55
dubbelgebogen eiken kabinet Hollands eiken Louis XV kabinet met oplopende kap versierd met
- 1217 KR Hilversum
dubbelgebogen eiken kabinet
Hollands eiken Louis XV kabinet met oplopende kap versierd met gestoken C-voluut, met 2 paneeldeuren, in de dubbelgebogen onderkast 3 laden, rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 229, br. 173, d. 64
dubbelgebogen eiken kabinet
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands