41
bijzettafeltje met inlegwerk Zwitsers bijzettafeltje met opklapbaar gecontourneerd blad, ingelegd
- 1217 KR Hilversum
bijzettafeltje met inlegwerk
Zwitsers bijzettafeltje met opklapbaar gecontourneerd blad, ingelegd met satijnhouten marquetterie van herten, rustend op gestoken driepoot, gemerkt: E. Egger, Interlaken, ca. 1900, h. 72, bladmaat: 65 x 47
bijzettafeltje met inlegwerk
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands