40
noten kabinet met schrijflade Hollands noten gefineerd kabinet met gecontourneerde kap, voorzien van
- 1217 KR Hilversum
noten kabinet met schrijflade
Hollands noten gefineerd kabinet met gecontourneerde kap, voorzien van stel paneeldeuren en 6 laden waaronder schrijflade in de enkelgebogen onderkast, 18e eeuw, h. 242, br. 170, d. 57
noten kabinet met schrijflade
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands