1
empire stoel, mogelijk Eeltjes mahonie empire armfauteuil met rechte rug, versierd met gestoken
- 1217 KR Hilversum
empire stoel, mogelijk Eeltjes
mahonie empire armfauteuil met rechte rug, versierd met gestoken leeuwenkoppen, bekleed met velours en rustend op balustervormige poten, mogelijk ontwerp Albert Eeltjes, circa 1820, h. 90
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands