok met gehouten rand, adres: Duval Avranches, 19e eeuw, h. 38
Oeil de boeuf Franse Oeil de Boeuf klok met gehouten rand, adres: Duval Avranches, 19e eeuw, h. 38 cm.
Amerikaanse pubklok Amerikaanse pubklok in beuken kast en voorzien van beschilderd metalen wijzerplaat, h. 68 cm
comtoise met 1 bel Franse comtoise bekroond door bel en met geëmailleerde wijzerplaat, adres: L.
comtoise met 1 bel Franse comtoise bekroond door bel en met geëmailleerde wijzerplaat, adres: L. Bellet a Albi, 19e eeuw
pendule Franse marmeren en verguld bronzen pendule bekroond door boeket en strikmotief, met
Franse wandklok Frans verguld bronzen miniatuur kartelklok met emaille wijzerplaat, versierd met c-
Atmos klok Zwitserse Atmosklok in beglaasde messing behuizing, merk: Jaeger Le Coultre, jaren '50,
Atmos klok Zwitserse Atmosklok in beglaasde messing behuizing, merk: Jaeger Le Coultre, jaren '50, h. 23 cm -bovenglas gebroken-
pendule met marmer en brons Franse marmeren kolompendule met emaille wijzerplaat en bekroond door
vergulde pendule Franse verguld bronzen pendule met emaille wijzerplaat en bekroond door sculptuur
vergulde pendule Franse verguld bronzen pendule met emaille wijzerplaat en bekroond door sculptuur van herderin, 2e helft 19e eeuw, h. 38 cm
zonneklok gestoken houten en vergulde zonneklok met emaille wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, diam
zonneklok gestoken houten en vergulde zonneklok met emaille wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, diam 74 cm
kortstaart klok Friese eiken kortstaartklok, zgn. dikkop bekroond door engelen en atlas, met
vergulde bronzen wandklok wandklok in bronzen kast versierd met strikornament, voorzien van
staart klok Groninger eiken staartklok, zgn. burgemeestersklok met timpaanvormige kap, verhoogde
empire pendule Franse empire pendule in vergulde en gepatineerde bronzen kast met voorstelling van
vergulde pendule vrouw met konijn verguld bronzen pendule met voorstelling van rustende dame met
metalen en marmeren pendule, ca. 1880 marmeren en gepatineerde galvano pendule met voorstelling
vaaspendule Franse gepatineerde en vergulde bronzen empire vaaspendule voorzien van oren in de vorm
Atmosklok, Jaeger le Coultre Atmosklok in beglaasde geelkoperen behuizing, merk: Jaeger le Coultre, circa 1960 -in originele doos met papieren-
directoire pendule Franse verguld bronzen kolompendule met ruitvormige kast bekroond door putti op
mahonie kolompendule mahonie kolompendule voorzien van vuurvergulde applicaties, met touwtjesslinger, Restauration, circa 1820, h. 47 cm.
kolompendule kolompendule in gezwarte houten kast met gestorste zuilen en inlegwerk in boulle
Franse pendulette Franse beschilderde galvano pendulette met voorstelling van putto met trommel,
marmeren pendulestel 3-delig marmeren pendulestel met gegraveerd decor, 19e eeuw, h. 37 cm.
pendule pendule in noten behuizing, voorzien van emaille wijzerplaat en sierzuilen, circa 1880, h.
pendule pendule in noten behuizing, voorzien van emaille wijzerplaat en sierzuilen, circa 1880, h. 32 cm
jugendstil pendule gepatineerde koperen pendule met gegraveerd decor en emaille wijzerplaat,
jugendstil pendule gepatineerde koperen pendule met gegraveerd decor en emaille wijzerplaat, Jugendstil circa 1900, h. 36 cm
3-delig pendulestel 3-delig galvano pendulestel bestaande uit pendule bekroond door sculptuur van
3-delig pendulestel 3-delig galvano pendulestel bestaande uit pendule bekroond door sculptuur van dame en stel vazen, circa 1880
galvano tafelklokje Frans goudbeschilderde galvano tafelklokje gedragen door stel putti, circa 1900,
galvano tafelklokje Frans goudbeschilderde galvano tafelklokje gedragen door stel putti, circa 1900, h. 32 cm
notenhouten pendule noten tafelklok bekroond door bronzen vaas en versierd met rocailles, ca.
notenhouten pendule noten tafelklok bekroond door bronzen vaas en versierd met rocailles, ca. 1900, h. 33 cm.